Skocz do zawartości
DeeJayWaski

Duzo Gorsze Wyniki Na Celeronie:(

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Czy komputer sluzy jedynie do gier czy tez do innych celów. Jeśli do gier to rozumiem caly ten spor. Ale jeśli komputer sluzy rowniez do innych celow to cale to zamieszanie nie ma sensu. Ja przykladowo nigdy nie uzywalem komputera do gier, ale do pracy. Potrzebuje jednocześnie kilku programow i P4 jak dla mnie jest najlepsze. Nigdy nie zamienie na AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol.. no chyba wiadomo ze celek z duzo mniejsza iloscia cache bedzie wolniejszy od procka ktory tego "keszu" ma duzo....

1366356[/snapback]

 

A tu się nie zgodzę popatrz na P4 i AMD jakoś mniejsza ilość kaszu nie hamuje możliwości AMD który w grach miażdży P4!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:oops:

cholera ale gafa, pijany bylem ??

wszystkich zainteresowanych przepraszam :)

:mur: nie wiem co mnie opętało, wiem czym jest Semp, ale ja caly czas myslalem o Duronie !

 

chodzilo mi o takie porównania

 

Czyli Duron-Celeron

Sempron -Celeron D

AmdXP-n PIV N

A64-P4 Prescott

 

Ide rodzierajac szaty do kąta :/

 

 

Jeszcze raz sory za zamieszanie

 

Reasumują celek sie nadaje, ale tylko do biura, lub dla kogos kto gra niewiele

Edytowane przez Sabat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu się nie zgodzę popatrz na P4 i AMD jakoś mniejsza ilość kaszu nie hamuje możliwości AMD który w grach miażdży P4!!!

1385287[/snapback]

 

Większa ilość cachu w Athlonach mało daje, gdyż AMD poszła w inną stronę w projektowaniu procków niż Intel, gdzie P4 potrzebują naprawdę dużo cache aby rozwinąć skrzydła:)

 

No AMD miażdży P$ w grach to jest fakt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech sobie niby miazdzy.... phi.... ;p

 

nie chce wcodzic w polemike intel vs. amd ale jak dla mnie celina to porazka.... NIGDY w zyciu bym tego nie kupil, wolalbym juz AMD.... hiehieiheihe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ŚMIESZNY. Ktoś kto go założył zrobił to specjalnie bo zakładam , że minimalną wiedzę na temat procesorów posiada. Porównanie Celeron Williamette versus AXP 2400 MHz....

 

Ludzie porównajcie sobie Durona 1800MHz i Pentium 4 2,4GHz z HT...choć pamiętam tu jednego AMD hools , który głosił w peany , że jego Duron 1400MHz "kopie" Pentium 4 2GHz.

 

A z Celeronem D do gier nie jest tak źle, jak większość pisze.Swego czasu miałem dostęp do sprzętu i zrobiłem dwa testy:

 

Celeron D 2,53GHz@3,52GHz ATI Radeon 9800 Pro CELERON D - 290 PLN

ver.

Pentium IV 2,66@3,2GHz , Radeon 9800 Pro, Infineon 1024MB Pentium 2,66MHz - 350 PLN

 

i dla równowagi AXP 2500+@2200MHz AXP 2500+ - 340 PLN

 

 

I tu widać , że te procesory są porównywalne bo wszystkim chodzi o to aby za te same pieniądze uzyskać lepszą WYDAJNOŚĆ. Inne porównania nie mają sensu.

Aha , dla tych egzemplarzy proców to był max. OC , więcej się nie dało stabilnie.

 

Dodano:

 

Przypomniało mi się jeszcze jak jeden pacjent po przegranej na punkty napisał , że i tak woli swojego Durona niż mojego SMAŻONEGO BALERONA - kurde spłakałem się do łez.Jednak wojny AMD - Intel miały swój klimat....

Edytowane przez joshua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, ja mam Celka 2,6 i mam duużo pustych mhztów(u mnie w 3dm2003 na GF4 Ti4200 miałem 1,3k3dm a kumpel na Celku 1,7+GF4 MX400 1,7k3dm albo mnie w "człona" przerobił) Ale w 2001 w porówaniu z PIV 1,5 i GF2 MX400 to jest toszku róznicy(jak mnie pamięć nie myli to miałem 4k lub 5k i cośtam) a teraz 8,3 bez o/c a po o/c to dociąga do 8,6. A u braciaka na P2 400mhz i Radeonie9200(non o/c friendly) ma 2,3k3dm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...