Skocz do zawartości
Attaq

Prosze O Dobra Rade

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do dyspozycji 2600 pln. Prosze o rade jakie czesci dokladnie kupic, a chodzi mi o: Procesor(AMD),Plyte glowna,ram,k. graficzna,chlodzenie procka, zasilacz. Najlepiej jakes linki i aha chodzi mi zeby czesci byly nowe nie z allegro:)

 

Z góry wielkie TXH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pronował coś takiego:

 

* Procesor AMD Sempron 3000+

* Wentylator Pentagram Freezone QVC-120 Cu

* Płyta główna ABIT AN7 - GURU

* Pamiątki: 2x256 PC400 Dual - Geil

* Grafika Sapphire Radeon 9800SE 256MB/128BIT (po wgraniu sterów z serii OMEGA robi się z niej 9800PRO :D )

* Zasilacz CHIEFTEC HPC-420-302-DF 420W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zalezy do czego ten komp ma sluzyc ?

 

kwota nie jest za wysoka ...

jakies oc ? jakies szczegolne upodobania

jakie uprade w przyszlosci ?

 

dlaczego ludzie nie pisza takich oczywistych rzeczy :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie,nauka i napewno jeszcze tam do czegos jeszcze... Ja osobiście myślałem nad AMD Athlon 64 3000 OEM(do tego jakis pożądne chlodzenie zeby podkręcić), 2*512 dd-ram 400(ale jaka firma najlepsza na duall?), zasilacz jakis do 350zl, a reszta to ja nie wiem. Musze sie zmieścić w kwocie 2600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedno wyklucza sie z drugim. Tzn. Masz do dsypozycji kwote 2600PLN, a chcesz 2*512. Wiec jesli tak zrobisz, kupisz dobre mobo i zasilacz, to mozesz miec problemy z zakupem dobrej grafy do tej ceny. A napsize jeszcze, czy to maja byc only bebechy, czy buda tez, fdd, hdd, bo jesli tak, to troszke komplikuje sprawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDD tak. Ale to maja byc te czesci co napisalem na poczatku..(bez monitora) A wiec ta kwota chyba wystarczy spokojnie. Planuje kupic na www.proline.pl, poniewaz mieszkam blisko Katowic i Gliwic... Moze jakas tansza hurtownie znacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm swojego calkiem niedawno bralem za 2900, moze sie teraz w granicach 2600 zmiescisz. Moja propozycja z Proline ->

 

1. Athlon 64 3000+ s.939 BOX (tu masz juz wentyl, ktory spokojnie starcza do OC)

 

2. Gigabyte GA-K8NF-9 nForce4-4X s.939 (bez bajerów, ale całkiem spoko)

 

3. Kingston DDR 512Mb/400Mhz, TwinMos DDR 512Mb/400mhz (TwinMosy na

CL2.5, jeżeli pod kostkami mTecha to łykaj, bardzo sie oplaca - wypytaj o nie)

No i tutaj wątpie czy da rade 2x512...jesli nie, wez jedną kość potem druga w dch.

 

4. Jakiś twardziel na SATA, ja na Seagate nie narzekam inni twierdzą, że chrobocze. To wedlug uznania.

 

5. GeForce 6600GT, firma wg. uznania (Leadtek, Gigabyte i inne, nie przeplacać na Gainwardy raczej...)

 

6. Hm oferta zasiłek w Proline nie za duża, z tego co jest mysle:

NeoTEC V4202 420W No-Noise Series 19dB powninen styknąć :>

 

7. Reszta bajersów

 

Jeżeli o czymś zapomniałem napisz, coś sie dobierze :) Ten sprzęt ~2500zł, może warto wrzucić jeszcze 2 stówki i łyknąć drugą 512 :>

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...