Skocz do zawartości
darch

NBA Live 2003

Rekomendowane odpowiedzi

NBA Live 2003 PC-CD Goes Gold - Andrew

OK, we have confirmation. NBA Live 2003 PC-CD has indeed gone gold in North America and is expected to be in stores within the next 10 days. For those of us who live elsewhere in the world, we'll have to wait a little longer. Please ask your local store as to when they expect to have it in stock.

 

http://www.sportplanet.com/nbalive/

 

 

cóż wiecej dodać ,ciekwe kiedy do nas dotrze?

ps.mój padzik sie grzeje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NBA Live z nieważne jakim rocznnikiem jest beznadziejna !!!!!! Ten szajs z EA Sports jest tak drętwy, mało dynamiczny i wogóle BEEEE. Ci co mieli Dreamcasta , badz maja PS2, GC, XBox wiedzą o czym mówie, bo prawdziwym królem dzisiejszym koszykówek jest NBA 2k3 (i jej wczesniejsze wersje z przelomowa bo pierwsza NBA 2K) . Cudo zrobione przez SEGA jest genialne, płynne, gra w obronie nie jest wymuszona, trudna, intuicyjna. Już nie mówie, że grafa, animacja zawodników, sędziów, widowni PARE RAZY LEPSZA.

 

 

W jednym EA SPORTS nie zawodzi : Dołącza super wypasioną ścieżke dzwiekową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe Nba ma mieć rewolucyjne rozwiązanie tj .freestyle moves

które będzie się obsługiwać analogami w padach a szczególnie prawym

ponad 100 nowych ruchów rodem z and 1

ps.widzieliście zwiastuny?

jejku jak mnie zawiedzie to nie wiem co zrobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciaglem , zainstalowalem ,zagralem i powiem jedno fani NBA nie zawioda sie ,gierka jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gierka fajna ale mam kilka alesów do tego:

1. Zawodnicy mają takie same buty :D<--no coment :D

2. Kamera<------totalne dno w 2k1 byla o wiele lepsza

3. Mam nadzieje ze ea popracuje troche nad sterowaniem

4. Czy mi sie wydawalo czy nie ma sedziego ??

tera aspekty przemawiające za:

1.Grafa<-----dosc ladna :D

2. Wstawki filmowe<------ql faza jak podsiada trenera :D :D

3. Łatwo mozna rozpoznac kto kim jest nawet bez podpisu

4. "lej apy":D<-------naprawde fajnie wyglądają

to jest narazie demko zobaczymy co zmieni ea okarze sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ql :D mam nadzieje ze ea nie zyebie tego tak jak z nhl2k3 a co do mp to w 2k1 byl dobry wielcy fani NBA zobaczcie sobie koncowe 30sec AND1MixTape Vol.5 tam jest zajebisty kosz (by and1) tylko na PS2 albo XBox-a :/ ale gierka mogla by wymiatac na PeCe

nie pierd@!$ ze tu nie ma prawdziwych fanow NBA , bo sam mam wszystkie czesci AND1 , a filmow z NBA przeszlo 30 , a mam kumpli ktorzy maja tego dwa razy wiecej. A ty kurna wielki fan kosza , a pewno nawet nie umiesz kozlowac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bosh czlowieq rozsmieszasz mnie!!!!!!!!!!!!!

co mnie obchodzą twoi qmple ktorzy maja tego 2x wiecej jak moi mają 10x wiecej tego co twoi 2x.....bosh.............

.........albo ty qrna jakis nie ten tego jesets albo nie umiesz czytac !!!!!!!!!!!!!!!!!

chodzi mi o to ze nba2k1 w porownaniu do tej giery And1 to pikuś i mi tu nie pi****l ze w kosza ja nie potrafie grac.............bosh...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

czy moglby mi ktos przeslac na meila cici1@poczta.onet.pl plika z NBA live 2003 animbodyxanims.viv . Po sciagniecu demka wyskoczyl mi CRC error i blad w tym pliku a bez tego pliku gra sie wiesza podczas ladowania meczu. Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bosh czlowieq rozsmieszasz mnie!!!!!!!!!!!!!

co mnie obchodzą twoi qmple ktorzy maja tego 2x wiecej jak moi mają 10x wiecej tego co twoi 2x.....bosh.............

.........albo ty qrna jakis nie ten tego jesets albo nie umiesz czytac !!!!!!!!!!!!!!!!!

chodzi mi o to ze nba2k1 w porownaniu do tej giery And1 to pikuś i mi tu nie pi****l ze w kosza ja nie potrafie grac.............bosh...........

 

Nie,Nie... w kosza to JA umiem grać :) :D :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bosh czlowieq rozsmieszasz mnie!!!!!!!!!!!!!

co mnie obchodzą twoi qmple ktorzy maja tego 2x wiecej jak moi mają 10x wiecej tego co twoi 2x.....bosh.............

.........albo ty qrna jakis nie ten tego jesets albo nie umiesz czytac !!!!!!!!!!!!!!!!!

chodzi mi o to ze nba2k1 w porownaniu do tej giery And1 to pikuś i mi tu nie pi****l ze w kosza ja nie potrafie grac.............bosh...........

 

Nie,Nie... w kosza to JA umiem grać :) :D :twisted:

Nie to JA umiem grać 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego wyrzej zawodnicy mają różne obuwie a już napewno w pełnej wersji popatrz na screeny

pozdro

czy ja mowie o pelnej ?? w demie napewno mają takie same buty przynajmnej z druzyny

moze w pelnej beda mieli inne ale w demie na 100% maja identyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...