Skocz do zawartości
KuKiTa

Co Wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

GF 6200 i modding na 6600 + podkręcanie (rzecz oczywista, że odblokowanie 4 dodatkowych potoków nie zawzse kończy się sukcesem)

czy

GF 5900XT i podkręcanie, ewentualnie modding na 5950.

 

Co sądzicie o PROLINK'u 5900XT ??

 

W/w karty są w tej samej cenie a dokładać już nie mam z czego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj sie jak najdalej calej rodzinki fx59xx. Lepeij wez 6200, choc podobno wersje agp sie baardzo rzadko moduja. Mozesz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> pelna 6600, albo najlepiej radka 9800pro.

A tak wogoleto radzilbym zotac przy obecnej karcie i przesiasc sie potem na pci-x

Edytowane przez Fog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom niekoniecznie, nie kazdy se zmoduje sie na pro <_<

 

ja jednak obstaje przy 9800 badz 6600, 6200 na agp prawdopodobnie sie nei zmoduje, a bez tych potowko to slaba grafa jest, co do 5900 and 5950 to sa niezle w dx8, ale w dx9 ich wydajnosc mocno spada, za to wykrecony 9550 jest niezly w dx9 i jest pod niego optymalizowany, w dx8 tez pociagnei kazda gierke, nie twierdze ze 9550 bedzie szybszy od 5950, ale mzoesz nie odczuc takiej roznicy wydajnosci jak przy doplacaniu kasy bys sie spodziewal, wez 9800 z allegro z gwara modowalnosci, rozlozy kazdego 5950 a na allegro se 256 bit sa od 500 zl a nawet taniej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh i nie odblokujesz 4 dodatkowych potoków tylko 2 dodatkowe vertexy ;)

poczekaj troche i zmien na cos extra lub wyczaj jakiegos r 9800 jak to Foq napisał

na allegro za 450 - 500 zl spokojnie znajdziesz

1374417[/snapback]

CO?????? Jakie znowu dodatkowe vertexy? Cos ci sie pomieszalo.

 

A co do tematu to 6200 na agp sie baardzo rzadko moduja wiec albo 6600 albo jakis tani 9800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom niekoniecznie, nie kazdy se zmoduje sie na pro  <_< 

 

ja jednak obstaje przy 9800 badz 6600, 6200 na agp prawdopodobnie sie nei zmoduje, a bez tych potowko to slaba grafa jest,  co do 5900 and 5950 to sa niezle w dx8, ale w dx9 ich wydajnosc mocno spada, za to wykrecony 9550 jest niezly w dx9 i jest pod niego optymalizowany, w dx8 tez pociagnei kazda gierke, nie twierdze ze 9550 bedzie szybszy od 5950, ale mzoesz nie odczuc takiej roznicy wydajnosci jak przy doplacaniu kasy bys sie spodziewal, wez 9800 z allegro z gwara modowalnosci, rozlozy kazdego 5950 a na allegro se 256 bit sa od 500 zl a nawet taniej :wink:

1374504[/snapback]

Wiesz nie byłbym taki pewien...standardowo 9800pro kładą fx5900 ale modding powoduje że jest inaczej. GF FX mają to do siebie że mają duże możliwości podkręcania w przeciwieństwie do radeonów. A na twoim miejscu brałbym jednak tego GeForce 6600 leadteka albo sprakle'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o zakup kart do 600 zl to only radek 9800pro...

 

A co do fx 59xx to ja bym juz tak nie przesadzal o bardzo lipnej wydajnosci shaderow...

W dzisiejszych czasach gry nie sa jeszcze budowane tylko z shaderow... a fx nie zapominajmy ma szyne 256 bit, potoki 4x2 (rozniaca prawie nie zauwazalna w stosunku do 8x1) i sie bardzo "ladnie" kreci...

 

Powiem jedno kiedy fx bedzie juz na maxa ledwo zipial w jakiejs grze tak jak w 3dmarku 05 to radeon 9800pro, gf 6600 non gt tez juz beda wymiekac.

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym bral na twoim miejscu R9800 bo to ze 6600 wypada lepiej w grach zwanych 3Dmark to jest pewnik ale ja nawet nie znam do niej klawiszologii i nie wiem jak sterowac tym samochodem w 2001 a on jakos tam jedzie bez sterowania:) :) :) :)

Edytowane przez Novus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

Ja tez bym bral na twoim miejscu R9800 bo to ze 6600 wypada lepiej w grach zwanych 3Dmark to jest pewnik ale ja nawet nie znam do niej klawiszologii i nie wiem jak sterowac tym samochodem w 2001 a on jakos tam jedzie bez sterowania:) :)  :)  :)

1386771[/snapback]

hehe swego czasu pamietam jak kupiłem 1szeo kompa i właczyłem 3dmarka nie wiedziałem do czego to cholerstwo i usunałem bo po co mi gry w których sterowac nie moge, a tak chciałem sobie pograć w te helikoptery ehhhhh .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nawet nie znam do niej klawiszologii i nie wiem jak sterowac tym samochodem w 2001 a on jakos tam jedzie bez sterowania:) :)  :)  :)

1386771[/snapback]

akurat tym autkiem z 3dm01 da sie pojeżdzic ba nawet rakietki wystrzelic tylko mapa strasznie mała jezd ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...