Skocz do zawartości
Lucky88

Amd64 4-rdzeniowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majkel84

Road Map:

1376332[/snapback]

zauważyłem na tweaku psychozę zamykania tematow- co sie nie pojawi to wszyscy krzyczą że do zamknięcia !! :mur: tragedia panowie

 

przecież taki temat wcale nie jest nieprawdopodobny, a wiele osób chciałoby podyskutować na temat kiedy AMD wypuście quad-core :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem na tweaku psychozę zamykania tematow- co sie nie pojawi to wszyscy krzyczą że do zamknięcia !! :mur:  tragedia panowie

 

przecież taki temat wcale nie jest nieprawdopodobny, a wiele osób chciałoby podyskutować na temat kiedy AMD wypuście quad-core :-P

1376382[/snapback]

Tak, najlepiej zasyfić całe Forum :mur:

Są tematy o A64 tam można zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co prawda to prawda gdzies czytałem jak amd zaprezentowało swoje procesory 2 rdzeniowe zdaje się opterony to chyba były to pisali ze jest mozliwosc zrobienia 4 rdzeni i ze podstawka 939 i 940 sa na to przygotowane :) gozej będzie z upchnięciem tego w jednym układzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sie 2 rdzeniówki nie pojawiły a tutaj już sie 4 zachciało :D

Ciekawe jak to by upchneli w rdzeniu, ile to by żarło prądu i jak sie grzało. No i czy by im nóżek wystarczyło w socket939 :lol:

Jak dla mnie to na razie jest to bardzo trudne do wykoania przy dzisiejszej technologii i sobie co nasjmniej 2 latka na takie cuś poczekamy..o ile w ogóle jest sens wbudowywać aż 4 rdzenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...