Skocz do zawartości
HugoZak

Amd Athlonx Xp Mobile 2000+ + Temp. Wrr..

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam i szukam i sam już w końcu nie wiem jakie temperatury są dla tego proca odpowiednie :?

Jak go zakręce na 3100+ (2200mhz) 1.85v to w stresie (prime 95 - torture test) mam 60+ stopni. Jedne koles mi pisal ze to dobrze a jeden ze za duzo.

Prosze mi napisac w jakich przedzialach sie powiniem trzymac aby proc sprawnie funkcjonowal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

 

Co do lepszczego chlodzenia to myślę mocno :D

Wiem ze pentagram mi nie wejdzie do kompa (myśle o 120 bo inna to wogole w gre nie wchodzi :D) ale jestem już raczej zdecydowany na silent towera :) ew. może chłodzenie wodne ale to się zobaczy. Wpierw musze sprzedać tego coolerka a to będzie cieżkie do wykonania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta odpowiedz bazuje na wieloletnich doswiadczeniach z procami K7 :).

Zawsze po przekroczeniu mniej wiecej tej bariery mozliwosci OC zaczynaly spadac dosc dramatycznie.

najbardziej podatny na ta bariere byl moj mobil 2500+, doslownie 1C powyzej 55C i zaczynaly leciec errory w kazdym progu (oczywiscie po podkreceniu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja zasiłka narazie myślę że wytrzyma bo daje równe napiecią oraz ma małe obciążenie 2cdromy używane baaaaardzo żadko i jeden dysk oraz super słabą grafe. Zasiłka jest także dodatkowo chłodzona od góry wieć narazie o nią się nie martwie :)

 

BTW: Czy ja prosiłem o jakieś rady odnośnie zasiłki czy aż mam taką słabą pamieć czy ktoś tutaj nie umie czytać ze zrozumieniem ?

Edytowane przez HugoZak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW: Czy ja prosiłem o jakieś rady odnośnie zasiłki czy aż mam taką słabą pamieć czy ktoś tutaj nie umie czytać ze zrozumieniem ?

1386870[/snapback]

Rady poza topic płyną w trosce o twój konfig więc nie wiem czego się czepiasz... poźniej okaże się że za miech spaliłesz zasiłke + coś extra i bedziesz pytał "co się stało?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Feel`i 300W jest kilka wersji, moze akurat ma taki znosny model :)

Mi Feel 300W z pierwszej serii ciagnal bartona na 2700mhz przy 2v :).

W srodku wygladal identycznie praktycznie jak modecom 300 GT,ale co zabawne trzymal troche lepiej napiecia bo porownywalismy u znajomego.

No a jak z lipnej serii to sie ani obejzy i bedzie dym i fajerwerki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak wiem troche przesadziłem ale też za totalnego lamusa mnie nie bierzcie :D już samo "wrr.." przy zasiłce sugeruje że mi się nie

podoba :D O zasiłce także myśle powoli :D ale zaczne od chłodzenia.

 

Myśle że SilentTower bedzie dobrym wyborem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...