Skocz do zawartości
guru

Wolno Dzialajacy Komputer

Rekomendowane odpowiedzi

...jaaasne olac to... i konstruowac na AMD a najlepiej na AMD K6-2 i jak dobrze pojdzie to za roznice nie tylko VGA sobie kupi ale moze i na SVGA styknie - a to juz jest WYPAS... ;)  :D

1395166[/snapback]

Eh, z K6-2 zbyt wiele problemow wowczas bylo. Do Windowsa 98 trzeba bylo specjalne latki instalowac, inaczej sial bledami. Z Intelem nie bylo tutaj zadnych problemow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, z K6-2 zbyt wiele problemow wowczas bylo. Do Windowsa 98 trzeba bylo specjalne latki instalowac, inaczej sial bledami. Z Intelem nie bylo tutaj zadnych problemow :)

1395512[/snapback]

 

yyyy chyba masz na mysli wina 95 ( wychodzil po instalacji blad ochrony plikow czy jakos tak )

mialem k6-2 500 i musze powiedziec ze byla to super maszynka , zjadala wszystkie uwczesne cielaki i p2 , w du.pe dostawala jedynie od p3 ( no coz ) :]

 

ale ogolnie znowu jak to na forum zrobil sie off

 

czy kolega , zalozyciel tego tematu powie czy cos z rad pomoglo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyy chyba masz na mysli wina 95 ( wychodzil po instalacji blad ochrony plikow czy jakos tak )

mialem k6-2 500 i musze powiedziec ze byla to super maszynka , zjadala wszystkie uwczesne cielaki i p2 , w du.pe dostawala jedynie od p3 ( no coz ) :]

1395521[/snapback]

Na pewno Windows 95? Mi caly czas kojarzy sie z tym wersja 98 i jako tymczasowej obejscie zmniejszano predkosc procesora ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak moze i byly jakies wersje k6 ktore nie lubily 98 , moja lubila 98 natomiast nie chciala sie bratac ze starsza wersja czyli 95 ( a chcialem ja zainstalowac z ciekawosci i zobaczyc jaka roznica jest w predkosci 95vs98 , niestety nie udalo sie , a grzebac mi sie nie chcialo )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

"moze i dla wszystkich, ale jezeli ktos ma pierdzielic banialuki (podobne zreszta do Twoich) - tylko po to, zeby sie dowartosciowac(??) - to moze lepiej niech sobie daruje jakiekolwiek wypociny"

Nie wiem nie zrozumiales o co tutaj chodzi?? taki jestes nierozgarniety?? przeciez wcale celki nie sa takie zle na XP co innego jak grasz w gry...

Wezzzcie typ co dojebal kuzwa mac, ech szkoda slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem wszystko stało się samo z siebie i komp wczesniej latał więc raczej konflikt odpada... pewnei coś się 'zesrało', stawiam na hdd,,, moze hmm biorąc pod uwage że plyta zapewne przewala *C celek wzuca throtling i wtedy ... sloooł mołszyn ;) a z kąd wiem ? ;) guru to kolega z lanu ;)

 

Tsoushi :-) ty mój przyjacielu i sąsiedzie :-) czytając ten topik wiem już o co ci chodziło ;) nazwijmy to "zorientowanym konfliktowo oftopowym postoje*stwem" ;)

 

Za twierdzenie że sys ledwo biega bo ma celka 2000 powinni dawać bany imo ;) świadczy to o totlanym braku nie tylko wiedzy ale i chocby checi myślenia... Na działanie systemu większy wpływ ma chocby czipset ze juz o dysku nie wspomnę...

Ciekawe co odpowie taki madry człowiek jak mu powiem że mam celafona 300 (kejszowego B) )z 192ramcu i XP Pro lata fajnie (czytaj zadowalająco i dużo powyżej oczekiwań) :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW: Intele sa lipne sprawa jest zamknieta CIACH!!!!!!!!

1393921[/snapback]

 

Nie wiem nie zrozumiales o co tutaj chodzi?? taki jestes nierozgarniety?? przeciez wcale celki nie sa takie zle na XP co innego jak grasz w gry...

Wezzzcie typ co dojebal kuzwa mac, ech szkoda slow

1395654[/snapback]

 

...no i kto tutaj jest nierozgarniety, hee..???

to jak jest w koncu z tymi intelami/celkami - sa lipne, czy nie sa takie zle??? bo sam sobie zaprzeczasz

a moze cierpisz na rozdwojenie jazni?? ;)

 

 

ja pierdziele, ale Wy jestescie... przeciez nikt Was nie obraza to nie obrazajcie ludzi, ktorzy maja AMD procki dobra?

1396561[/snapback]

to niech sie sami nie osmieszaja wypisujac idiotyzmy zaslyszane zapewne u roznej masci podworkowych "specjalistow"

(nie tyczy sie to oczywiscie wszystkich userow AMD - wbrew pozorom wiekszosc z nich jest normalna i nie wypisuje glupot na tym forum)

Edytowane przez rosolini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak sa normalni to juz dajmy spokoj temu tematowi. pograj sobie na celkach w gry cos potestuj itp.

1397177[/snapback]

A coz to za problem? Gry dzialaja, przy odpowiedniej reszcie sprzetu jest to jak najbardziej wykonalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...