Skocz do zawartości
Saimek

Wc By Saimek =)

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem b dobry klej :) Gdy przerabialem atmana na inline wklejalem identyczna redukcje w miejscie gdzie pompa ssa wode i trzyma sie elegancko wszystko... zobaczymy... jesli nie distal to jaki bys polecal? Pozatym nie musi sie to jakos super trzymac pompa na tym wisiec nie bedzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm rozplanowanie eelmentow pierwsza klasa, ladnie to tam wpakowales, ale shrod trza poprawic a nie z kartonu, popracowalbym nad estetyka wszsytkiego bo tak jest wszsystko oki :] hmm az mnie korci zeby swoje Lian-LI zmodowac tak jak ty i zrobic sobie WC, ale niestety nie wybije sobie zglowy FC wiec ... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) widze ze topic polecial do gory i pare osob sie jeszcze wypowiada ;) ogolnie fotki z samego poczatku topicu sa juz nieaktualne. Proxima zostala sprzedana, atman i rezik wymontowane poszly pod mlotek na allegro.. teraz chodzi sobie testowo pompa C.O a juz niedlugo rev 2.0, Big Tower i bedzie ladnie takze spoko :)

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E spoko... przeciez nie zakleilem otworu wylotowego tylko cos wkleilem... tamta redukcja nie robi prawie zadnego oporu wiec nie dzialaja na nia za duze sily.. pozatym pompa stoi obok kompa narazie testowo i jest co jakis czas monitorowana :) chodzi na I biegu, 30Watt i nie ma az tak potwornego przeplywu na tym I... jak sie wlaczy na 3 to dopiero sie troche zaczyna kotlowac w ukladzie :D zalaczam wyrkes przeplywu dla ciekawych... =)Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim chłodzeniu akwariowym [ciach!]o rurkom i powiedziałem nie i wszystko łączę porządnymi zbrojonymi kiblo rurkami.

Wężyki w oplocie bo tak się nazywają, mają gwint 0.5... a pompa moja grundfosopodobna ma 1' i się okazało że właśnie takich przejściówek nieporodukują!!

Strasznie dużo czasu grzebałem w różnych sklepach i w końcu mam taką paskudną i niepodobającą się redukcję z 2 części, najpierw z 1 na 3/4 a potem z 3/4 na 1/2...

2x tyle miejsca zajmuje i estetyka minus 5pkt.

Pompę mam zamiar wsadzić w dziurę cd-romową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. ja tam na weze nie narzekam nic nie przecieka nic sie nie wybrzusza i dobrze wygladaja =) jak kupilem pompke to byla redukcja jakas taka wielka z 1 i 1/2 na 3/4 chyba wlasnie.. okropnie to wygladalo jak zobaczylem na poczatku to mialem zamiar sprzedac ta pompe w cholere.. :D ale odkrecilem wkleilem te miedziane rurki i jest spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zasilacz z boku jest założony z konieczności B) inaczej nie dałoby się upchnąć nagrzewki, bo wylot kolanka byłby dokładnie na wiązce przewodów wychodzącej z zasilacza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Prace nad nowa obudowa trwaja, dlatego postanowilem pochwalic sie postepami.... Buda kupiona na allegro, pomalowana na czarno, powycinane okna itp i oblepiona matami... ponizej zamieszczam fotki pozniej moze dopisze jakis wiekszy komentarz..

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

a oto szkieletor kedzila ktory prawie wszystko zrobil :)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam te sama bude , moj front juz troche poszpachlowany , tez bedzie czarny mat ale pokryje go warstwa bezbarwnego , fajnie ci wyszedl wentyl przedni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

--> aerial - piłka jest moja B)

--> narquil - pozwiolę sobie nieskromnie odpowiedziec za Saimka - na górze będą zamontowane na plexie 2 kultowe cristale 120 z poprzedniego wc'etu autora tego topicu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak mowi kedzil =) niedlugo juz fotki zakonczone obudowy czyli pleksi i full oswietlenie... =) stay tuned.

 

skonczylismy robote na dzis, w sumie to wszystko jest zrobione. brakuje paru detali ale to wszystko jak przyjdzie sprzet i bedzie zakladane WC... tymczasem prezentuje fotki juz w 99% skonczonej obudowy:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

prosze o uwagi i opinie =)))))))

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie i estetycznie wykonana buda :-) Rzeczywiście ze schowaniem wiatraków na górze to elegancki pomysł, jak będę robił wodne to coś podobnego, żeby nic nie było widać. Ciekawe jak będzie wyglądać z bebechami, wtedy ukaże się końcowy efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym chcial to bym oblepil te sianki tez matami ale zostaly specjalnie bo jasne bedzie odbijac niebieskie swiatlo z wentylatorow i dawac fajna poswiate a takto wszystko sie stlumi i nie bedzie efektu...

 

Edit:

 

Chociaz tak teraz mysle ze moglbym sprobowac wlozyc tylko maty na probe i nie przyklejac.. moze by bylo nawet niezle :P jak przetestuje to zobaczymy.. ale to raczej nie za szybko bo kedzil wyjezdza i wraca dopiero w sierpniu..

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie bardzo podoba. Ciezko tam znalezc jakis slaby punkt, oprocz tej jednolitosci koloru zewnetrznego i wewnetrznego na suficie.

 

Ogolnie to fajowo, bo czarny i niebieski barzdo dobrze do siebie pasuje pasuje.

 

A to okno na boku; to nie dalo sie troche wiekszego zrobic?

 

EDIT

Przedmowca powiedzial ze porzadek i schludnie.

Hmmmm ....... trudno by bylo o nieporzadek w pustej obudowie ;)

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, chodzilo o rozmieszczenie elemntow nie bedzie mial problemow z laczeniem, wszystko jest dobrze rozmieszczone, wieze bo na to wychodzi ze projektant zadba o szczegoly : laczenie rurek i kabli, bo sie ladnie zapowiada projekt WC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okno na boku jest zrobione tak zeby pokazywalo plyte i WC, nie widze sensu w robieniu wiekszego bo sanki od HDD to zadna rewelacja nie jest :) nie moge sie doczekac jak skompletuje sprzet i zaloze WC wtedy bedzie fajnie.. =) Co do niejednolitosci tam na gorze zrobie testy i zobacze moze full black bedzie lepiej sie prezentowac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...