Skocz do zawartości
yotomeczek

Importer Pamięci I Dziwne Opisy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mam wtrącic swoje 3 gtrosze to tlumaczenie ze ktos jest handlowcem i dal koledze do przetestowania pamieci itd... jest troche naiwne, kazdy handlowiec powinien wiedziec co sprzedaje i znac sie na sprzecie, sam mialem firme komputerowa przez kilka lat i wiem ze handlowcy musza sie znac na sprzecie, mój wspólnik byl handlowcem i dobrze sie znal na sprzecie, inaczej by nic nie sprzedał :-), zreszta ja też :-) gdybym sie nie znal na sprzecie, ktos tu cos konfabuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhehe :lol: dobre:))

1403631[/snapback]

 

Tak sie składa, że znam kamila osobiście i rzeczywiście jest w szpitalu. Coś z kolanem(pierwsza operacja sie nie udała). Uważam, że takie żarty są nie na miejscu. A co do pamięci to może i screeny przesadzone, ale pamieci 1 klasa. Sam kupilem od niego corsairs 2x256 na BH-5 i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa, że znam kamila osobiście i rzeczywiście jest w szpitalu. Coś z kolanem(pierwsza operacja sie nie udała). Uważam, że takie żarty są nie na miejscu. A co do pamięci to może i screeny przesadzone, ale pamieci 1 klasa. Sam kupilem od niego corsairs 2x256 na BH-5 i jestem bardzo zadowolony.

1404279[/snapback]

Mam nadzieję że jak wyjdzie z tego szpitala to da te pamięci komuś do przetestowania jak obiecał wcześniej i wtedy zobaczymy (oczywiście nie mowa tu o jego koledze co ma niesamowite efekty w oc :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa, że znam kamila osobiście i rzeczywiście jest w szpitalu. Coś z kolanem(pierwsza operacja sie nie udała). Uważam, że takie żarty są nie na miejscu. A co do pamięci to może i screeny przesadzone, ale pamieci 1 klasa. Sam kupilem od niego corsairs 2x256 na BH-5 i jestem bardzo zadowolony.

1404279[/snapback]

Przepraszam, że piszę post pod swoim postem, ale nie mogłem się powstrzymać od komentaża patrzcie na tego kolesia I zwróćcie szczególną uwagę na tytuł jego posta link poniżej

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=129303

Myślę, że sprawa została wyjaśniona nie wiem za bardzo, o co tu chodzi, ale teraz widać wyraźnie, że to kręt na 100% :blink:

Edytowane przez Armagedon66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że piszę post pod swoim postem, ale nie mogłem się powstrzymać od komentaża patrzcie na tego kolesia link poniżej

1404324[/snapback]

 

Nie kręt tylko sprzedaje je na moim koncie na allegro. Czy to jakis problem dla ciebie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że piszę post pod swoim postem, ale nie mogłem się powstrzymać od komentaża patrzcie na tego kolesia link poniżej

1404324[/snapback]

 

A pytam bo jestem ciekaw ile sa warte. Średnio znam sie na tym wiec pytam kogos rzetelnego(mądrzejszego w tym temacie niż ja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pytam bo jestem ciekaw ile sa warte. Średnio znam sie na tym wiec pytam kogos rzetelnego(mądrzejszego w tym temacie niż ja).

1404338[/snapback]

Czyli jak dobrze zrozumiałem kupujesz od Kamila i sprzedajesz na allegro i do tego nie wiesz ile są warte i się kompletnie na tym nie znasz nieźle :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak dobrze zrozumiałem kupujesz od Kamila i sprzedajesz na allegro i do tego nie wiesz ile są warte i się kompletnie na tym nie znasz nieźle :mur:

1405582[/snapback]

 

Po piersze ja i pan kamil to 2 rozne osoby.

Od niedawna moj znajomy. Nie kupuje od niego i sprzedaje tylko po prostu ona ma haslo do konta i sprzedaje. Oczywiscie za darmo mu tego nie udostępniam. Stąd mam od niego te pamięci( moje corsair 2x256). A na pamięciach za dużo rzeczywiscie się nie znam oprocz tego ze te BH-5 sa szybsze. Wystarczy wam wyjasnien??

Edytowane przez Guciu911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili dokladnie tak.

1406275[/snapback]

Mnie bardzo ciekawi fakt, że od kiedy ktoś posądził pana Kamila o kręt, pojawił się na forum nowy uczestnik, pan Guciu911, który zarejestrowł się dokładnie w ten dzień, czyli 22 kwietnia.

Oczywiste jest ,że pan kamil i pan guciu911 to jedna i ta sama osoba. :lol:

Strzeżcie się takich sprzedawców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo ciekawi fakt, że od kiedy ktoś posądził pana  Kamila o kręt, pojawił się na forum nowy uczestnik, pan Guciu911, który zarejestrowł się dokładnie w ten dzień, czyli 22 kwietnia.

Oczywiste jest ,że pan kamil i pan guciu911 to jedna i ta sama osoba.  :lol:

Strzeżcie się takich sprzedawców.

1408760[/snapback]

 

a admin może IP sprawdzić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po piersze ja i pan kamil to 2 rozne osoby.

Od niedawna moj znajomy. Nie kupuje od niego i sprzedaje tylko po prostu ona ma haslo do konta i sprzedaje. Oczywiscie za darmo mu tego nie udostępniam. Stąd mam od niego te pamięci( moje corsair 2x256). A na pamięciach za dużo rzeczywiscie się nie znam oprocz tego ze te BH-5 sa szybsze. Wystarczy wam wyjasnien??

1405660[/snapback]

Udostępniasz swoje konto i haslo komus, kogo znasz od niedawna? przeciez to sie nie trzyma kupy. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po piersze ja i pan kamil to 2 rozne osoby.

Od niedawna moj znajomy. Nie kupuje od niego i sprzedaje tylko po prostu ona ma haslo do konta i sprzedaje. Oczywiscie za darmo mu tego nie udostępniam. Stąd mam od niego te pamięci( moje corsair 2x256). A na pamięciach za dużo rzeczywiscie się nie znam oprocz tego ze te BH-5 sa szybsze. Wystarczy wam wyjasnien??

1405660[/snapback]

Dobre!! Człowieku daruj sobie te ściemy!! Nie wiesz, że udostępnianie komuś swojego konta jest niezgodne z regulaminem Allegro. Za samo to juz powinni ci konto zablokowac!!! Nie mowiac już o probie przekretu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie akurat trzyma ;-)

 

Udostepnia hasla i logiy swojemu drugiemu ja :mrgreen:

Widac na kilometr ze to dwie takie same osoby, "fajnie" by bylo gdyby admin po sprawdzeniu IP powiedzial czy to jest ta sama osoba, bo narazie mozemy gdybac <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie akurat trzyma  ;-)

 

Udostepnia hasla i logiy swojemu drugiemu ja :mrgreen:

Widac na kilometr ze to dwie takie same osoby, "fajnie" by bylo gdyby admin po sprawdzeniu IP powiedzial czy to jest ta sama osoba, bo narazie mozemy gdybac  <_<

1409691[/snapback]

Wlasnie zglosilem sprawe na Allegro. Lepiej zrobic to wczesniej, niz po fakcie (po przekrecie). Niech sie przyjrzą tym aukcjom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, a ty jesteś poważny....

1412798[/snapback]

 

Przynajmniej nie bawie sie detektywa i nie wymyślam niestworzonych rzeczy.

Bardzo dobrze gdyby admin sprawdził moje i Kamila IP. Może wreszcie co niektórym dałoby to trochę do myślenia i skończyłaby się wkońcu bezsensowna nagonka na nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie bawie sie detektywa i nie wymyślam niestworzonych rzeczy.

Bardzo dobrze gdyby admin sprawdził moje i Kamila IP. Może wreszcie co niektórym dałoby to trochę do myślenia i skończyłaby się wkońcu bezsensowna nagonka na nas.

1413300[/snapback]

Sam doprowadziles do takiej nagonki. Nikt nie lubi oszustow a kazde zachowanie podpadajace pod takie jest mocnooo pietnowane. Co widac. Moim zdaniem nie zrobiles nic zeby zmienic ten stan rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam doprowadziles do takiej nagonki. Nikt nie lubi oszustow a kazde zachowanie podpadajace pod takie jest mocnooo pietnowane. Co widac. Moim zdaniem nie zrobiles nic zeby zmienic ten stan rzeczy.

1413385[/snapback]

 

Nie widzę ze swojej strony żadnego oszustwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...