Skocz do zawartości
yotomeczek

Importer Pamięci I Dziwne Opisy

Rekomendowane odpowiedzi

Kamil17 w dziale sprzedaż zamieścił ogłoszenie:

 

WItam

 

Ponownie przypominam o znakomitych kościach, których jestem bezpośrednim importerem. Ze względu na to iż otrzymałem nową dostawę, chce jak najszybciej pozbyć się starych. Za 1000 zł można nabyć już testowane pamięci na kościach BH-5 ( 2x512 Mb DUAL ). Zapraszam na aukcje. Dla osób, które kupią ode mnie towar korzystajac z tego ogłoszenia będzie zniżka 50 zł.

 

1346078[/snapback]

Czyli komuś coś poszło ... i te co sprzedaje powinny iść .. bla bla

Zwróciłem uwage na te pamięci, bo 2x512MB na BH5 to tylko rodzynki 1/1000 robią 250Mhz +

Po prostu ostrzegam mniej uważnych - zastanówcie się dobrze przed zakupem, bo może być ROZCZAROWANIE i nerwy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi tu nie gra ;]

 

Ja (14:56)

witam testował pan te pamieci w dualu na tym athlonie 64 bit 754

7257325 (14:56)

tak

7257325 (14:56)

tzn BH-5

7257325 (14:56)

testowałem

Ja (14:56)

no to bardzo ciekawe jak 754 nie ma duala

7257325 (14:57)

 

7257325 (14:57)

2 kości

7257325 (14:57)

to dual

7257325 (14:57)

ludzie na to lecą

Ja (14:57)

ale zadna płyta na 754 nie obsługuje duala

7257325 (14:57)

widac moja ma

Ja (14:57)

i screnn w tym momencie widać ze jest spreparowany

Ja (14:58)

no bez przesady

7257325 (14:59)

od razu spreparowany

Ja (14:59)

no to jak to mozliwe?

7257325 (14:59)

a skąd ja mog wiedzieć

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi tu nie gra ;]

 

Ja (14:56)

witam testował pan te pamieci w dualu na tym athlonie 64 bit 754

7257325 (14:56)

tak

7257325 (14:56)

tzn BH-5

7257325 (14:56)

testowałem

Ja (14:56)

no to bardzo ciekawe jak 754 nie ma duala

7257325 (14:57)

 

7257325 (14:57)

2 kości

7257325 (14:57)

to dual

7257325 (14:57)

ludzie na to lecą

Ja (14:57)

ale zadna płyta na 754 nie obsługuje duala

7257325 (14:57)

widac moja ma

Ja (14:57)

i screnn w tym momencie widać ze jest spreparowany

Ja (14:58)

no bez przesady

7257325 (14:59)

od razu spreparowany

Ja (14:59)

no to jak to mozliwe?

7257325 (14:59)

a skąd ja mog wiedzieć

1394518[/snapback]

ale debil, widać że ściemnia

dobrze, ze yoto opisałeś to na forum bo nie jeden dał by się nabrać

 

wadim co tak szybko się skończyła ta rozmowa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale debil, widać że ściemnia

dobrze, ze yoto opisałeś to na forum bo nie jeden dał by się nabrać

 

wadim co tak szybko się skończyła ta rozmowa :lol:

1394588[/snapback]

głowa mnie boli jak widzisz ze koleś kręci ona włąsne teorie przeciez jego płyta ma duala nie? LOL, ja proponuje interwencje administracji w tej sprawie bo znowu kogos z tweaka okradną Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zdenerwowanych forumowiczów.

 

Generalnie nie zajmuje się OC tylko handlem. Najciekwsze jest to że już drugi raz cały Tweak twierdzi że chcę go oszukać ( a jak dotąd nie widać oszukanych ). Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło dostać negatywnego komentarza. Na te pamięci daję gwarancję że chodza tak jak pisze

 

Co do screena to ja tego nie testowałem ale dałoem koledze o on dał mi testy. Jesli ktoś sie chce przekonać czy pamięci rzeczywiści pójda ponad 250 przy 2-2-2 to w miarę mozliwosci moge podjechać i można będzie przetestować je na miejscu. A co do screena to zostanie usunięty.

 

Więc jeszcze raz nadmienię. Nikogo nie zamierzam oszukać, naciągnąć a screena doradził mi właśnie ten kolega i powiedział że on z nich wyciągnie co najlepsze, to mu zaufałem. W najbliższym czasie postaram sie zrobic wiarygodne testy, lub jesli ktoś sobie życzy dam mozliwosć sprawdzenie w wypadku kupna.

Edytowane przez Kamil17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zdenerwowanych forumowiczów.

 

Generalnie nie zajmuje się OC tylko handlem. Najciekwsze jest to że już drugi raz cały Tweak twierdzi że chcę go oszukać ( a jak dotąd nie widać oszukanych ). Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło dostać negatywnego komentarza. Na te pamięci daję gwarancję że chodza tak jak pisze

 

Co do screena to ja tego nie testowałem ale dałoem koledze o on dał mi testy. Jesli ktoś sie chce przekonać czy pamięci rzeczywiści pójda ponad 250 przy 2-2-2 to w miarę mozliwosci moge podjechać i można będzie przetestować je na miejscu. A co do screena to zostanie usunięty.

 

Więc jeszcze raz nadmienię. Nikogo nie zamierzam oszukać, naciągnąć a screena doradził mi właśnie ten kolega i powiedział że on z nich wyciągnie co najlepsze, to mu zaufałem. W najbliższym czasie postaram sie zrobic wiarygodne testy, lub jesli ktoś sobie życzy dam mozliwosć sprawdzenie w wypadku kupna.

1395028[/snapback]

takie wytłumaczenie jak najbardziej mi sie podoba, wkurzyło mnie tylko ze chciałeś na gg zrobić ze mnie idiote, ale teraz jest OKi

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie zalezy mi żeby kogos oszukać bo chce budować zaufanie a nie tracić je. Przede wszystkim dlatego że mam jeszcze bardzoooooooo dużooooo tego sprzętu a ktoś go musi kupić, dlatego nie chce nikogo oszukać tylko uczciwie sprzedać.

 

Właśnei staram się usunąć screeny ( a jutro pomyślę na tym żeby ktos kompetentny zrobił mi nowe, najchętniej poprosiłbym kogoś wiarygodnego z tweak, jak mieszka w Krakowie albo w okolicy i podjechałbym do niego i zrobiłby mi poważne testy i potwierdził że są prawdziwe)

 

Natrafiłem właśnei na problem bo nie moge usunąć screena z uakcji gdzie jest licytacja. Ale jeszcze będę z tym wlaczył.

 

Jesli jest ktoś z Krakowa, albo z Tarnowa i mógłby mi zrobic testy to prosiłbym. Oczywiście nie za darmo.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli któs chce niech pisze, gośc twierdzi ze osągnął c"chyba FSB 275 na ABICIE na NF2!!!! wlasnie z nim rozmawiam

1394731[/snapback]

Bueheheh

 

Widze ze ktos mnie pobil wkoncu :)... czuje sie zagrozony :P.

 

Ja tam wole poczekac do SpeedPremiumow 433 od TwinMOSa... i zobaczyc jak to leci :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil17 >> skad Ty bierzesz duala BH-5 jeszcze? Musisz testowac te pamieci zeby ktos kupil je za 1000 zl. 2x512 na BH-6 mozna dostac za niecale 400 zl jesli sie wie gdzie szukac. Moze sprobuj dogadac sie z Yotomem na DFI nF4 te ramki powinny rozwinac skrzydla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sam osobiście posiadam te pamięci tylko 3200 a nie 3500 jednak seria jest ta sama XMS i musze tu przyznać, że są piekielnie szybkie.

Nie chcę cię tu martwić Kamil, ale z tego, co widzę na zdjęciu to nie są pamięci, do duala (co nie znaczy, że nie będą w dualu chodzić).Firma Corsair produkuje do duala tą samą serię jednak przed nazwą jest jeszcze TWINX, (co inaczej oznacza parki). :unsure:

Poniżej załączam link do kompletnej listy producenta pamięci w dualu niestety twoich pamięci na tej liście nie ma.

http://www.corsairmemory.com/corsair/xms.html#twinx

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Armagedon66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

"Jestem pewien, że jak ktoś przetestuje te kostki na dobrym sprzęcie pójdą spokojnie powyżej 270 FSB" Przynajmniej tak czytałem na Internecie jakiś test. Ale czy to prawda to się dopiero okaże jak ktoś będzie mógł to sprawdzić. Jednak dobrze by było żeby zadziałały w dualu, ponieważ dopiero wtedy pokażą, co potrafią.

Pozdrawiam

Edytowane przez Armagedon66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Jestem pewien, że jak ktoś przetestuje te kostki na dobrym sprzęcie pójdą spokojnie powyżej 270 FSB. Jednak dobrze by było żeby zadziałały w dualu, ponieważ dopiero wtedy pokażą, co potrafią.

Pozdrawiam

1398033[/snapback]

miałeś kidy w ręku BH5 2x512 ??

bo ja miałem i nawet 240 nie zaliczyły ... o 270 na takim tandemie to nawet nie słyszałem

A Kamil17 zamilkł ... więc nie wiem jak z testami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...