Skocz do zawartości
muciek

Cała Prawda O Nagrzewnicach Mitussma

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zaprezentowac wam to co na swoich aukcjach sprzedaje słynny Mitussm. Jego nagrzewniczki uwazane sa za ideał czystości, lecz to tylko powierzchowne, poza połyskiem z wierzchu w środku jest pełno kamienia i syfu. Foty dostałem od pewnej osoby która nie chce sie ujawniac i prosze mnie o to nie meczyc. Chyba kazdy kto miał w reku nagrzewnice domyśli sie co i jak, pomimo tego, ze foty sa słabej jakości.

Przed Panstwem "Kultowa łada" by Mitussm w środku.

Komentarz zostawiam wam :]

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez MeGaMuCieK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rewelka! jedyne do czego się przyczepie to zdjęcia :/ jakieś nie ładne - na niektórych widać że autor nie umie sposługiwać się manualnym focusem oraz rozpiętość tonalna mi nie leży :/ jak w aparacie z tesco czy z bierdronki...

 

 

 

nie pierwszy raz słyszę takie uwagi o chłodnicach Mitsuma... kolo se w kulki chyba leci :mur: myje karszerem a potem przez 20min poleruje pastą polerską.... mój kolega również padł ofierą oszustwa tego łotra :( i niego to nawet króćce wyleciały po podłączeniu do mocniejszej pompki (do paliwa 360W)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie moge osobiście tego potwierdzic, ale mam dużo fot które swiadcza, że Pan "Anonim" ma nie jedna nagrzewnice od mitussma.

zaraz kolejna porcja fot

Kyniek wie czyja to nagrzewnica.

Edytowane przez MeGaMuCieK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foty dostałem od pewnej osoby która nie chce sie ujawniac i prosze mnie o to nie meczyc.

1418172[/snapback]

Hmm... zdjęć to ta osoba też za bardzo chyba nie chciała ujawnić bo są takiej jakości że...

 

moja nagrzewnica wygląda paskudnie, kupiłem ją na allegro za 12,50 i BYŁA CZYŚCIUTEŃKA W ŚRODKU !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy akurat pochodzenie tej na fotach mogę potwierdzić... ale...napewno mój kolega jest ofiarą tego łotra - najpierw kupił ładę... widziałem zdjęcia z tel. komórkowego i mimo przerażającej jakości widać było syf... aż dziw brał że może to być tak zakamienione... :/ potem dostał nową chłodnicą - nie wiem czy od mitsuma czy od kalwero i z tego co się orientuje to raczej była czysta w środku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu w treść aukcji wkradł się błąd - zamiast odkamienione miało być obkamienione...

 

Ale mówiąc poważnie - trochę tych nagrzewnic już rozebrałem, ale takiego syfu nie spotkałem jeszcze w żadnej przyniesionej prosto ze złomu. A toto tutaj ponoć wyczyszczone i wypucowane na wszystkie możliwe strony. Żenada jak można komuś coś takiego wcisnąć. :?

 

Prawda jest taka, że pastą polerską chyba każdy się umie posługiwać, ale żeby naprawdę solidnie wyczyścić wnętrze nagrzewnicy trzeba ją otworzyć. No ale jak się stawia na masowy handel to nie ma czasu na takie zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy akurat pochodzenie tej na fotach mogę potwierdzić... ale...napewno mój kolega jest ofiarą tego łotra - najpierw kupił ładę... widziałem zdjęcia z tel. komórkowego i mimo przerażającej jakości widać było syf... aż dziw brał że może to być tak zakamienione... :/ potem dostał nową chłodnicą - nie wiem czy od mitsuma czy od kalwero i z tego co się orientuje to raczej była czysta w środku...

1418226[/snapback]

Witam.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem i co ja Ci osobiście zrobiłem że nazwałeś mnie łotrem? Jeśli masz coś do mnie to napisz dając jakieś dowody a nie rzucaj oczerstami w moją stronę. Sprzedałem ponad 100szt chłodniczek poczytaj komentarze, większość z nich nie jest wystawiana odrazu co świadczy o tym że były testowane przez kupujących a potem był komentarz.

Mogę jedno powiedzieć wiem kto udostępnił te zdjęcia i znam zamiar tego gościa bo przez pomyłke napisał do mnie że jak dalej bedę sie upominał o tą chłodniczkę (przypominam że ja mu nic nie sprzedawałem) to tak mnie obsmaruje na forum że nikt nie kupi juz odemnie nic,jak mu powiedziałem że pomylił gościa to mnie przeprosił że do mnie nic nie ma. A tą całą historię jak było naprawdę opisze napewno sam mitusm

pozdrawiam

Edytowane przez kalwero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pada kolejna legenda :-> eh coz za magiczna sila tlika. Ja moge potwierdzic ze z idealnie wyczyszczonej od srodka nagrzewnicy caly czas syfy leca.. Pewnie nikt nie przewidzial ze 1200 l/h pomke ktos bedzie uzywal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie jestem zadowolony z nagrzewniczki

na fotkach był odpicowany rekord..

a przyjechało coś co owszem zbiorniczki miało wypolerowane.. z wierzchu.. bo w zakamarkach uz niekoniecznie..

cały jeden bok jest pokiereszowany

wątpie czy to chociaż karsherem było czyszczone bo spomiedzy finów ciągle sie sypią jakieś paprochy

z kroćca palcem wydłubałęm jakiś mech (?) czy inny osad

po podłączeniu do wody szybciutko zrobiła sięmetn a siwa i pływały w niej rózne śmiecie

kiedy opisałem to w mailu nie otrzymałem już żadnej odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ładnie sobie po mnie 'jeździcie'. Tylko jednego nie rozumiem, we wszystkich oskarżeniach (łotr i inne) nie znalazłem dowodu że to moja nagrzewnica.

Ciekawe czego boi sie Anonim, że nie założył tego posta pod swoim nikiem ??!!

Myśle Kyniek że obaj wiemy o kogo chodzi, jeżeli naprawde chcecie porozmawiać to nie bawcie w 'ktoś komuś', tylko dajcie KONKRETNE dowody że to moja nagrzewnica.

Wyszytkie chłodnice, a było ich sporo, sprzedałem przez allegro, nie mam nic do ukrycia i nie wciskam nikomu kitu poza aukcjami.

To są moje komentarze :

LINK

 

Jeżeli ktoś ma teraz pretensje, to dlaczego ich nie miał wystawiając pozytywa ??

 

Miałem juz kilka aukcji przeciw sobie, aby mnie oczernić na allegro, widzę że jest następna, ciekawe komu przeszkadzam ??

 

MeGaMuCieK dlaczego nie ujawnisz autora tych zdjęć ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozytywa Ci nie wystawiłem

nie wystawiłem komentarza bo liczyłęm że się odezwiesz

nie Twoja?

aukcja numer 42928419

zakończona 20 lutego

moge wkleić foty maili z allegro

i chociaz pisałem że mi zależy na czasie dostałem ją po ponad dwóch tygodniach i słuch zaginał... zero odpowiedzi wyjasnienia przeprosin nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pare osob cos wspominalo o niedokladnym czyszczeniu przez mitssuma (poszukam posty to wlepie) nagrzewnic , ale to byly jakies male problemy (czytaj : pare farfocli wylecialo i spokoj) . W sumie to patrzac na te fotki nie jestem w 100% pewien czy ta akurat jest nagrzewnica od mitssuma . Wystarczy spojzec na finy -> cale pogiete , mysle ze gdyby takie nagrzewnice trafialy do ludzi to komentarzy negatywnych by sie troszke nazbieralo...

 

Osobiscie nic do niego nie mam , czlowiek trzepie ladna kase na tych nagrzewnicach , ale zawsze myslalem , ze one sa idealne wiec mu sie nalezy . Jesli te fotki to rzeczywiscie prawda to no offence stary ale w juha lecisz strasznie .

 

Swoja droga to i tak uwazam , ze kupowanie nagrzewnic regenerowanych za ta cene to jakas pomylka (proponuje poszukac po sklepach z czesciami za ile mozna dostac nowki) no ale widocznie ludzie tak lubia :wink:

 

Pfff ale sie rozpisalem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozytywa Ci nie wystawiłem

nie wystawiłem komentarza bo liczyłęm że się odezwiesz

nie Twoja?

aukcja numer 42928419

zakończona 20 lutego

moge wkleić foty maili z allegro

i chociaz pisałem że mi zależy na czasie dostałem ją po ponad dwóch tygodniach i słuch zaginał... zero odpowiedzi wyjasnienia przeprosin nic

1418328[/snapback]

Hej, jeszcze nigdy nikogo wystawiłem i w dodatku nie za taką kasę.

Dziennie dostaję czasami kilkadziesiąt maili z allegro, dziwne że upominasz sie ponownie dopiero po ponad 2 m-cach.

Często jestem na tweaku, gg, więc kontakt ze mną nie jest specjalnie utrudniony.

Tego sie niestety bałem, że ludzie sobie NAGLE zaczną przypominać jaką to fuszerę odstawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Sprzedałem ponad 100szt chłodniczek (...)

1418281[/snapback]

Możesz powiedzieć ile czasu czyścisz jedną nagrzewnicę :?:

Bo ja sam wiem, że aby wyczyścić mojego kateda nie rozlutowując go potrzebowałem 3 dni. Więc to by wyszło, że przez 300dni w roku nic innego nie robisz tylko nagrzewnice czyścisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Teraz Prawda Pamietacie moje problemy z wc jak zaczynalem na poczatku ??? Caly czas mialem problemy z wydajnoscia i kazdy pamieta zdjecia lada mitsum vs porgromca ??? , poniwaz pogromca 2 razy mial wyciek i kalwero mnie oszukal prozycja miala byc taka dostanie lade za to by pogromaca byl idelanie czysciotki i szelny , a poniewazaz nie dotrzymal slowa a ja akurat nie mialem kasy by mu ja odeslac postanowilem ja zdjebac by nie mial z niej pozytu Kyniek zapropnowal mi wsadzic do piekarnika ale ja po dloszym jej ogladiu znalalzem syf w srodku i po zdjeciach mechl!n'a jak on rozbiera nagrzewnice postanowilem ja rozebrac i ku memu zdziwienieu wiedzialem ze niebedzie idealnie odkamieniona bo bez rozbierania sie nie da ale w moim ponad 10 letnim porsche nie ma tylko kamienia.

poniewaz nie mam cyforowki zrobilem zdjecia jedyna jaka dorwalem . jak ktos jest z warszawy to zapraszam na obejrzenie jej oraz zrobienie jej zdjec.

 

o to aukcja na ktora ja kupilem http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38373632

 

Teraz 1ale :

Bylem Pewien ze kupje to co na zdjeciu a tu sie okazuje ze on dopiero moja "robi" i mial 1 nie wypal bo okazala sie ze mu sie roszelnila i musialem czekac wiec to co na zdjeciach to nie jest dokladnie ta nagrzewnica ktora licytujecie / kupujecie

 

Teraz 2 :

Na Zdjeciach wyglada tak Idealna , Blyszczaca sie jak Psu Jaja , tak ze mozna sie pochwalic wszystkim chlopaku na osiedlu .

a na zywo tak wypolerowane tyle o ile , kilka skaz , i rowarkach w zbiorniczkach wyrownawczych albo mu sie nie chcialo albo pasty polerskiej mu zabraklo.

 

Chcialem zrobic zdjeciem mu ze to jest nie to co licytowalem ale nie moglem zrobic zdjeciec bo nagrzewnica po polerowaniu odbija tak swiatlo ze nie widac szczegolow.

 

Teraz 3 :

Woda Nie Robiłą Sie Żołta mettna . zapytalem sie czy obyd dokladanie jest odkamieniona on ze ma pol miliona komentarzy i ze to nie mozliwe i sam sprawdzal ze jest czysta itp.

 

Po Dluszym okresie czasu bo nie moglem dojsc czemu wyjdanosc ukladu jest taka slaba rozkrecilem blok i ko memu zdziwieniu tyle syfu ze dziwile se ze to wogole dzialo ???

 

 

a kupilem wszystko nowe : nowy x3m , nowy weze Eheim , nowy ataman 305 , nowy rezerwuar , tylko lada uzywana wiec jedyne co przyszlo mi do glowy ze to lada brudzi.

 

 

Teraz 4 :

Jak Zapytalem Czemu Na Kroocch jest kamien i korozja to powiedzial ze to nie mozliwe , ze to widocznie jakis delikadny osad z wody ale nie na 100% korozja i kamien

 

Teraz 5 :

Pogromca pozatym ze 2 razy byl nie szczelny wyglada na zdjeciu tak jak by byl wyjety z nowego samochodu na zywo sniedz miedzy finami ... wykonanie na poziomie mietek z pod monopolowego. ale zawsze wychodzilem ze ma dzilac nie wygladac ale te 2 wycieki ????

 

Teraz 6 :

Jak Zapytalem o rdze w chlodnice to powiedzial ze to nie mozliwe : jak rozebralem chlodnice to byla ta slyna metallowa blaszka w srodku co wystepuje w lada/duzy fiat ??? zjedzona jak siemasz.

 

Teraz 7 :

Jak Zapytalem ile kanalow jest droznych od w jego nagrzewnicy skoro jestes taki pewien ze ona jest taka idelanie czysciutka w srodku. on na to ze nie ma sprzetu jakiegos tam by przeswietlic nagrzewnice ??? to z kad taki pewien ze czysciutka ??

 

Teraz 8 :

chcialem sie z nim dogadac chcialem nie publikowac tych zdjec ale on na to ze to nie mozliwe ze jest ujeb**a twardo sie trzymal wersji ze nie zreszta mu sie nie dziwie ja tez bym sie nie przyznal. i powiedzialem mu ze teraz bedzie mial Najpupalrniesza Lade w interecie .

 

 

Nikoś (2-04-2005 12:30)

jestes 100% pewny ze twoich chlodnicach nie ma rdzy i kamienia ? i cala chlodnica jest drozna?

kalwero (2-04-2005 12:30)

wszystkie komentarze są za kamień w chłodnicach...

kalwero (2-04-2005 12:30)

każdą sprawdzam

Nikoś (2-04-2005 12:30)

jestes 100% pewny ze twoich chlodnicach nie ma rdzy i kamienia ? i cala chlodnica jest drozna?

kalwero (2-04-2005 12:31)

nie mam endoskopu

Nikoś (2-04-2005 12:31)

wszystkie kanaly sa drozne

kalwero (2-04-2005 12:31)

widzę co z niej wylatuje

kalwero (2-04-2005 12:31)

jak nic to znaczy że jest czysta

kalwero (2-04-2005 12:31)

chłodnice mają po 20 lat i więcej

Nikoś (2-04-2005 12:31)

to nie dlugo twoja Łada bedzie najpopularnisza chlodnica w internecie

kalwero (2-04-2005 12:32)

...............

kalwero (2-04-2005 12:32)

żałosny jesteś...

Nikoś (2-04-2005 12:32)

Dokłądnie Odkamieniona i wypłukana

Nikoś (2-04-2005 12:32)

ze zdjaciami Korozji i Kamienia

kalwero (2-04-2005 12:33)

oczywiście....

Nikoś (2-04-2005 12:33)

mialem ci ja nie oddawac ale takie trupa zardzewialego i zakamienonego wolalem ci odeslac

kalwero (2-04-2005 12:33)

widzę że chcesz wojnę zacząć

Nikoś (2-04-2005 12:33)

nie chem zaczoc wojny

Nikoś (2-04-2005 12:33)

to nie byl moj pomysl

kalwero (2-04-2005 12:33)

hehehe

Nikoś (2-04-2005 12:33)

tylko oszukujesz i wprowadzasz w kljnetow w blad

Nikoś (2-04-2005 12:34)

to gosciu

Nikoś (2-04-2005 12:34)

ktory z forum ocerclockers.pl

Nikoś (2-04-2005 12:34)

wywalil twoja reklame chlodnic

Nikoś (2-04-2005 12:34)

powienies wiedziec kto

Nikoś (2-04-2005 12:35)

wiesz?

kalwero (2-04-2005 12:35)

nie bardzo wiem o czym mówisz...

Nikoś (2-04-2005 12:35)

gosc cie zapytal jak odkamieniasz itp. i potem ci [ciach!]l

Nikoś (2-04-2005 12:36)

jak sie odkamienia nagrzewnice to tez sie rozbiera i przeczysza kanaly a ty tylko lejesz przez nia woda z jaks chemia co nie wiele daje

Nikoś (2-04-2005 12:37)

i z tego co wiem jest wiecej nie zadowolnych

 

 

 

 

 

CDN.

 

Mam Nadizej ze zanim ktos od kalwero lub jego brata kupi nagrzewnice niech 2 razy pomysli co kupuje.

a co do komentarzy to karzdy wsystawia jak odbierze paczke a nie jak pouzywa chwile i dokladniej obejrzy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć ile czasu czyścisz jedną nagrzewnicę :?:

Bo ja sam wiem, że aby wyczyścić mojego kateda nie rozlutowując go potrzebowałem 3 dni. Więc to by wyszło, że przez 300dni w roku nic innego nie robisz tylko nagrzewnice czyścisz :P

1418445[/snapback]

 

jedne mozesz czyscic kilka dni, inne pare min, no moze ze 2 godzinki i czysta + polerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anonim sie odezwał, witam Nikos.

 

Wypowiem sie na Jego ponownie (poprzednio na overclockers.pl)

 

'Jednak powiem o co poszło. Nikos kupił u mnie ładę, po jakimś czasie spodobał Mu sie 'pogromca' BIE3, dogadałem się że dopłaci mi do łady, którą mi miał odesłać.

Chłodnicę wysłałem. Chciał mieć kompa cały czas na chodzie, więc miał starą odesłać dopiero jak przyjdzie nowa.

W między czasie brat wystawił 'pogromcę' na allegro za dużo mniejszą kasę (taki rynek).

To wkurzyło Nikosa i zaczął wymyślać różne dziwne rzeczy, np. z kroćcami i pompką.

Po kilku lekkich kłutniach, wysłał chłodnicę.....jakieś 3 tygodnie temu....oczywiście ani paczki, ani nawet scanu nadania do dziś nie otrzymałem... '

 

Również mogę wklejać archiwum z gg, ale poczekam jak sprawy będą sie rozwijać.

 

ps. dlaczego bałeś sie napisać o mnie ze swojego konta ???

Edytowane przez mitussm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam Nikośia i jestem pewien, że on nikogo by nie oszukał. W transakcjach z nim nigdy nie miałem problemu, zawsze wszystko przebiegało idealnie. Więc nie uwierzę w to, że chciał się odegrać za następcę BIE3 czy jakoś tak. Niech wszystkie strony się wypowiedzą to napewno cała sytuacja się wyjaśni i wyjdzie o co tu chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze te łady nie sa czyste w środku to oczywiste. Widac ze na zdjeciach so nie wylutowane sruby stalowe które beda korodowac. Zauwazyłem rowniez ze zdjecia w aukcjach sie powtazaja i nie sa one licytowanego przedmiotu. Ten topic potwierdza cała prawde o tych nagrzewnicach i współczuje kazdemu kto ja zakupił i padl ofiara oszustwa.

Jako ze jakis czas temu kupiłem od Grzecha nagrzewnice za 30zł która Grzechu juz czyscił jednak nie była ona czysta. Nie mam do niego pretesji bo wiedziałem ze tak bedzie zreszta kupiłem ja za 30zł miała ona pozatykane kanały i brudne zbiorniki oraz zardzewiałe sruby a wszedzie była taki kamien. Nazir ma teraz ta łade która juz wyczysciłem. Teraz zdjecia przed czyszczeniem i po czyszczeniu

 

Przed czyszczeniem

html>

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość NoToKlops

Witam.

Ładnie sobie po mnie 'jeździcie'. Tylko jednego nie rozumiem, we wszystkich oskarżeniach (łotr i inne) nie znalazłem dowodu że to moja nagrzewnica.

Ciekawe czego boi sie Anonim, że nie założył tego posta pod swoim nikiem ??!!

Myśle Kyniek że obaj wiemy o kogo chodzi, jeżeli naprawde chcecie porozmawiać to nie bawcie w 'ktoś komuś', tylko dajcie KONKRETNE dowody że to moja nagrzewnica.

Wyszytkie chłodnice, a było ich sporo, sprzedałem przez allegro, nie mam nic do ukrycia i nie wciskam nikomu kitu poza aukcjami.

To są moje komentarze :

1418311[/snapback]

1) bo nie da się dokładnie sprawdzić nagrzewnicy a komentarz należałoby wystawić w miesiąc lub dwa po zmontowaniu zestawu a nie po otrzymaniu przesyłki ...

 

2) "przeciw sobie" ... - taaa - spiskowa teoria dziejów - wszyscy się na Ciebie uwzięli, są przeciwko tobie? kolejny "paranoik" na forum :) ...

 

3) nie ujawnia bo nie musi - Guciek działa w tym wypadku w charakterze "dziennikarza śledczego" :) ... i źródła informacji ujawniac nie musi :)

 

oczywiście jeśli ma uprawnienia dziennikarskie :)

 

a wogóle to do czyszczenia nagrzewnic nada się środek do czyszczenia biżuterii? moze do tego jakaś elektroliza?

 

aha - dla mieszkających w Toruniu i okolicach Torunia - za Wisłą w rejonie jednostki wojskowej jest skład złomu - tam widziałem cały kontener (1,6mx1,6mx1,6m) z nagrzewnicami i wszystkie były w stanie conajmniej takim jak kolegi Misiu15go - po czyszczeniu ... albo ktoś je tam czyści albo trafiają tam w tak dobrym stanie ....

 

a moze ktoś poprostu je odzyskuje i sprzedaje na części - nie wiem bo nie pytałem ... w każdym razie wg mnie są doskonałej jakości - tylko nie wiem jak ze szczelnością :)

Edytowane przez NoToKlops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej popyt na nagrzewniczki spadnie. he he

Niedługo będę testował coś gotowego a la BIE3 tylko innej firmy i prawie połowę tańszego. Zobaczymy czy dalej warto inwestować w nagrzewki.

1418664[/snapback]

A dziwisz sie bo ja nie ciekawe jak ty bys zareagował za łade która jest cała brudna w srodku i za która ty bys zapłacił 120zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...