Skocz do zawartości
NeuroPL

Jaka Karta Na Pcie Będzie Porównywalna Do..

Rekomendowane odpowiedzi

Programik do zassania jest tutaj.

# Do testów wybierzcie z listy demka: "HardwareOC-Steam" i "Tech Report-Regulator"

# rozdziałka 1024x768

# Pixel Shader: "Default model", Anizo=1 i Antialiasing=none

# Render Direct3D, oraz Number of times to run the demo=4

Jak by wam była za dużo powtórek to wybierzcie 2.

No i prosze o wyniki na waszych kartach, ja potem mogę dać swoje i zobaczymy kto tu zawyża FPS'y !! :angry: Najlepiej screen !!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celek D na 3.4 Ghz, 512 ramu przy 400Mhz i timingach takich jak w sigu. Stery do FX'a były najnowsze (71.84) oficialne, do Radka też oficialne 5.4 catalisty !! Jak niewierzysz to moge dać screena z FC benchmarka ale mi tu zaraz wyjedziecie że zfałszowany  :mur:  zajażcie wkońcu ze FX 5900 to jest szit i tyle !! I te FPS'y nie są powymyślane !!

1424633[/snapback]

 

Jest to troche dziwne gdyz ja na r9800pro mam zblizone wyniki(zreszta ja bedzie chcialo mi sie 5 plyt instalowac to zdam dokladno relacje) wiec jakas roznica musi byc na niekorzysc r9550 pomijam ewentualne roznice kosmetyczne w grafie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Vectra

Jest to troche dziwne gdyz ja na r9800pro mam zblizone wyniki(zreszta ja bedzie chcialo mi sie 5 plyt instalowac to zdam dokladno relacje) wiec jakas roznica musi byc na niekorzysc r9550 pomijam ewentualne roznice kosmetyczne w grafie.

1424666[/snapback]

różnice kosmetyczne :mur: rany człowieku o czym ty piszesz?!?!

 

różnice "kosmetyczne" sa tylko w tym ze r9550 jako słabsza karta ma problemy z obsługa wysokich rozdzielczosci przy AAx2.4.6. .... i innych podobnych bajerach, a sam rendering opiera sie na tych samych zasadach i jakosc tekstór przy identycznych ustawieniach graficznych w aplikacji jest identyczna.

 

różnica tkwi w ilości wyświetlanych fps - na korzysc r9800 bo to w koncu szybsza karta - i tylko w tym widac róznice!!!

 

 

Celek D na 3.4 Ghz, 512 ramu przy 400Mhz i timingach takich jak w sigu. Stery do FX'a były najnowsze (71.84) oficialne, do Radka też oficialne 5.4 catalisty !! Jak niewierzysz to moge dać screena z FC benchmarka ale mi tu zaraz wyjedziecie że zfałszowany  :mur:  zajażcie wkońcu ze FX 5900 to jest szit i tyle !! I te FPS'y nie są powymyślane !!

1424633[/snapback]

myślałem ze sie znasz na rzeczy po tym jak przeczytałem twój artykuł o R9550 GT, ale widac ze byłem w błędzie ... brak z twojej strony profesjonalizmu, wypowiedz typu - "FX5900 to shit itp itd" świadczy tylko o jednym,

 

wpierw przetestuj karte porównując ja z innymi dokładnie prześledz wyniki a potem zabieraj głos ... a jak juz tak piszesz to umieszczaj przynajmniej "dowody" (sreeny)

Edytowane przez Vectra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnice kosmetyczne  :mur: rany człowieku o czym ty piszesz?!?!

 

różnice "kosmetyczne" sa tylko w tym ze r9550 jako słabsza karta ma problemy z obsługa wysokich rozdzielczosci przy AAx2.4.6. .... i innych podobnych bajerach, a sam rendering opiera sie na tych samych zasadach i jakosc tekstór przy identycznych ustawieniach graficznych w aplikacji jest identyczna.

 

różnica tkwi w ilości wyświetlanych fps - na korzysc r9800 bo to w koncu szybsza karta - i tylko w tym widac róznice!!!

1424688[/snapback]

 

Widzisz nie pukaj sie w glowe bo cie bolec bedzie. Wyraznie napisalem ze EWENTUALNE :angry: roznice(gdyz nie jestem pewien jaka jest roznica tech. dokladna miedzy nimi procz potokow i innych bzdetow). Wystarczy napisac nie ma zadnych roznic(w grach) i koniec kropka. Post byl napisany zreszta nie na wytykanie nieistniejacych roznic graf. tylko na zaciekawienie tyloma fps-ami a takiej karcie(nie oszukujmy sie jest to przeciez low-endowa karta za 240zł)Co nie zmienia faktu ze ja temu freelancerowi uwierze po ukazaniu jakis dowodow jednak.

 

 

EDIT bede musial sie pofatygowac i sprawdzic tego r9550 ja to sie spisje wogle.

Vectra jak porobie wszystkie testy to zamienisz sie twoja karta na moja bo

zrozumialem ze mam syf. :D

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie no widze ze jeszcze paru normalnych, rozumiejacych problem, jest na tym forum. Serdecznie im dziękuję. W radeony sie juz nie bede pchał :D

6600GT pewnikiem, ale od asusa :D dobry wybór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programik do zassania jest 1424656[/snapback]

no i zobaczymy geniuszu kto będzie miał wyższy wynik :mur: :mur: R9550 nie może równać się z 5900xt nie żebym coś miał do tego radka ale to zupełnie dwie inne rzeczy ale jeśli twierdzisz ze r9550 jest lepszy to ŚWIADCZY O TWOJEJ INTELIGENCJI

 

suchyjastrzab zapodaj wynikami może gościu będzie miał w końcu maniane :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zobaczymy geniuszu kto będzie miał wyższy wynik :mur:  :mur: R9550 nie może równać się z 5900xt nie żebym coś miał do tego radka ale to zupełnie dwie inne rzeczy ale jeśli twierdzisz ze r9550 jest lepszy to ŚWIADCZY O TWOJEJ INTELIGENCJI

 

suchyjastrzab zapodaj wynikami może gościu będzie miał w końcu maniane :lol:

1424720[/snapback]

 

 

Ten temat do niczego nie zmierza. Wynikl z niego tylko spor miedzy fx5900 a r9550. A teraz to juz nawet zara sie okaze ze r9550 to najlepsza karta jaka tylko moze byc. No kurde musze ja przetestowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie katowałem karty, bo na tej grze niewiele to daje.

A więc ustawienia "light" 520/880(440DDR)

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

I nie mów mi że mam zadużo ramu albo coś podobnego, bo i tak nie zamienie 5900XT + 1GB RAM`u na np. R9700Pro + 1TB RAMU. ...no chyba że są chętni na RAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Vectra

Ten temat do niczego nie zmierza. Wynikl z niego tylko spor miedzy fx5900 a r9550. A teraz to juz nawet zara sie okaze ze r9550 to najlepsza karta jaka tylko moze byc. No kurde musze ja przetestowac.

1424731[/snapback]

jesli chcesz zrozumiec jaka jest karta r9550 masz tu az 5 przyklejonych tematów http://forum.purepc.pl/index.php?showforum=52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, a ja wam powiem tak. Kumpel ma FX 5900XT, a ja mam Radzia 9550 (jak cos przedtem mailem FX 5200). I tak. Pewnego dni postanowiliśmy potestowac nasze karty. Kumple przyniósł swojego FX'a do mnei bo u mnie lepsze warunki do testów (on am Celka 1.1 i szit mobo). Do testu poszedl CS:S, HL2, 3d marki i NFS:U2 i Far Cry - bo takie gry wtedy miałem na PC  :wink:

1.1 - Na jego karcie w 2k1 - 11800, w 2k3 - 5444  :blink: , w 2k5 - 1144 - karta była kręcona na 490 rdzeń i 820 MEM

1.2 - Moje marki są w sigu

W 3D markach ( FX ) wypada gorzej (oprócz 2003), ale wiadomo ze w marki sie niegra, więc czas na gry ;]

2.1 - w CS:S i HL2 - średnio 20FPS mniej odemnie, i pamiętajcie żę na jego karcie w tych grach nie działa DX 9.0 !!

2.2 - Jak napisałem wyżej u mnie 20 FPS wyżej i mam DX 9.0

Gra była przy ALL HIGH + Reflect ALL (woda) + Anizo 8x + AA 4x

3 - w NFS:U2 przy włączonych wszystkich bajerach + AA FULL w 800x600 u mnie średnio 4 FPS więcej

4.1 - No i przyszedł czas na Far Cry'a, w którego na Fx'ie przy wszystkim na V.High niedało się grać - prawie cały czas poniżej 20 FPS, w zrywach było 27  :lol:  Średnia 19.78FPS

4.2 - U mnie minimum to 28 FPS, w porywach w tym samym miejscu co u kumpla u mnie było 45 FPS. Średnia FPS większa o 5 - Średnia 31.21 FPS

Test był wykonywany programem Far Cry benchmark, na tym samym demku - 5 powtórzeń.

 

Czyli podsumowując FX 5900XT jest gorszą kartą od Radka 9550 (kręconego do takiego poziomu jak mój - czyli R9600Pro jest tak samo wydajny). Zaznaczam że jest to mój 1 radeon i nie ejstem żadnym fanatykiem tych kart ale zaczynaja mi się podobać  :wink: A najlepsza w tym wszystkim była jego mina kiedy zobaczył ze moja karta jest szybsza od tej co on ma. On kupował za 780 zeta, a ja za 245  :lol:  :D  :lol:

Dlatego moim zdaniem FX to najgorsza seria jaka wyszła ze stajni NV (zaznaczam że sam miaęłm wcześniej FX 5200) Widać to po testach i wiem to po doświadczeniach z moja poprzednia kartą. To tyle...

Pozdrawiam wszsytkich nawet fanatyków FX 5900  :lol:

1421522[/snapback]

 

achaaha o to niezły z ciebi "overclocker" niestety nie moge sie z tobą zgodzić :D to chyba ta celina daje d*** i spowalnia karte bo u mnie na Far cry na liczniku(FRAPS) prawie cały czas 30 FPS w porywach do 50FPS min. 20FPS cosik u ciebie nie tak chłopcze no i uśmiałem się z tym NFS U2 ahahahaha ehhhhhh kolego co ty piszesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie katowałem karty, bo na tej grze niewiele to daje.

A więc ustawienia "light" 520/880(440DDR)

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

I nie mów mi że mam zadużo ramu albo coś podobnego, bo i tak nie zamienie 5900XT + 1GB RAM`u na np. R9700Pro + 1TB RAMU. ...no chyba że są chętni na RAM.

1424734[/snapback]

 

Chyba to nie do mnie. Przynajmiej jest gosciu ktory nie puszcza slow na wiatr i daje wyniki czarno na bialym. Co nie zmienia faktu ze ja wole swojego radeona 9800pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba to nie do mnie. Przynajmiej jest gosciu ktory nie puszcza slow na wiatr i  daje wyniki czarno na bialym. Co nie zmienia faktu ze ja wole swojego radeona 9800pro

1424743[/snapback]

Nie, to nie było do Ciebie.

Ale jest tu kilka osób które poprostu mijają się z prawdą a oznaczenie "FX" ma zły wpływ na ich możliwość postrzegania rzeczywistości.

Pozdro..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest tu kilka osób które poprostu mijają się z prawdą a oznaczenie "FX" ma zły wpływ na ich możliwość postrzegania rzeczywistości.

1424763[/snapback]

To chyba dobra pointa :D

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zamknac już ten temat bo całkowity offtopic :D

1424784[/snapback]

 

Po co niech sie kloca dalej. A poza tym jeszcze musze swoje testy zrobic jak bede mial dostep do 9550 i zobaczyc co to za hiper duper cudo, ze nawet w undergrandzie 2 jest ekstra plynnie na full detals i AA. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem ze sie znasz na rzeczy po tym jak przeczytałem twój artykuł o R9550 GT, ale widac ze byłem w błędzie ... brak z twojej strony profesjonalizmu, wypowiedz typu - "FX5900 to shit itp itd" świadczy tylko o jednym,

 

wpierw przetestuj karte porównując ja z innymi dokładnie prześledz wyniki a potem zabieraj głos ... a jak juz tak piszesz to umieszczaj przynajmniej "dowody" (sreeny)

1424688[/snapback]

Sorka, ale tego artykułu to ja niepisałem tylko @pcmax - nie chce mu psuć reputacji !!

 

Widzisz nie pukaj sie w glowe bo cie bolec bedzie. Wyraznie napisalem ze EWENTUALNE :angry:  roznice(gdyz nie jestem pewien jaka jest roznica tech. dokladna miedzy nimi procz potokow i innych bzdetow). Wystarczy napisac nie ma zadnych roznic(w grach) i koniec kropka. Post byl napisany zreszta nie na wytykanie nieistniejacych roznic graf. tylko na zaciekawienie tyloma fps-ami a takiej karcie(nie oszukujmy sie jest to przeciez low-endowa karta za 240zł)Co nie zmienia faktu ze ja temu freelancerowi uwierze po ukazaniu jakis dowodow jednak.

EDIT bede musial sie pofatygowac i sprawdzic tego r9550 ja to sie spisje wogle.

Vectra jak porobie wszystkie testy to zamienisz sie twoja karta na moja bo

zrozumialem ze mam syf. :D

1424704[/snapback]

Dzięki że wierzysz, przynajmniej 1.

 

A co do karty kumpla to to był Pixelview FX 5900XT Golden Sample kręcona do 420/820 czyli nie aż tak wysoko i jednak wyniki były takie jakie napisałem wyżej. Może on ma jakiś feralny model albo co :blink: A co do tego że mam 30FPS w Far Cry w V.High to mogę zaraz wam screeny zapodać. A w NFSU serio nie mam zwiechów na mojej karcie !! Tak samo jak niewierzycie w to że mam 30 w Far Cry :angry: No to ja już tu się nie będę wypowiadał bo sobie reputację zepsuję totalnie :wink: Chyba że ktoś by chciał konkretnej odpowiedzi na konkretne pytanie to spoko.

Pozdro

 

EDIT:

achaaha o to niezły z ciebi "overclocker" niestety nie moge sie z tobą zgodzić :D  to chyba ta celina daje d*** i spowalnia karte bo u mnie na Far cry na liczniku(FRAPS) prawie cały czas 30 FPS w porywach do 50FPS min. 20FPS cosik u ciebie nie tak chłopcze no i uśmiałem się z tym NFS U2 ahahahaha ehhhhhh kolego co ty piszesz :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

1424739[/snapback]

Coś ci neipasi z moim o/c ???? :angry: :angry: :angry: Zobacz lepiej na siebie te 3.0 @3.3 !! :lol: Zobacz co ja mam na MAX !! Bo teraz to jest lightowo bo niemam po co proca męczyć !! A jak byś zobaczył mojego siga to sobie zobacz też o ile jest rdzeń podkręcony na grafie !! To tyle więcej się niewypowiadam. Synek sie ze mnie leje ze niby jestem najgorszy overlocker a sam ma proc kręcony 300Mhz i świeci !! Narazie wszystkim !! Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już drugi podobny topic podobny do poprzedniego co rozpętał wojne, topic do zamknięci bo jesli nie to tu będzie sie duzo działo :D

1424845[/snapback]

A zauwazyles ze nawet posiadacz radeona na mnie jechal. Ja mam radeona tylko 9800pro a ten co na mnie jechal ma 9550:)

Czyzby spor miedzy radeonowcami hehe.

bynamiej mi wszystko pasi moge nawet odpowiednio sprowokowac zeby duzo osob sie odezwalo :D :D :D Nie no zartowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Vectra

A zauwazyles ze nawet posiadacz radeona na mnie jechal. Ja mam radeona tylko 9800pro a ten co na mnie jechal ma 9550:)

Czyzby spor miedzy radeonowcami hehe.

bynamiej mi wszystko pasi moge nawet odpowiednio sprowokowac zeby duzo osob sie odezwalo :D  :D  :D Nie no zartowalem.

1424860[/snapback]

 

to sobie poczytaj lolu ! http://pcmax.s4w.pl/mambo/index.php?option...&id=2&Itemid=28 test R9550

 

w kartach r9550 chodzi o to ze kupując karte za 250zł mozesz przerobic ja na karte warta 450 zł = R9600pro / XT

 

kumasz czacze ?? :mur:

Edytowane przez Vectra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka, ale tego artykułu to ja niepisałem tylko @pcmax - nie chce mu psuć reputacji !!

Dzięki że wierzysz, przynajmniej 1.

 

A co do karty kumpla to to był Pixelview FX 5900XT Golden Sample kręcona do 420/820 czyli nie aż tak wysoko i jednak wyniki były takie jakie napisałem wyżej. Może on ma jakiś feralny model albo co :blink: A co do tego że mam 30FPS w Far Cry w V.High to mogę zaraz wam screeny zapodać. A w NFSU serio nie mam zwiechów na mojej karcie !! Tak samo jak niewierzycie w to że mam 30 w Far Cry :angry: No to ja już tu się nie będę wypowiadał bo sobie reputację zepsuję totalnie :wink: Chyba że ktoś by chciał konkretnej odpowiedzi na konkretne pytanie to spoko.

Pozdro

 

 

freelancer zapodaj a ja jak kupie zasilke zeby swojego bartona na 2300 real wykrecic zapodam wyniki z r9800pro. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sobie poczytaj lolu ! 1424865[/snapback]

 

Ani czaczy ani tanga nie kumam :D A ja nie mam 9600 tylko 9800. Dziwne nie jest ze mozna zrobic 9600xt bo to tylko taktowania bolku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki fx'ow 59xx mozecie zobaczyc w naszym rankingu w przyklejonym o fx'ach. Sa tam wyniki z markow, gier itp. zrobione na roznych platformach i slabiej lub lepiej kreconych grafach. W tym dziale sa tez rozne tricki co do wymuszania dx 9 w hl2, css itp. bez tracenia jakosci i wydajnosci wzgledem dx 8.1. Jesli ktos uwaza ze radek 9500, 9550, 9600 i 9700 jest lepszy od fx 59xx to jest w bledzie... Mozna sie jeszcze zastanowic przy radku 9700, ale znajac zycie raz jedna moze miec wiecej fpsow w grze lub druga. Nie powiem, ze wqur*ila mnie nVidia kiedy dowiedzialem sie ze fx ma z[ciach!]e shadery, ale trzeba kombinowac... a to zaje*iscie sie kreci, a to mozna jakos wymusic dx 9 bez straty jakosci itp. itd.

 

Ja posiadam aktualnie fx'a, a moj brat radka 9800 (9800 jest chyba pomiedzy radkiem 9700, a 9700 pro w wydajnosci ??) i u niego w stress tescie w css na 1024x768 detale na maxa bez aa i af wynik ok 80 fps. U mnie takie same ustawienia wymuszony dx 9 i ok 100 fps w tym tescie... Do tego fxy radza sobie lepiej niz radki w opengl (patrz DooM 3 itp).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki fx'ow 59xx mozecie zobaczyc w naszym rankingu w przyklejonym o fx'ach. Sa tam wyniki z markow, gier itp. zrobione na roznych platformach i slabiej lub lepiej kreconych grafach. W tym dziale sa tez rozne tricki co do wymuszania dx 9 w hl2, css itp. bez tracenia jakosci i wydajnosci wzgledem dx 8.1. Jesli ktos uwaza ze radek 9500, 9550, 9600 i 9700 jest lepszy od fx 59xx to jest w bledzie... Mozna sie jeszcze zastanowic przy radku 9700, ale znajac zycie raz jedna moze miec wiecej fpsow w grze lub druga. Nie powiem, ze wqur*ila mnie nVidia kiedy dowiedzialem sie ze fx ma z[ciach!]e shadery, ale trzeba kombinowac... a to zaje*iscie sie kreci, a to mozna jakos wymusic dx 9 bez straty jakosci itp. itd.

 

Ja posiadam aktualnie fx'a, a moj brat radka 9800 (9800 jest chyba pomiedzy radkiem 9700, a 9700 pro w wydajnosci ??) i u niego w stress tescie w css na 1024x768 detale na maxa bez aa i af wynik ok 80 fps. U mnie takie same ustawienia wymuszony dx 9 i ok 100 fps w tym tescie... Do tego fxy radza sobie lepiej niz radki w opengl (patrz DooM 3 itp).

 

Pozdrawiam

1424870[/snapback]

 

Miedzy 9700 a 9700pro chyba nie gdyz 9800 procz taktowania ma cos jeszcze lepszego ale nie chce mi sie patrzec co. Bynajmiej ty wolisz fx-a a ja swojego 9800pro i tyle a od wojny sa inni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Vectra

Ani czaczy ani tanga nie kumam :D A ja nie mam 9600 tylko 9800. Dziwne nie jest ze mozna zrobic 9600xt bo to tylko taktowania bolku

1424869[/snapback]

bo właśnie o to chodzi! R9600 XT to nie taka zła karta, 9550 to ten sam rdzeń co 9600 i do tego jest bardzo podatny na oc, no i ta cena.

od pierwszego posta na temat r9550 próbuje Ci to wyjasnic a ty wyskakujesz z jakimis dziwnymi porównaniami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedzialem ze fx jest lepszy od radka 9800/9800pro ale jest lepszy od tych graf ktore wymienilem juz wyzej... Jesli tak dalej pojdzie to bedziemy porownywac fx 59xx z radkiem 9250 256 Mb :kijem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ci neipasi z moim o/c ????  :angry:  :angry:  :angry:  Zobacz lepiej na siebie te 3.0 @3.3 !!  :lol:  Zobacz co ja mam na MAX !! Bo teraz to jest lightowo bo niemam po co proca męczyć !! A jak byś zobaczył mojego siga to sobie zobacz też o ile jest rdzeń podkręcony na grafie !! To tyle więcej się niewypowiadam. Synek sie ze mnie leje ze niby jestem najgorszy overlocker a sam ma proc kręcony 300Mhz i świeci !! Narazie wszystkim !!

1424839[/snapback]

Pożegnanie z honorem. Bravo!!! Niestety, jak zwykle, nie na temat....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo właśnie o to chodzi! R9600 XT to nie taka zła karta, 9550 to ten sam rdzeń co 9600 i do tego jest bardzo podatny na oc,  no i ta cena.

od pierwszego posta na temat r9550 próbuje Ci to wyjasnic a ty wyskakujesz z jakimis dziwnymi porównaniami ...

1424887[/snapback]

 

Wcale nie. Dobra pokoj bo zara bedzie trza odeprzec atak fx-owcow :D

Ale musze sie rypnac do kuzaja ja przetestowac z tego co wiem ma on ABITA zobaczymy co jest warta ta karta. Na duze krecenie raczej nie ma mowy bo to nie moja. A jak i tak jestem zadowolony z mojego radka 9800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee nie wiem po co ty ciagle piszesz, ze jestes zadowolony ze swojego radka lolq jak jestes to juz badz, a nie prowokuj ludiz do awantury.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedzialem ze fx jest lepszy od radka 9800/9800pro ale jest lepszy od tych graf ktore wymienilem juz wyzej... Jesli tak dalej pojdzie to bedziemy porownywac fx 59xx z radkiem 9250 256 Mb :kijem:

1424893[/snapback]

 

Wiem ze nie powiedziales i calkowicie sie z toba zgadzam ze zara bedzie porownanie 9250(przesadzam to calkiem inna bajka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...