Skocz do zawartości
QuatrO

Odkrecenie Logitecha Ultrax Flat

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc jestem tu nowy i mam problem z rozkreceniem klawiatury Logitecha UltraX Flat czesciowo na nia wylal mi sie jogurt i klawisze ciezko chodza,odkrecalem wszystkie srubki ale dalej jej nie mozna odtworzyc poniewaz cos jeszcze "trzyma" ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Pod naklejką po środku musi być śrubka. Nie spotkałem jeszcze Logitech'a a miałem ich kilka, żeby tak nie było. Producent chce być pewien czy użytkownik przestrzegał gwarancji i nie rozkręcał produktu.

 

 

Jogurt na klawiaturze to nic. Koledze wpadła kiedyś komórka do wiejskiego wychodka. Był zdesperowany, patyk nie pomagał, to użył ręki Dołączona grafika

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Pod naklejką po środku musi być śrubka. Nie spotkałem jeszcze Logitech'a a miałem ich kilka, żeby tak nie było. Producent chce być pewien czy użytkownik przestrzegał gwarancji i nie rozkręcał produktu.

Jogurt na klawiaturze to nic. Koledze wpadła kiedyś komórka do wiejskiego wychodka. Był zdesperowany, patyk nie pomagał, to użył ręki Dołączona grafika

1434237[/snapback]

Dementuje pogloske.. tam nie ma srbuki (pod naklejka) :] sprawdzalem osobiscie pare dni po zakupie :D troche mi sie potem krzywo przykleila ;-) a srubek jest w sumie 14 tylko nie pamietam czy trzeba wszystkie odkrecac..

 

btw. jak juz wspominalem w podobnym temacie latwiej jest wlozyc klawiature pod kran i przemyc goraca woda. Moja jest po 3 takich zabiegach.. Jak juz ktos ja rozkreci wie dlaczego nic sie jej nie stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...