Skocz do zawartości
Kosiarz_1987

Oplotki Na Kable

Rekomendowane odpowiedzi

OK a więc tak jutro jak wróce ze szkoły odrazu dzownie od nich orientuje sie o dokładna cene i wysyłam do wszystkich z listy PW z nr konta danymi i kwota która trzeba bedzie przelac. Po otrzymaniu tej PW BARDZO PROSZE O ODESLANIE MI PW Z INFORMACJA JAKI SPOSÓB PRZESYŁKI KAŻDY Z WAS PREFERUJE ponieważ rózna bedzie cena np poleconego albo paczki

 

Dziś niestety nie zdązyłem do nich zadzwonic wyłsłałem do was Pw z dnaymi do przelewyu cena za 1m pojawi sie w tym poscie jutro ok 15

EDIT 03.10.2006

Cena oplotu-365,85zł

Przesylka-36,60zł

Cena za 1m-3.70zł

Cena za przesyłkę na jednego-2.50zł

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnialo mi sie, ze mam kawalek oplotu wyciagnietego z jakiegos starego skanera i w srodku znalazlem jeszcze bardzo gietka sprezyne, ktora swietnie sie nadaje do opakowania kabli - dobrze sie w niej ukladaja.

Szkoda, ze mam jej tylko 30cm, moze ktos wie gdzie mozna taka kupic?

 

post-123959-1159908709_thumb.jpg

 

post-123959-1159908742_thumb.jpg

 

post-123959-1159908727_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GDzie jest ta lista wpłat?

 

Nieprędko :?: Nie podoba mi się to :twisted: :kijem:

 

A co ja ci na to poradze ze tak wplacaja a nie inaczej :mur: juz 7 osób zapłacilo

na 1 stronie jest lista

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KLIK!

 

A tak z innej beczki: ma ktoś patent na rozebranie wtyczki ATX? Czy zostaje mi wywalenie kasy na ekstraktor?

 

Bierzesz sobie igłe i jak masz wtyczke to bierzesz i wkladasz igłe pomiedy to metalowe wejscie a obudowe od strony gdzie podpinasz molexa i na tym metalowym sa takie haczyki które wginasz do srodka i kabelek wychodzi

post-115224-1160076466_thumb.jpg

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz sobie igłe i jak masz wtyczke to bierzesz i wkladasz igłe pomiedy to metalowe wejscie a obudowe od strony gdzie podpinasz molexa i na tym metalowym sa takie haczyki które wginasz do srodka i kabelek wychodzi

Jak pisał kolega wyżej: molexy i 3-pin to żaden problem, ale spróbuj rozebrać wtyczkę ATX...

 

jest filmik o tym jak zakładać oploty. wtyczni atx mają gdzie indaiej haczyki :)

[...]

Widziałem te filmiki już dawno, co nie zmienia faktu że nie rozwiązują problemu.

 

EDIT: Rodney ma fenomenalną grzywkę i gestykulację :lol:

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MÓWIMY O WTYCZKACH 4-PIN 12V i 20-PIN ATX, o których Rodney sam mówi, że lepiej użyć ekstraktora, bo igłą jest cholernie trudno! Kurde, czasami mam wrażenie, że rozmawiam z ludźmi, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date=' 6 paź 2006, 09:29' post='2344253']

MÓWIMY O WTYCZKACH 4-PIN 12V i 20-PIN ATX, o których Rodney sam mówi, że lepiej użyć ekstraktora, bo igłą jest cholernie trudno! Kurde, czasami mam wrażenie, że rozmawiam z ludźmi, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem...

Dzięki, bo już mi siły zabrakło :)

 

Skończcie ględzić o wtyczkach i powiedzcie kiedy całe towarzystwo zapłaci i kiedy dostanę swoje oplotki :?:

A skąd Kosiarz ma wiedzieć kiedy całe towarzystwo zapłaci? Ja też czekam, co zrobić... A o wtyczkach ględzę, bo głównie na opleceniu kabla ATX mi zależy (Seasonicowi się nie chciało...) :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstraktor dla FDD i AUX to jakaś kpina - igła, nożyczki albo wkrętak i po sprawie. Ale wtyczki ATX inaczej nie da rady rozebrać. A może kupić przez net, użyć i odesłać do sklepu, korzystając z dziesięciodniowego prawa do zwrotu zakupionego towaru? :rolleyes:

 

EDIT: sześć osób wciąż nie zapłaciło... co jest, babcia przestała dawać kieszonkowe na lody? :mur: Ludzie bądźcie poważni, blokujecie całe zamówienie!

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: sześć osób wciąż nie zapłaciło... co jest, babcia przestała dawać kieszonkowe na lody? :mur: Ludzie bądźcie poważni, blokujecie całe zamówienie!

Moja babcia umarla jakies 10 lat temu, co do przelewow to nie sa one zaksiegowywane przez weekend..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...