Skocz do zawartości
Kosiarz_1987

Oplotki Na Kable

Rekomendowane odpowiedzi

' date=' 8 paź 2006, 11:16' post='2346484']

Ja sobie wezme ekstraktory na testy :lol: Będzie recka i przy okazji ATX'a rozłoże :lol:

No ja chyba też spróbuję, szkoda prawie trzech dyszek na 10 minut roboty. Jak myk nie wyjdzie, to najwyżej będę zarabiał masowym rozbieraniem wtyczek na zamówienie :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy poprzednim zamówieniu czekałem ponad 2 tygodnie od wpłaty, więc wyluzuj na razie.

Sześć dni temu dostałem dane do wpłaty + info o kasie. Jeżeli koleś przez tydzień nie może się wyrobić z prostą wpłątą to sory ale trzeba pogonić :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sześć dni temu dostałem dane do wpłaty + info o kasie. Jeżeli koleś przez tydzień nie może się wyrobić z prostą wpłątą to sory ale trzeba pogonić :blink:

Dokładnie, jeżeli kogoś nie stać na wydanie dwóch dyszek to nie powinien zgłaszać się do kupna. Tak jak na allegro, proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czegoś tutaj nie rozumiem. Skoro się ktoś zadeklarował, że kupi to chyba znaczy, że ma kase na te oploty, mniej więcej koszt przecież nie problem obliczyć. Powinien gdzieś odłożyć pieniądze i czekać na PW od Kosiarza...

Dokładnie jak na allegro - mam kase to licytuje.

Ale jeszcze tylko i az 4 osoby :)

Edytowane przez ziomalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ja jestem wróżka :mur: jak wszyscy wpłacą zamowie przyjda potne i wysle

Spokojnie chłopaki, @Kosiarz - nikt tu do Ciebie nie ma pretensji, jeżeli już to do zwlekających z zapłatą. A ode mnie przecież dostałeś przypadkowo niewielki bonus finansowy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie, że wszyscy już wpłacili. Oby tylko nauczyciele w szkole się opamiętali z pracami klasowymi, bo zaczyna się robić nieciekawie :-| Jak tak dalej pójdzie to jak dojdą oploty to nie będę się mógł nimi nacieszyc :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...