Skocz do zawartości
soska66

Http://filmoviec.webd.pl

Rekomendowane odpowiedzi

http://filmoviec.webd.pl

 

strona narazie jest testowana (zanim przerzuce ja na inny serwer - niestety na home.pl nie bedzie mnie stac:))

Odwiedzcie ja, przejrzyjcie a jak Was zainteresuje - zarejestrujcie sie (proces jest krotki, bez maila potwierdzajacego), zalogujcie i opiszcie wasze wrazenia odnosnie ulubionego (badz nie) filmu. Przy okazji pomozecie mi w odnalezieniu ewentualnych błędów. A moze jednoczesnie przyjdzie Wam do glowy co poprawic, wywalic, dodac albo zmienic. wszelkie sugestie mozna wpisac do ksiegi gosci. Jak juz wspomnialem strone narazie testuje, dlatego baza fimow jest okrojona. Ale gdzies za dwa tygodnie powinienem ja juz odpalic w pelnym wymiarze

 

pozdrawiam i polecam:)

Edytowane przez soska66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie o dziwo nie chce dzialac na innym kodowaniu. ale pobawie sie

 

wytlumaczcie mi tylko jedno

 

co jest zlego w tym kodzie, ze go IE nie widzi???????

 

 <AREA SHAPE="RECT" HREF="spis.php?action=index" COORDS="445,140,497,155" ALT="">  <AREA SHAPE="RECT" HREF="wpadki.php?action=index" COORDS="521,140,667,155" ALT="">  <AREA SHAPE="RECT" HREF="ostronie.php?action=info" COORDS="685,140,778,155" ALT="">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zapraszam. Po drobnych poprawkach strona jest bardziej czytelna. Łatwiej się dostać do Księgi Gości (która wcześniej była niezauważalna) Więcej się też na stronie niej dzieje choć do pełni szczęścia potrzebna jest odwaga internautów do wypowiadania się o filmach

 

Pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu zmienił to logo, bo kompresja *.jpg strasznie zamazuje i nie wygląda to estetycznie. A o to chodzi. Pomyśl może nad czymś we Flash'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana adresu, koniec testów, stronka zaczyna funkcjonować. Zapraszam do odwiedzania, rejestracji, włączenia się do grona "recenzentów filmowych". W przyszłości (jak zorganizuje ekipę do pomocy) stronkę, która narazie jest bazą filmów, rozbuduję w serwis z niusami oraz rozszerze działalność także na muzykę i książki.

No i oczywiscie w przyszlosci zamienie też dyskryminowany przez wiele katalogów alias prv.pl na jakąś domenę

 

Zapraszam

 

http://www.filmoviec.prv.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna stronka! Zacznę częściej tam zaglądać :) A i graficznie mi sie podoba:)

 

edit:

po prawej stronie mam takie małe wkurzajace okienko z reklamą google - tylko u mnie to występuje, czy może tez ktos tak ma?

Edytowane przez sithh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest reklama prv.pl

 

Strona jest średnia. Nie podoba mi się temat nagłówka.

1491627[/snapback]

Wiem, że to jest reklama, tylko dlaczego nie mogę jej zamknąć,hę? Na innych stronkach mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...