Skocz do zawartości
skibson

Xp 2200+ I Asrock K7s8x Oc

Rekomendowane odpowiedzi

(TAMTO POPRZEDNIE NIE WAZNE) Witam mam problem bo mam 2200+ i asrocka k7s8x myslalem ze wykrece proca na conajmiej 2.4ghz a tu nic wykrecilem ledwo na 2.1ghz ;( fsb 159 jak wiecej dam to blue screen ramki mam dwie kosci jedna ddr 333 a druga ddr 400 i jakims cudem powinno isc dalej napiecie tez zwiekszylem i nic (1.70)!!! o co chadza mam na jadrze thorton i najlepsze jest to http://img285.echo.cx/my.php?image=skibson9oi5qm.gif myslalem ze mnie cos trafi wczesniej mialem semprona 2500+ i tam pisalo 3ghz. Dziwne!!

pozdro i pomocy !!!! icon_cry.gif(TAMTO POPRZEDZNIE NIE WAZNE)

Edytowane przez skibson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakto mu ramki nie wytrzymuje ,przeciez to KT266A wiec bez problemow mozna ustawic fsb133 i ram DDR200 (ddr1600)

inna sprawa ze jego plyta moze nie chodzic powyzej fsb145 (ale zazwyczaj dociagaja do 150)

jak wlozysz tam sempa 2500+ -nie chce mi sie sprawdzac jaki ma mnoznik ,czy 10.5x czy 11x

zaleznie od tego bedzie mogl ustawic proca na 10.5x145 ,albo 11x145 czyli 1522MHz lub 1595MHz

 

najlepiej byloby odblokowac sempa przez przerobe na Mobila i dalej wypalic mu mnoznik 15x - ale raczej sie w to nie bawcie skoro pytacie o takie banaly jak czestotliwosc proca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil:

...

5. Wątki tytułować konkretnie, w sposób mówiący w skrócie o tym, czego dotyczą - czyli nie: "Pomocy!", "Co się dzieje?", "Pilne!" etc. Pamiętaj, że nadając topikowi konkretny tytuł, ułatwiasz innym korzystanie z forum i jednocześnie zwiększasz swoje szanse na uzyskanie odpowiedzi.

...

Zmień temat na regulaminowy.

Można to zrobić poprzez edycję pierwszego postu (przycisk Dołączona grafika).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...