Skocz do zawartości
Gość hydro2

Age Of Conan: Hyborian Adventures

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Juz niedlugo bedziemy mieli okazje pograc w nastepce Dark Axe http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra...77,-1&src=start <-- screeny i info. Pamietam jak mi sie ta gra podobala.Wystawilem jej 9/10 a 10tki nie dostala bo miala kilka bledow ale byla super grywalnosciowo.Graficznie prezentuje sie niezle,jednak gra wychodzi dopiero w 2006 :( i do tego czasu grafika ulegnie diametralnej zmianie.W grze ma byc 6 rodzajow atakow mieczem oraz mnostwo czarow.Co tu duzo pisac??Link do info podalem a takie gry to unikaty na peceta a wielka szkoda bo to moj ulubiony gatunek gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to, iż została poruszona ta kwestia w temacie o kryzysie, podaje linka do porównania...

 

http://gameplanets.blogspot.com/2007/03/ag...comparison.html

 

Jak dla mnie bzdura...

 

A dalej galeria z tiscali...

 

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=8890&a=1

 

:-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja dodam pare swoich screenów jako ze mam dostęp do general bety :)

 

Screeny max co mogłem u siebie ustawić ale bez AF, za to z AAx4 i wyłączyłem HUD'a żeby screenów nie zasłaniał (Alt+Z w grze), fps widać w lewym górnym rogu gry, dodam że to fps jak się mało dzieje, przy walce spada do 3-10fps :/

post-13870-1203098336_thumb.jpg

post-13870-1203098366_thumb.jpg

post-13870-1203098394_thumb.jpg

post-13870-1203098434_thumb.jpg

post-13870-1203098511_thumb.jpg

post-13870-1203098536_thumb.jpg

post-13870-1203098560_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oceniam po tych screenach, naprawde grafika nie jest rewelcyjna (tekstury biedne, kanciaste cienie, slabe modele postaci)

 

no i do tego bardzo slaba wydajnosc...

 

to moja subiektywna ocena, dodam, ze napewno nie wyglada to na gre promujaca DX 10 :)

 

 

screeny z GW:

 

http://www.guildwars.com/products/eyeofthe...-scr005-lrg.php

http://www.guildwars.com/products/eyeofthe...-scr012-lrg.php

http://www.guildwars.com/products/nightfal...-scr055-lrg.php

 

 

gra ma juz pare latek i na wiekszosci slabych masyzn myka bardzo ladnie... nie wiem moze jak pogram w AoC to zmienie zdanie, narazie przystaje przy swoim

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż...wlasnie te screeny z GW wygladaja dla mnie biednie ale ok ;)

 

ps. co do textur to okazało sie ze nie wyłączyłem opcj jakiejśtam ktora powoduje że textury sa rozmazane zeby kompa nie obciazac, po wylaczeniu sa ostre ale mam 1- 2fps...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyglada tragicznie, rozmyte tekstury, marne detale, na prawde nie wiem, czym tutaj sie zachwycac, zobacz sobie jaka grafa jest w vanguard. Mam nadzieje, ze gra nadrobi grywalnoscia i nie bedzie kolejnym 'hitem' na miare who i lotro - tylko dla milosnikow gatunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest beta wiec nie ma co dyskutowac nad grafika, nie dali tekstur w wyzszej rozdzielczosci bo to nie jest priorytet w tym momencie. Graficznie pewnie bedzie dosc ladna, ale mi i tak nie podpasowala takze konto wystawione na sprzedaz :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzi tworców na forum conana nie ma w grze zaimplementowanych wysokiej rozdzielczosci tekstur, dzisiaj wyczytałem.

 

Yog - ile grałeś?

 

Co do tego ze dla fanów conana to na bank dla nich, oni i tak beda w to grac, a reszta? Cóż...albo beda albo nie :) Ja bede na bank, gra mnie wciagnela ostro :) a jeszcze combosy i system walki innowacyjny mi sie bardzo podoba

 

"zobacz sobie jaka grafa jest w vanguard" - albo nie znalazlem dobrych screenów albo jest taka sobie

Edytowane przez Axl2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szata graficzna w pełnej krasie DX9 - wszystko na max AAx4, AFx4 (wyłączone wyostrzanie tekstur w grze gdyż mam buga) mozecie juz zrzedzic

Jak dla mnie to wyglada niewiele lepiej od WoWa, który rusza nawet na beznadziejnych kompach. Juz myslalem, ze znalazlem nowe mmorpg w ktore warto pociupać, ale jeśli nic się nie zmieni, to powstanie klops promujący dx10 ;/ Do premiery niecale 2 miesiace, pozyjemy, zobaczymy...

Edytowane przez darkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie/jak mogę dostać się do bety ?

Na oficjalnej stronie zapisywałem się 3 razy i żadnej odpowiedzi nie ma :(

 

edit: można już w jakimś polskim sklepie kupić pre-order ?

na gram.pl wyczytałem coś takiego "Dostępna w sprzedaży: od września 2008; Sugerowana cena wydawcy: 99,90 zł" kurcze no premiera w maju a gre kupisz dopiero we wrześniu ? :mur:

Edytowane przez ohuzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na FP byla ogolnie dostepna beta - czy ktos moze sie zalapal?

FP aka FilePlanet ;)

Mi sie udalo zalapac, jak narazie mieszane uczucia mam. Gra momentami przycina dosc ostro, i dosc dlugo sie wczutuje w trakcie przejscia miedzy lokacjami.

 

Narazie mam 4 postacie i nie mogie sie zdecydowac kim grac wiec jeszcze z "noob island" sie nie wydostalem ;P

 

Z ciekawostek to system walki, zamiast point and click trzeba aktywnie nacisckac guziki ataku, i sciezka fabularna jest w trybie offline.

 

Jak narazie wszystkie dialogi z npc sa mowione i wyglada to dosc ladnie, ale przez to sama instalka wazy troche ponad 20GB.( a po zainstalowaniu moge sprawdzic jak do domu wroce. EDIT : 25,3GB)

 

Graficznie wyglada dosc ladnie, szczegulnie jak na mmo. na moim sprzecie w 1920x1200 z wszystkimi ustawieniami w okolicach high. klatki wachaja sie pomiedzy 25 - 40, pomijajac momety kiedy zaczyna doczytywac z dysku wtedy spadaja do 0 ( ale glownie ma to miejsce zaraz po wczytaniu nowej lokacji i pozniej juz plynnie chodzi) ale mysle ze 4GB ramu powinno rozwiazac ten problem.

 

Pod Vista jest problem z wczytywaniem lokacji na XP okolo 60 - 90 sekund, na viscie okolo 10 minut. wine ponosi indexowanie plikow ktore trzeba wylaczyc i jest duzo lepiej. w DX10 nie udalo mi sie klieta w ogole odpalic, po prostu nic sie nie dzieje.

 

Dzis mam nadzieje troche w koncu pograc to moze bede w stanie cos wiecej powiedziec.

Edytowane przez Maly83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie ile będzie wynosił abonament? Jak te 13 ojro jak to ma miejsce w WoW, to sie nawet nie zastanawiam i zamawiam preordera :) Tylko jak to zniesie mój x1950pro? hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam. Właśnie instaluje. Serwery już działają?

Nowa gra i już patch prawie 700MB :(.

 

2 Dni grania za mną gra się świetnie stuknął już 20 levelik.

 

Gra ktoś jak wrażenia?

Edytowane przez Perun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fury jest najwiecej rodakow (z jednej strony + z drugiej - ;) ), ale z drugiej strony to jest stary realm i sa tam juz ludzie, ktorzy dostali "wczesniejszy dostep" do gry, wiec imo lepiej zaczynac na jakims nowym serku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja gram na FURY, nick to pierun - 23lvl guardian.

Można by pomyśleć o utworzeniu jakiejś gildii, jak coś to propozycje pisać na forum.

Pozdrawiam

 

P.S - Tylko myślę, że coś innego niż klan PurePC :)

P.S 2. - Zrobiłem drugą postać na serwerze AQUILONIA PVP-RP nick to pierun - Conqueror, prawdopodobnie zostanę na tym serwerze nie jest tak zapełniony jak fury.

Edytowane przez Perun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...