Skocz do zawartości
mr_sqbi

Fatal1ty + Chieftec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wydaje mi sie ze mam dziwny problem.

- Abit Fatal1ty AA8XE

- Chieftec ATX-410-212

... do tego reszta ja w podpisie.

A mianowicie te dwie rzeczy jakos ze soba nie współgrają. Komputer sie wiesza, nie da sie zainstalowac windy. Kiedy podłacze zwykły zasilacz np. MGB, wszystko jest ok. Komp chodzi, winda sie zainstaluje. Myslałem ze zasilacz jest uwalony, ale po podłaczeniu zamiast Abit'a Gigabyte GA-8I915P Duo, na chieftec'u wszystko chodzi, po wymianie płyty zwis, chyba ze włoze zwykły zasilacz. Probowałem rozpinac tez wtyczke ATX2, i podłaczac na ATX1 ale nic to nie dało. Bios update na najnowszy tez nic. Czy spotkał sie ktos z takim problemem ?? Moze to rzezczywiscie zasilacz ??

 

Pozdrawiam

 

Mr_Sqbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkalem sie z takim problemem - na okolo 30 PC postawionych na tej plycie nie wystapil taki problem nigdy - do swojego kompa podlaczalem 4 zasilacze i na kazdym chodzil poprawnie.

Co prawda nigdy plyta nie byla zasilana Chieftecem - tylko Levicon , Enermax, lub Sharkon - nie sadze by problem wystepowal na wszystkich Chieftecach - tak jak jeden z kolegow pisze - Pewnie jakies napiecie daje ciala.

Wymien zasilacz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat poruszany, moge się mylić bo tylko tak ukratkiem temet przeczytałem.

Chieftec ATX-410-212 nie ma napięcia -5V i niektóre płyty mają probleby z tym zasilaczem.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...