Skocz do zawartości
srekal34

Fryzura Ala Allen Iverson/rio Ferdinand:>

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano. Jako ze jest teraz bardzo gorąco...i wcale nie będzie lepiej przez te kilka miechów...a ja mam długie włosy, myślę nad sposobem ich ujarzmienia - żeby się ich nie pozbyć...

Wpadłem na pomysł by spleść je jak Allen Iverson( http://www.nba.com/media/sixers/03wallpaper_iverson3_800.jpg ) lub Rio Ferdinand( http://www.uglyfootballers.com/content/ima...ferdinand01.jpg )

Miał ktoś coś takiego na głowie? wiecie jak to zrobić? Żadna kobieta w moim otoczeniu nie ma pojęcia jak to zrobić :(

help please

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MIalem 3 razy takie warkocze. Bardzo przyjemna sprawa, zwlasza latem. Za trzecim razem moja kobietka doszla do takiej wprawy, ze zaplotla je w 3 godziny, a dodam ze wlosy mialem wtedy prawie do pasa (75 cm).

Niestety, wlosów juz nie mam ...tamtej kobietki tez ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u was ale na mokotowie to sie nabijamy z takich cipek ala "nigga:" no po prostu żenuaaa no ale jak pojedziesz na jackowo to bedziesz white nigga ziom :mur: (dziekuje pozdrawiam moje zdanie fryzura jest tragiczna tzn wogole nie pasuje jakos do bialych nie to ze rasista)

1468788[/snapback]

Pie.rdoły opowiadasz.

 

Dołączona grafika

 

Mialem prawie identyczne.

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u was ale na mokotowie to sie nabijamy z takich cipek ala "nigga:" no po prostu żenuaaa no ale jak pojedziesz na jackowo to bedziesz white nigga ziom :mur: (dziekuje pozdrawiam moje zdanie fryzura jest tragiczna tzn wogole nie pasuje jakos do bialych nie to ze rasista)

1468788[/snapback]

1. Nie przeklinaj - lub odpoczywaj na 7 dni..

2. Zostan lepiej w mokotowie (pozdro dla mokotowa :P )

 

BTW - jakiej +/- długosci musiały by być włosy odpowiednie do takiego fryza..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie też "na Francuza"...

 

Właściwie to każda fryzjerka chyba umie coś takiego zrobić - tylko trzeba chcieć (1/2 fryzjerek ma takie podejście - cyt "nie masz chłopcze co robić ?? - wymysły ma g*****rz!!!" :) )

 

Sypaj Srekal do jakiejś kulturalnej coby Ci to piknie machnęła i dawaj foty :)

 

PS.

Co z tą długością o którą też Mechl!k pytał...??...bo bym sobie może wcześniej machnął, gdyby długie nie musiały aż tak być (w piątek na wycieczkę jadę to by było akurat :) )

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w topicu wypowiadaja się sami faceci :P a co dziewcyzny sądzą nt. takiej fryzury u faceta?:>

1469970[/snapback]

hmm mi się podoba... ciekawa fryzurka :lol: ma swój urok... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to robi zapewne tylk ofryzjer, a swoja droga....

ja wlasnie mialem podobny dylemat i....

ludu ILE TAKIE COS MOZE KSOZTOWAC?? :>

1468718[/snapback]

wez nie rob szopek... bedziesz wygladac w tym jak wydupczony kalafior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostra fryzjer mowi cos o wygalaniu miedzy warkoczykami :mrgreen: i cos o tym ze plecie sie maszynowo i mocna sie splata co by to wloski nie odstawaly :] zeby nie powstal efekt "słońce" :mrgreen: idzicie do dobrego zakladu fryzjerskiego powinni miec taka maszynke i Was tym dojadą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u was ale na mokotowie to sie nabijamy z takich cipek ala "nigga:" no po prostu żenuaaa no ale jak pojedziesz na jackowo to bedziesz white nigga ziom :mur: (dziekuje pozdrawiam moje zdanie fryzura jest tragiczna tzn wogole nie pasuje jakos do bialych nie to ze rasista)

wez nie rob szopek... bedziesz wygladac w tym jak wydupczony kalafior

Wytlumaczcie mi, co wam przszkadza, ze chca sobie cos takiego zrobic? Na lyso sie owalic to fajniej? Albo utlenic?

 

Srekal, bruce: nie boicie sie, ze po nocy dostaniecie lomot za taka fryzure? Wystarczy zobaczyc jakie podejscie maja do tego np. 'ziomy' z mokotowa... [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...