Skocz do zawartości
Gordon

Call Of Duty 3

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie to przeciez STATYCZNY SCREEN !!! czego sie go czepiac ? w akcji moze to wygladac zupelnie inaczej. A zreszta kto na wojnie bedzie powdziwiac widoki kiedy niemcy beda strzelac ?

Ja jakos w cod2 gram na DX7.0 i wisi mi to jaka grafa. Liczy sie grywalonosc (mowie o multi zwlaszcza) Moze te "biedne" textury gra nadrobi swietnym dzwiekiem ? hmmm najlepiej sie narazie wstrzymac od komentarzy grafiki - tak mi sie zdaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to czy sprzet ci to uciagnie to sie nir martw... bo COD3 bedzie tylko na "pudelka" i bardzo dobrze... niech to nawet na PC nie wychodzi... zenada... przez to gowno COD2 ma kiepska sytuacje bo o aktualizacje to sie prosimy i prosimy ig nowno dostajemy a jak dostanimey no to... jest to gowno :D

 

IW i AC tylko na kase leci... a i COD3 to COD2 + UO wiec sprint czolgi ogolnie syf...

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez to gowno COD2 ma kiepska sytuacje bo o aktualizacje to sie prosimy i prosimy ig nowno dostajemy a jak dostanimey no to... jest to gowno :D

 

IW i AC tylko na kase leci... a i COD3 to COD2 + UO wiec sprint czolgi ogolnie syf...

Mozesz napisac to po polsku bo nie rozumiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to czy sprzet ci to uciagnie to sie nir martw... bo COD3 bedzie tylko na "pudelka" i bardzo dobrze... niech to nawet na PC nie wychodzi... zenada... przez to gowno COD2 ma kiepska sytuacje bo o aktualizacje to sie prosimy i prosimy ig nowno dostajemy a jak dostanimey no to... jest to gowno :D

 

IW i AC tylko na kase leci... a i COD3 to COD2 + UO wiec sprint czolgi ogolnie syf...

 

dokladnie

 

ps. co tam reaktiv porabiasz teraz :) (pamiętasz mnie z cqc (ifc))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Kolejna gra o drugiej wojnie światowej, ahh ci amerykańscy herosi ratują caaaałyyy świat a zwłaszcza tą biedną europe :wink: Ciekawe czy w COD3 odkryją takie coś jak fizyka bo w dwóce można umrzeć i wisieć w powietrzu :wink: Ogólnie to odwzorowanie walki jest dość słabe ;/ chodzi raczej o to by biec przez siebie strzelać i podkładać bomby ;/ ogólnie troche nudne ale dla dzieciaków to kupa zabawy jest.

 

 

 

OT

IFC pamiętam w COD jeden takie lamki pamiętam jak sam na sparze na Carentan "tomkiem" w kilku rundach wszystkich wyciąłem ;] No i BTW COD1 i tak był lepszy od COD2 w multi :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol jak masz problemy z czytaniem to do szkoly idz.

 

Nierealny :D jakbym mogl cie nie pamietac :] heh :] A pogrywam sobie w COD2 w Team Wilda (IFC cos tam gra ale mialo dosc duzo kryzysowych sytuacji przez co odszedlem) :]

 

JestemNoobem hmm czy IFC bylo slabe w cod1? no niesadze , cos ci sie widac pomylilo oO tymbardziej na sparze

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol jak masz problemy z czytaniem to do szkoly idz.

Obronilem sie pare lat temu.

"przez to gowno COD2 ma kiepska sytuacje bo o aktualizacje to sie prosimy i prosimy ig nowno dostajemy a jak dostanimey no to... jest to gowno"

Ja nic z tego nie rozumiem.

"i COD3 to COD2 + UO wiec sprint czolgi ogolnie syf..."

Z tego tez NIC.

Nie mozna pisac po polsku postow na tym forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wszystko rozumiem :D

 

 

@Reaktiv szkoda, że neta mi odcięli :( do formy z przed kilku lat raczej w cod2 nie dojdę ;) czekam na nowego cod-a :P . dwójka jest zbyt farciarska na dzień dzisiejszy :( może coś w nowym patchu poprawio, ale raczej nie ma na to szans. szkoda że po moim "zerwaniu" klan się rozlazł :(

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemol tylko ty masz problemy a to ze nie ma w moim poscie znakow(, ; . itp.) i pisalem na szybko bo nie bede polgodziny patrzec w tekst czy jest kazda literka poprawnie napisana... to juz twoj problem nie moj...

 

@Nierealny no predko tego "prawdziwego" patcha do cod2 nie zobaczymy... bo wielkie AC robi te 2 daremne nowe wersje... a w nastepna jaka bedziesz mogl zagrac to prawdopodobnie COD:MW. Niech ten COD3 wyjdzie tylko na pudla i bedzie spokoj. Na COD:MW jak ktos przejdzie to prawdopodobnie zwolennicy BF2 i takich klimatow czyli pustynna burza itp. Ci co graja w vCOD i COD2 na 90% zostana przy tych wersjach.

 

Heh IFC sie rozpadlo w COD2 dopiero.

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na fakt tekstu "na pół godziny"...

'bo COD3 bedzie tylko na "pudelka" i bardzo dobrze... niech to nawet na PC nie wychodzi... zenada... przez to gowno COD2 ma kiepska sytuacje' -rozwaliłeś mnie

"żenada"

"[ciach!]o"

same problemy co?a z "kuleczką" dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość helmut

:mur: :mur: :mur:

czy to forum konsolowe :mur: :mur: :mur:

ile razy ma byc walkowane aby zrozumiano ze na pc cod3 nieeeeeeeeeeeeeeeee beeeeeeeeeeeeeeedzzzzzzzziiiiieeeeeeeeeeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Sialala, taka woda juz w HL2 byla i nie zyasluguje na wyzroznienie bo wiele tytulow ma taka wode m.in. wzej wymieniony HL2 a nawet Hitman blood money wiec co w tym takiego... grafa wzglada jak Cod2 w dx9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :mur: :mur:

czy to forum konsolowe :mur: :mur: :mur:

ile razy ma byc walkowane aby zrozumiano ze na pc cod3 nieeeeeeeeeeeeeeeee beeeeeeeeeeeeeeedzzzzzzzziiiiieeeeeeeeeeeee

:mur: :mur: :mur: :mur: :lol: :lol: :lol:

To ze niestac cie na konsole to nie nasz problem...to subforum o grach jakbys niezauwazył :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :mur: :mur: :mur: :lol: :lol: :lol:

To ze niestac cie na konsole to nie nasz problem...to subforum o grach jakbys niezauwazył :lol:

Helmut ma chyba zal do konsol ze tylu jego qumpli Jurgenów, Swenów, Adolfów tam wykosili i cały czas będą w CoD 3 kosić bo takie gry sie sprzedają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik z gameplay'a

:arrow: http://games.tiscali.cz/clanek/dl.asp?id=10961

 

Kilka screen'ów zdaje się, że właśnie z tego filmu

:arrow: http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=10818

 

Na moje oko to wygląda jak dwójeczka.

filmik wypas, graficzka dopieszczona, ale muszą jeszcze popracować nad framerate, jak na Twoje oko wygląda to jak dwójka to musisz zmienić oko :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i natrafiłem na taki news...

W najnowszym, lipcowym numerze czasopisma Electronic Gaming Monthly, pojawił się artykuł, który powinien zainteresować wszystkich miłośników programów z serii Call of Duty. Przedstawiono w nim informacje, które uchylają rąbka tajemnicy o trzeciej odsłonie cyklu pierwszoosobowych strzelanin.

 

Akcja Call of Duty 3 będzie się rozgrywać tuż po lądowaniu wojsk alianckich w Normandii. Armie sojusznicze ruszą w kierunku stolicy Francji, wypierając tym samym hitlerowców z kolejnych terenów. Program zaoferuje aż cztery grywalne frakcje, oprócz znanych z poprzednich odsłon cyklu Amerykanów i Brytyjczyków, użytkownicy będą mogli pokierować też Kanadyjczykami oraz – tak, tak! – Polakami ! Wszystkie misje rozgrywać będą się w jednym ciągu bez długich przerw na doczytywanie nowych lokacji pomiędzy kolejnymi scenariuszami, tak jak do tej pory. Prawdopodobnie oznacza to, że nowe lokacje będą się ładować do pamięci w czasie rzeczywistym (tak jak np. w The Elder Scrolls IV: Oblivion).W grze nie zabraknie wielu nowości. Pojawi się możliwość sterowania pojazdami, w tym łodzi, zwiększona zostanie także interakcja ze środowiskiem – śladami po wybuchu granatów będą okazałe wyrwy w ziemi, gracz będzie mógł ponadto niszczyć prowizoryczne zasłony, za którymi kryć będą się przeciwnicy. Autorzy dużą wagę przykładają do realizmu. Wypluwane z karabinów pociski oddziałują różnie na konkretne materiały. Kule inaczej będą zachowywać się po kontakcie z drewnem, a inaczej ze stalą. Dużą rolę odegrają też warunki atmosferyczne, zwłaszcza wiatr, który wpłynie na wyrzucane przez żołnierzy granaty dymne oraz elementy otoczenia, takie jak drzewa czy trawę. Ważnym dodatkiem będzie też możliwość walki wręcz, która działa na podobnych zasadach jak w Condemned: Criminal Origins.

 

Poznaliśmy również kilka faktów dotyczących rozgrywki w trybie multiplayer. Wariant ten pozwoli na zmagania nawet 24 graczom naraz – oprócz tradycyjnego połączenia przez Internet, zaimplementowana będzie także opcja zabawy na podzielonym ekranie. Żołnierze biorący udział w bitwach zostaną podzieleni na klasy (od medyka do snajpera), którzy w trakcie kolejnych potyczek zdobywać będą punkty doświadczenia. Te ostatnie przydadzą się do rozwoju bohatera i uzyskiwania nowych zdolności. W potyczkach sieciowych pojawi się ponadto nowy tryb walki, nazwany War (bitwy pomiędzy Aliantami i siłami państw Osi o strategiczne lokacje), jak również możliwość kontrolowania pojazdów.

 

Na koniec jeszcze jedna ważna informacja. 4 lipca – w amerykańskie święto niepodległości – serwis 1Up opublikuje screenshoty z Call of Duty 3 oraz nowy zwiastun filmowy.

 

Premiera Call of Duty 3 zaplanowana jest wstępnie na koniec bieżącego roku. Program ukaże się w wersjach na konsole PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox, Xbox 360, Wii oraz PSP.

Mnie zatkało ;) Martwi mnie jak narazie tylko jedno... Gdzie jest to "PC"?! Producenci nie mogą od tak sobie, olać pecetowców! CoD pojawił się najpierw na komputery, więc powinno tak zostać :?

 

EDIT: ORT :P

Edytowane przez Gr3jli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik wypas, graficzka dopieszczona, ale muszą jeszcze popracować nad framerate, jak na Twoje oko wygląda to jak dwójka to musisz zmienić oko :lol:

Hahaha...

Zgodzę się zTobą w kwesti framerate'a i, że dopieścili troszkę graficzkę ale tylko troszkę. Nowością jest głębia obrazu, explozje ładniejsze są ciut i bardziej szczegółowe ale nic poza tym. Jak dla mnie. Może za bardzo nie wnikałem albo użyłem nie tego oka. Lecz wątpię bo na ogół używam obu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz Big Red One na PC? Bo ja nie....

A Ty widzisz CoD i CoD United offensive na Konsole? Wyjaśnij mi proszę o co Ci chodzi :) Edytowane przez Gr3jli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty widzisz CoD i CoD United offensive na Konsole? Wyjaśnij mi proszę o co Ci chodzi :)

Big red one nie było na piecu, wiec producenci mogą od tak sobie, olać pecetowców! ;] Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big red one nie było na piecu, wiec producenci mogą od tak sobie, olać pecetowców! ;]

Tylko, że Big Red One jest jakby odpowiednikiem CoD2 na PC, którego na konsole nie ma! Zatem nie wiem czy to jest dobry powód do olania nas - graczy komputerowych :/

 

Nowy trainer z CoD3!

http://www.gamevideos.com/video/id/4412

Edytowane przez Gr3jli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Big Red One jest jakby odpowiednikiem CoD2 na PC, którego na konsole nie ma! Zatem nie wiem czy to jest dobry powód do olania nas - graczy komputerowych :/

 

Nowy trainer z CoD3!

http://www.gamevideos.com/video/id/4412

CoD 2 jest na XBOX-360

 

O tym trailerze rozmawiamy tu od wczoraj.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD 2 jest na XBOX-360

 

O tym trailerze rozmawiamy tu od wczoraj.

Nie do wiary, że nie zauważyłem. Przepraszam. Jestem typem, który używając określenia konsola, ma na myśli PS2 stąd całe nieporozumienie ;) CoD3 musi być na PC. Nie wierze, by proucentom nie zależało na dodatkowych dochodach ze sprzedarzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do wiary, że nie zauważyłem. Przepraszam. Jestem typem, który używając określenia konsola, ma na myśli PS2 stąd całe nieporozumienie ;) CoD3 musi być na PC. Nie wierze, by proucentom nie zależało na dodatkowych dochodach ze sprzedarzy ;)

Producentom PC owszem zależy, ale tym konsolowym jeszcze bardziej, żeby CoD3 był exclusivem tylko na konsole - wiadomo, że napędzi to sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do takich gier to zrobiliby kiedys gre taką o:

Wcielamy sie w gościa z hitlerjugend i "rozwijamy" go do czasu drugiej wojny światowej, podczas tej wojny wyróżniamy się spośród innych i z czasem dostajemy wyższy stopień i rożne takie cechy. Niemcy wygrywają wojne, na świecie panuje nazizm a my z czasem stajemy się kanclerzem/dyktatorem (pod koniec gry) i rozwijamy gospodarke Wielkiej rzeszy niemieckiej. Tłumimy też przeróżne bunty i tępimy żydów. Byłoby to połączenie na początku (90% gry) fps+rpg a później RTS/strategia. Taka odmienna gra imo byłaby hitem, komu chce się poraz 102010203054654069 ratować świat jako amerykanin/rosjanin/brytyjczyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komu chce się poraz 102010203054654069 ratować świat jako amerykanin/rosjanin/brytyjczyk?

Sam sobie odpowiedziałeś amerykanom, brytyjczykom i ruskim.

Przecież gre robią hamerykany w ich duchu patriotyzmu i zadufania w sobie zawsze wygrywają nawet jak przegrywają. Nie sposób jest żeby jakiś niemiec lał dzielnych i walecznych hamerykańskich żołnierzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...