Skocz do zawartości
bobson37

Czy 470 Pln To Nie Za Tanio Jak Za 6600gt?

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/show_item.php?item=53208725

 

sami zobaczcie, szukam karty bo szykuje sie na cos pokroju 9800 pro i luklem przy okazji na nvidie a tu takie cos, wyslalem meil z zapytaniem czy mozliwy odbior osobisty w celu sprawdzenia czy to nie zaden przekret, jesli to bedzie bez walkow chyba warto brac? chyba ze jestem nieswiezy i tak spadly ceny 6600gt (w co watpie)

Edytowane przez bobson37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a patrzyłeś na inne aukcje tego gościa wszystko ma tanio niedługo okaże się czy to wałek bardzo dużo osób już kupiło od niego sprzęt jak zrobi w balona taką ilość osób to wole nie być w skórze tego gościa sam kupiłem tą karte juz niedługo okaże się czy to wałek bardzo możliwe że gościu nabył cześci po niskiej cenie lub z nielegalnego żródła ale to mało ważne jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym niekupowal. Jest to bardzo niepewny interes a potem kasa juz bedzie praktycznie nie do odzsykania jak cos bedize nie tak. Wole zaplacic odpowiednio wysoko za cos co bedzie na pewno dzialalo i bedzie mialo jakas gwarancje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to gosc jezdzi bardoz czesto do niemiec, najprawdopodobniej stamtad ma sprzet.

1478186[/snapback]

właśnie wyjołeś mi z ust gość mieszka dość blisko granicy raczej wałka nie robi jeżeli robi to już na kwote ponad 10tyś złotych więc kraty ma załatwione eee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umnie w mieście jest taki sklep który skupuje cześci niezależnie z jakiego żródła są cześci , non stop dostaje mejle na temat aukcji ludziska się pytają czy dostałem itd , ludziska się napaliły ale się boją kupić bo możliwe że wałek , jak bedzie wałek to już dzisiaj wymyśłam tortury jakie bede stosował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za problem zeby sprawdzic , najlepiej zrobic tak: kupic grafe tera i poczekaz az na jego karcie pojawia sie pierwsze komenty za ta grafe i wtedy wplacic kase. Juz raz dzieki temu uratowalem 400zl( kupilem ti4200 prolinka od typa), koles sprzedal chyba czesci na 20tys i zniknol, nie iwem czy go zlapali ale to byl swego czasu jeden z wiekszych walkow na allegro, a kolo mial chyba z 80 pozytywow. Koles moze posprzedaje czesci wezmie kase i zniknie gdzies w niemczech skoro mieszka blisko granicy, a moze faktycznie ma tak tanio, sam chyba sie skusze, ale z wplata kasy zaczekam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie to zwykla sciema, no nie oszukujmy sie, cena jest wysmienita, ale jak dla mnie az za bardzo:

 

Popatrzmy na alternate.de:

http://www2.alternate.de/html/shop/product...l?artno=J9GY57&

 

179 E to jak nic 700 pln.

Zalicytowac i poczekac mozna, wplacac jak najbardziej NIE polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okaże się  jeżeli zrobił mnie w konia  to miche gość bedzie miał zbitą  postaram się to ,ale narazie mówie sobie  nie lękaj, nie lękaj się  eeeee

1478452[/snapback]

 

to jak, wplaciles mu juz kase ??, jesli tak to daj znac jak dostaniesz grafe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektorzy sa pazerni na $ i wola "kupic" w takiej aukcji bezmyslnie i miec kase w plecy. moge sie zalozyc o flaszke ze to walek,widzialem juz takich kilkanascie.

 

nawet w USA na wyprzedazy bez podatkow nie kupimy tak tanio takiej karty...

 

wiec "powodzenia".

 

tak to juz jest dla 2zl ktos woli miec "zadna" gwarancje kupujac bog wie u kogo, ale ludzic sie (ilez mozna), ze to wlasnie jakas super okazja i mamy super karty w polowie ceny.

 

lol..to nie bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z forum BF.pl

Gadałem z typem - i musiał wstrzymać aukcje bo urząd skarbowy na niego siadł i wystawi te karty w przyszłym tygodniu na powtórnej aukcji. Poza tym rozmawiałem też z kolesiem który zakupił tą kartę od niego i mówi że wszystko jest w porządku - sam się obawiał ale jest ok. Jedyny minus tej aukcji to to że dostajesz rok czasu gwarancji od typa (wymieni ci kartę) zamiast 3 lat gwarancji kupując ją normalnie w sklepie.

hmm ciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już niedługo okaże się czy gość jest uczciwy najpóżniej się w poniedziałek się okaże ma przelać kase i powiedział że bedą karty do sprzedania za około tydzień ale bedą droższe o jakieś 20-30zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to że uczciwy gościu się trafił bo dostał już  jednego pozytywa

1479936[/snapback]

Nawet jeśli odda kas to nie jest w 100% uczciwy. Jeśli coś się wystawia i ktoś to kupi to jest to prawnie wiążąca transakcja i powinien wysłać towar po otrzymaniu kasy. Może koleś po prostu pożyczki nieoprocentowanej na kilka dni potrzebował ?? (jeśli zwórci $ bo jak nie to pewnie na dłużej tej pożyczki potrzebował :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

geforce GT 6600 tego chyba nie trzeba opisywać , 128 pamięci , 4potokowa

:blink:

dla mnie wał

 

edit:

http://allegro.pl/show_item.php?item=53323246

:blink:

 

i znowu edit:

Staramy się jak najlepiej opisywać przedmioty które wystawiamy na aukcjach .

nom....na bank....

:blink:

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisane przecie że pomyłka i że 8 potoków...

 

Jak wszystko będzie git to się cieszta - za 500 złotych bajer karta (w sklepie za tyle 6600 chodzi)...

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...