Skocz do zawartości
Andersen

GF2 Ti Water Colled

Rekomendowane odpowiedzi

:D :D :D :D :D :D :D :D JESTEM ZAJE.....SZCZESLIWY WLASNIE ZALOZYLEM wlasnorecznie zrobiony blok w. na karte grafiki i wszystko jak narazie dziala !!!!!! YESSSS udalo mi sie 2 tygodnie roboty i sukceees !!! hehehe niesamowite uczucie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blok jest tylko na sam rdzen... 250@270 narazie nic wiecej...Po drugiej stronie blok sie bardzo grzeje, z tej od strony bloku nie, max z artefaktami poszedl 290...tzn tyle max sprawdzalem, pozniej pobawie sie jeszcze wyzszymi Mhz. Na pamieci bede zakladal juz pociety miedziany radiator (ciety na 2) na druga strone pamieci pocialem aluminiowy radiator...Podkrecalem je do 450(nominalnie 400) ale dziwny wydal mi sie wynik w 3dmarku2k1se tylko 4650:( przy rdzeniu 250 i pamieciach 450 na drv.30.82 mialem 4800)teraz uzywam 40.72 WHQL (to wszystko jeszcze bez radiatora na pamieciach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten WC na grafike robilem raczej wzgledem ciszy...Konstrukcja bloku nie jest najlepsza :roll: Tzn wew. jest blaszka ktora podnsi w nim wode i ona sie chyba odlutowala i ta woda nie podplywa pod sam chipset :( bo z drugiej strony jest on goracy... :cry: A o to fotki (na stronce jest wiecej):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu kilka osób (także ja) szukało opisu jak zrobić Vmode`a na GF2, oto opis: http://www.xbitlabs.com/video/geforce2-ove...erclocking.html

 

Andersen; ja lece na 40.72 beta (oficjalnych nie sprawdzałem) bo sa najstabilniejsze.

ktos robil tego moda i z jakimi efektami na standardowym chlodzeniu ???

 

zna ktos link do V moda do TI (np. WinFasta) :arrow: jakos moze sie pobawie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...