Skocz do zawartości
ozyreusz

Monitory Samsung

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem szczesliwym posiadaczem modelu 795MB. :banana: MB to funkcja Magic Bright. Naprawde bardzo przydatna, szczególnie w grach, przy pracy w wordzie równiez - nie meczy oczu. Masz do wyboru 4 tryby pracy: tekstowy, tryb internet, gry, filmy. W zaleznosci co akurat robisz wlaczasz odpowiedni tryb za pomoca jednego butona a monitor dostosuje odpowiednie barwy, nasycenie, kontrast itp. Super sprawa. :!: :!: :!: Osobiscie jestem bardzo zadowolony ze swojego monitorka. Spoko design (butony ukryte z boku), MB, niezle kolory, odswierzanie 100Hz do rozdzielczosci 1024 bez problemow no i jeszcze mozliwosc sterowania wszystkim softem. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rada, odpuść sobie samsunga. Parametry całkiem niezłe, ale...

Mam monitor 795 MB, kupiony w grudniu, włąśnie wybieram się z nim do serwisu, przy odpaloniu, albo parę minut po pojawiają się brązowawe pasma na ekranie. Pomaga walnięcie go z boku :-P .

 

Poza tym mam TV samsunga 29' 100 MHz. Ma 2 lata, po 1 roku i 2 miechach sypnął się i okazała się niezbędna wizyta fachowca - stówka nie moja.

Może mam pecha do monitorów samsunga, ale więcej już nie będę eksperymentował w zakresie monitorów z tą firmą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rada, odpuść sobie samsunga. Parametry całkiem niezłe, ale...

Mam monitor 795 MB, kupiony w grudniu, włąśnie wybieram się z nim do serwisu, przy odpaloniu, albo parę minut po pojawiają się brązowawe pasma na ekranie. Pomaga walnięcie go z boku  :-P .

 

Poza tym mam TV samsunga 29' 100 MHz. Ma 2 lata, po 1 roku i 2 miechach sypnął się i okazała się niezbędna wizyta fachowca - stówka nie moja.

Może mam pecha do monitorów samsunga, ale więcej już nie będę eksperymentował w zakresie monitorów z tą firmą.

1484671[/snapback]

Mysle, ze jednak masz pecha :D Ja procz monitora posiadam takze od 3 lat sprzet grajacy Samsunga i jak do tej pory nie mialem z nim nigdy problemow. Wiem po sobie, ze mozna sie zrazic do jakiejs firmy po klopotach sprzetowych. Ja nadal przystaje przy swoim i polecam monitory Samsunga. Nie mam zadnych zastrzezen ani klopotow ze swoim modelem (przypomne 795MB). Porównujac chociazby do LGików Samsungi maja o wiele ladniejsze kolory (bialy to bialy a czarny to czarny) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój samsung 755DF ma 4,5 roku i jest jak nowy, nic nie stracił jeszcze na ostrości. Kosztował wtedy 1400 zł, przynajmniej starali się przy produkcji, obecnie ciężko znaleźć przyzwoity monitor CRT.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 753 dfx czy tez df po roku czasu rozwalił mi się włącznik tzn muszę kombinować z dociskiem gdyż po naciśnięciu guzika i po powrocie wyłącza się słyszałem , że taka usterka innym też się zdaża. Ten df ma chyba 85 hz przy1024x768 więc mało za to mb już tu ma lepiej. Co do obrazu to nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze jednak masz pecha  :D  Ja procz monitora posiadam takze od 3 lat sprzet grajacy Samsunga i jak do tej pory nie mialem z nim nigdy problemow. Wiem po sobie, ze mozna sie zrazic do jakiejs firmy po klopotach sprzetowych. Ja nadal przystaje przy swoim i polecam monitory Samsunga. Nie mam zadnych zastrzezen ani klopotow ze swoim modelem (przypomne 795MB). Porównujac chociazby do LGików Samsungi maja o wiele ladniejsze kolory (bialy to bialy a czarny to czarny)  :wink:

1485005[/snapback]

Nie ma... ja mialem dokladnie to samo, dodatkowo po naprawieniu tej usterki ujawnila sie nowa, w postaci gubienia ostrosci.. i tak od 2 iesiecy monit jezdzi po serwisach :(

 

ps-Ergo5 widze ze tak jak moj monit z grudnia.. moze cala seria jest doopnieta :-|

Zgadzam sie, ze ogolnie monitor super, barwy, @ itp. Wiec jesli juz samsung to moze jakis inny model, lub 795 "swiezej" produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam na tym kompie Samsunga SyncMaster 763MB (magic bright ma 3 ustawienia: tekst, internet i zabawa, z czego i tak korzystam tylko z tekst). Monitor od prawie 3 lat działa bezawaryjnie i według mnie wystarczy do przeglądania Internetu, oglądania filmów etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...