Skocz do zawartości
mate76

DangerDen - zamówienie

Rekomendowane odpowiedzi

Mate- tak z ciekawosci...na jaka wartosc opiewa f-ra wystawiona przez DDena?

Thank you for your recent web order from Danger Den.

Please print a copy of this email for your records.

 

Order Amount:

584.99

---------------------------------------------

 

:)

Draakowi chyba chodzilo o ta "oficjalna=celnicza" fakture mate. Slowem, na ile bedzie opiewala faktura przylepiona do pudelka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, spytalem dana ile potrwa ta cala zabawa. Wiec wysla na poczatku przyszlego tygodnia, a przesylka to jakis tydzien. Wiec jesli sie celnicy nie doczepia (a sie doczepia) i nie beda dumac nad ta paczka za dlugo (a beda), to moze sie w okolicach swiat udac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, spytalem dana ile potrwa ta cala zabawa. Wiec wysla na poczatku przyszlego tygodnia, a przesylka to jakis tydzien. Wiec jesli sie celnicy nie doczepia (a sie doczepia) i nie beda dumac nad ta paczka za dlugo (a beda), to moze sie w okolicach swiat udac :)

Nie wziloles pod uwage ze za 2 tygodnie juz sie nie pracuje wiec dopiero kolo nowego roku przyjdzie albo juz w 2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tu bym sie nie zgodzil. Czy nazwiesz cale tabuny narzekajacych na wszystko Polakow (najczesciej bez zadnych racjonalnych powodow) REALISTAMI? Pesymizm istnieje i jest grozny choc moze akurat w Twojej wypowiedzi byles bardziej realista (apropos tych celnikow) niz pesymista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tu bym sie nie zgodzil. Czy nazwiesz cale tabuny narzekajacych na wszystko Polakow (najczesciej bez zadnych racjonalnych powodow) REALISTAMI? Pesymizm istnieje i jest grozny choc moze akurat w Twojej wypowiedzi byles bardziej realista (apropos tych celnikow) niz pesymista.

Nie, nazwe ich tabunami narzekajacych bez zadnych racjonalnych powodow Plakow. Narzekanie a postawa zyciowa to 2 rozne, jakze odrebne kwestie :roll:

 

Ja widzisz sie przypieprzam bardziej do optymistow, czyli tych karmiacych siebie zludnymi nadziejami na sukces itd. Oczywista odwrotnoscia optymisow, tak czesto mylnie nazywana pesymistami, sa ludzie, ktorzy nie patrza na swiat przez palce. Slowem patrza realnie, jakkolwiek mialoby to delikatne malo pozytywne zabarwienie zrezygnowania, za ktore zbyt czesto bierze sie czysty zdrowy rozsadek i swiadome patrzenie na zycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz optymizm z hmm...naiwnoscia zyciowa. Nie ma przeciez niczego zlego w dostrzeganiu pozytywnych aspektow spraw ktore nas na codzien otaczaja- oczywiscie majac tez na uwadze wszelkie zagrozenia im towarzyszace.

 

Problem z tymi "niby realistami" ,a tak naprawde pesymistami (bede sie trzymal dawno juz przyjetych terminow) jest jeden. Brak im odwagi przy podejmowaniu ryzykownych i niekonwencjonalncyh decyzji. "Przeciez to i tak sie nie uda bo (w tym miejscu wypunktowuja niby realistyczne przeskody i problemy, ktore Z PEWNOSCIA napotkaja na swojej drodze). Od takiej postawy dzieli nas juz tylko krok to apatii, stagnacji i asekuranctwa.

 

Wole byc optymista i sparzyc sie pare razy (zarazem wygrywajac parenascie) niz patrzec jak okazje uciekaja mi przed nosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz nas na osla odesla...

 

Niech bedzie, przyjmujac chwilowo termin pesymizmu z powrotem do mojego slownika powiem ci, ze mylisz realizm ze zbyt szeroka pojetym pesymizmem. Pesymisci i owszem, w zasadzie skupiaja sie nad mysleniem jak to wszystko sensu nie ma i owszem, zyja w stagnacji... dlatego termin pesymista jest bez sensu, stagnatyk znacznie natomiast lepszy.

 

Realiste natomiast wyroznia to, ze nie poddaje sie tak latwo, malo tego, czesto dazy do czegos, byle tylko ukazac bezsens owego dazenia. Ale tez wyzbywa sie bezsensownego karmienia siebie nadzieje, ze wszystko sie napewno dobrze skonczy itd itd, mdli mnie na sama mysl o tych sprawach, nie ma u niego miejsca na bzdurne afirmacje... heh, a z optymistami czesto wlasnie tak bywa... optymizm jest jak lazenie ciagle na prochach, pesymizm(stagnatyzm) jak topienie smutkow w wodce... a relisci sa gdzies pomiedzy

 

Nie mam w tej chwili odpowiedniego nastroju do tego typu dyskusji, ale znajac siebie, nie minie wiele czasu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mieliby nas odeslac? Przeciez my tylko zabijamy czas oczekujac na przesylke od DDena :)

 

Serio mowiac- jak tylko wroci Ci nastroj to postaram sie przekonac Ciebie to bycia realista o mocniejszym "zabarwieniu" optymistycznym (naturalnie na drodze sensownej dyskusji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mieliby nas odeslac? Przeciez my tylko zabijamy czas oczekujac na przesylke od DDena :)  

 

Serio mowiac- jak tylko wroci Ci nastroj to postaram sie przekonac Ciebie to bycia realista o mocniejszym "zabarwieniu" optymistycznym (naturalnie na drodze sensownej dyskusji).

Trzymam cie za slowo... ale upierac sie zamierzam, wiec latwego zadania nie masz... fakt, nie ma co robic czekajac na przesylke... a to co planujesz troche ci zajmie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie tu znajdziesz offtopicowe posty? :);) Moim zdaniem powinien zostac jeszcze przyklejony-mate bedzie nas zapewne musial informowac o losach przesylki (DDen->granica->rozsylka do wszystkich zainteresowancyh).

 

Taka jest moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem, przyszle posty nie beda raczej dot. sprzetu, podkrecania czy modyfikacji... temat nadaje sie bardziej osla, tam moglbys go przykleic, choc w sumie dla mnie nie ma to znaczenia, mam ustawione powiadomienie na maila o kazdym nowym poscie takze i tutaj, wiec jak dla mnie moze byc gdziekolwiek... ale lepiej mimo wszystko przykleic go...gdzies :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez planuje w okolicach marca przesiadke na aXP~2800+ i zmiane mobo oraz grafy (chociaz na aktualnym konfigu i tak 12k w 3dm2001 lekko peka). Moze wtedy Witchhunter zorganizujemy jakies zamowienie na hardware z USA? Zasady takie same jak teraz.

 

Ja przy sprowadzaniu czesci do bike'a (amor i "narecze" ;) rzeczy od KORE) zaoszczedzilem razem ze znajomym (tak zamawialismy TYLKO we dwojke) ok 800PLN w porownaniu do cen w Polsce...

 

Napisz co o tym myslisz- topic trzeba by gdzies po swietach juz postawic (wszyscy bede mieli kase i checi na doom'a 3 w 1280x1024/60 FPS ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez planuje w okolicach marca przesiadke na aXP~2800+ i zmiane mobo oraz grafy (chociaz na aktualnym konfigu i tak 12k w 3dm2001 lekko peka). Moze wtedy Witchhunter zorganizujemy jakies zamowienie na hardware z USA? Zasady takie same jak teraz.

 

Ja przy sprowadzaniu czesci do bike'a (amor i "narecze" ;) rzeczy od KORE) zaoszczedzilem razem ze znajomym (tak zamawialismy TYLKO we dwojke) ok 800PLN w porownaniu do cen w Polsce...

 

Napisz co o tym myslisz- topic trzeba by gdzies po swietach juz postawic (wszyscy bede mieli kase i checi na doom'a 3 w 1280x1024/60 FPS ;))

Ja tak wlasnie na przelomie luty/marzec bede dysponowal pokazniejsza gotowka, wiec na wtedy planowalem zakup TECa + zasilacza. Jednak do zakupu przekonany nie jestem, bo moge rownie dobrze pojsc w plyta+pamieci jak kasy starczy...

 

No i wowczas po swietach trzeba by dac podobny do tego topic i zaczac zbierac co pewniejszych... ale to po swietach

 

mate

Ile bys chcial za TECa + zasilke? Co to za zasilka i jakie sa jej gabaryty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...