Skocz do zawartości
mate76

DangerDen - zamówienie

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma sie co podniecac tymi dangerdenami, toz to zwykly kawalek miedzi, wyfrezowany troszke i estetycznie wykonczony. Wiem ze obraze czesc uzytkownikow forum ale czy tu chodzi o estetyke? czy o to jak to dziala? Zastanowcie sie czy warto za pieknie blyszczace cacko dac tyle kasy? moim zdaniem NIE WARTO. Zrobilem ostatnio bloczek ktory obfotografowalem i wrzucilem na forum. I co z tego ze jest wydajny? nic wiekszosc ludzi dala komnentarze typu obsmarkany, opackany, obciekajacy cyna, a nawet na ircu #tweak byl jeden taki LOL, gosc powiedzial mi ze widzi tu zimne luty :lol: i ze to chyba lutowalem lutownica :lol: :lol: . no coz wazniejsza estetyka i wykonczenie z zewnatrz czy w srodku?

odpowiedzcie sobie sami !!

p.s. ten bloczek kosztowal ok 30 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie co podniecac tymi dangerdenami, toz to zwykly kawalek miedzi, wyfrezowany troszke i estetycznie wykonczony. Wiem ze obraze czesc uzytkownikow forum ale czy tu chodzi o estetyke? czy o to jak to dziala? Zastanowcie sie czy warto za pieknie blyszczace cacko dac tyle kasy? moim zdaniem NIE WARTO. Zrobilem ostatnio bloczek ktory obfotografowalem i wrzucilem na forum. I co z tego ze jest wydajny? nic wiekszosc ludzi dala komnentarze typu obsmarkany, opackany, obciekajacy cyna, a nawet na ircu #tweak byl jeden taki LOL, gosc powiedzial mi ze widzi tu zimne luty  :lol: i ze to chyba lutowalem lutownica  :lol:  :lol: . no coz wazniejsza estetyka i wykonczenie z zewnatrz czy w srodku?

odpowiedzcie sobie sami !!

p.s. ten bloczek kosztowal ok 30 zl

nie złe zimne luty na bloczku hehehe chyba mu sie nie podobało ze mało błyszczy lut. a tak nawiasem kto tu sie podnieca ?:D zibi a moze bedziesz potrafił mi zrobić taką chłodniczke jak w Denie toż tam przecie moze miedzi jest za 20 zł da sie zrobić :P 8) :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie co podniecac tymi dangerdenami, toz to zwykly kawalek miedzi, wyfrezowany troszke i estetycznie wykonczony. Wiem ze obraze czesc uzytkownikow forum ale czy tu chodzi o estetyke? czy o to jak to dziala? Zastanowcie sie czy warto za pieknie blyszczace cacko dac tyle kasy? moim zdaniem NIE WARTO. Zrobilem ostatnio bloczek ktory obfotografowalem i wrzucilem na forum. I co z tego ze jest wydajny? nic wiekszosc ludzi dala komnentarze typu obsmarkany, opackany, obciekajacy cyna, a nawet na ircu #tweak byl jeden taki LOL, gosc powiedzial mi ze widzi tu zimne luty  :lol: i ze to chyba lutowalem lutownica  :lol:  :lol: . no coz wazniejsza estetyka i wykonczenie z zewnatrz czy w srodku?

odpowiedzcie sobie sami !!

p.s. ten bloczek kosztowal ok 30 zl

nie złe zimne luty na bloczku hehehe chyba mu sie nie podobało ze mało błyszczy lut. a tak nawiasem kto tu sie podnieca ?:D zibi a moze bedziesz potrafił mi zrobić taką chłodniczke jak w Denie toż tam przecie moze miedzi jest za 20 zł da sie zrobić :P 8) :lol: :wink:
Myślę jak byś pochodził po szrotach to całą miedzianą byś dostał za góra 40-50. Moja niestety nei jest cała miedziana(bo w środku jest lutowana a z czego to nei wiem.. :( ) i kosztowała 12 pln...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę jak byś pochodził po szrotach to całą miedzianą byś dostał za góra 40-50. Moja niestety nei jest cała miedziana(bo w środku jest lutowana a z czego to nei wiem..  :( ) i kosztowała 12 pln...

teraz już zapózno bo zamówiłem nagrzewniczke z Dena (tzn dołaczyłem sie do zbiorczego zamówienia mate) i już czekam z niecierpliwością na dostarczenie mi tej miedzianej nagrzewniczki z super wydajnej(np. z Nasa) amerykańskiej miedzi :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie co podniecac tymi dangerdenami, toz to zwykly kawalek miedzi, wyfrezowany troszke i estetycznie wykonczony. Wiem ze obraze czesc uzytkownikow forum ale czy tu chodzi o estetyke? czy o to jak to dziala? Zastanowcie sie czy warto za pieknie blyszczace cacko dac tyle kasy? moim zdaniem NIE WARTO. Zrobilem ostatnio bloczek ktory obfotografowalem i wrzucilem na forum. I co z tego ze jest wydajny? nic wiekszosc ludzi dala komnentarze typu obsmarkany, opackany, obciekajacy cyna, a nawet na ircu #tweak byl jeden taki LOL, gosc powiedzial mi ze widzi tu zimne luty  :lol: i ze to chyba lutowalem lutownica  :lol:  :lol: . no coz wazniejsza estetyka i wykonczenie z zewnatrz czy w srodku?

odpowiedzcie sobie sami !!

p.s. ten bloczek kosztowal ok 30 zl

To ciekawe co powiesz, jak ci powiem, ze mnie moj Atlantis (wersja Icicle - TEC) kosztowal ze wszystkim 450PLN :twisted: I bynajmniej nie chodzilo o wyglad, bo zamowilem model z gora z ALU (co z tego, ze goscie przyslali mi drozszy z poly :) ) Chodzi wlasnie o owa wydajnosc. (10C roznicy miedzy atlantis a wierconym poprzecznie z 4ma kanalami). Czekam teraz tylko na nagrzewniczki miedziane, zeby mi sie nie skorodowal.

 

Myślę jak byś pochodził po szrotach to całą miedzianą byś dostał za góra 40-50. Moja niestety nei jest cała miedziana(bo w środku jest lutowana a z czego to nei wiem..  ) i kosztowała 12 pln...

No wlasnie nie zawsze. Ja mam OGROMNY szrot niedaleko siebie, wszystkie nagrzewniczki ladnie posortowane i ZADNEJ miedzianej, siedzialem tam pol dnia i wrocilem w koncu z 3 z ALU za 50PLN...wszystkie ida na smietnik teraz w sumie. Dlategotez kupuje tutaj :) Ale jasne, jak u ciebie jest miedziana, to nie oplaca sie zamawiac, mimo ze to nowe itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MATE

 

Odnosnie fittingsow. Nie dostalem jescze maila od dana, ale juz nie bede opoznial. Powiedzialem mu, ze jesli je zamowie, to zrobie to przez ciebie, zeby nie bylo watpliwosci. Tak wiec, czy moglbys do niego napisac, ze do naszego poprzedniego zamowienia dochodza jeszcze "90 Degree Natural Polyprene Fittings" sztuk 2.Nie wiem ile on za nie w koncu policzy, ale raczej lacznie nie bedzie wiecej niz 10PLN, wiec finalizuj zamowienie, a ja doplace ci naleznosc na konto jak juz bedzie wiadomo ile za nie chca, ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o chlodniczke to tez moge zrobic cala z miedzi o bardzo duzej powierzchni oddawania ciepla tyle ze koszt ok 100 zl, ale pow. wieksza niz dangerden, a co za tym idzie wydajnosc pewnie tez  8)

jakim cudem ???? a listki to z wierzby weżmiesz????? a powaznie mozesz zrobić ??? bo cuś cam ciekawy jestem jak by miała wygladać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o chlodniczke to tez moge zrobic cala z miedzi o bardzo duzej powierzchni oddawania ciepla tyle ze koszt ok 100 zl, ale pow. wieksza niz dangerden, a co za tym idzie wydajnosc pewnie tez  8)

jakim cudem ???? a listki to z wierzby weżmiesz????? a powaznie mozesz zrobić ??? bo cuś cam ciekawy jestem jak by miała wygladać
Już było o tym...

Można pogiąć na spiralę rurkęmiedzianą i potem polutować z miedzianymi listkami...

KOmuś kumpel naciął takowych listków i ponoc wyszła w końcu niezła chłodniczka...

No właśnie już znalazłem to chodziło o Xsrx (jak się nie mylę to ma on Michał na imię)

a tu link:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=657...light=chlodnice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a normalnie paltki z blachy miedzianej 0.5mm przedzielone segregatorem z blachy miedzianej 1mm zlutowane z soba w tym wywiercone otwory 9mm, ilosc otworow do ustalenia. reasumujac woda ma w tym kontakt bezposrednio z platkami miedzi, a przeplyw jak w rurce 12mm sr.wew. koszt tej blachy to 25 zl za kg. wiec normalnie z wyliczen matematycznych mi wyszlo ze koszt calosci bedzie ok. 100 zl. oczywiscie robocizny nie licze, ale dla kolegow nie licze robocizny (np. Ewoks).

o to jak wywierce te otwory nie pytajcie bo nie powiem, to moj patent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już było o tym...

Można pogiąć na spiralę rurkęmiedzianą i potem polutować z miedzianymi listkami...

KOmuś kumpel naciął takowych listków i ponoc wyszła w końcu niezła chłodniczka...

No właśnie już znalazłem to chodziło o Xsrx (jak się nie mylę to ma on Michał na imię)

a tu link:http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=657...light=chlodnice

no to fakt szukałem ale widocznie zle szukałem szukaj rulezzzz a powaznie to niezle całkiem niezle ale i tak wole już prawie moją nagrzewniczke z Dana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra zrobie lepsze i za 250 zl sprzedam, jest ktos chetny?  :wink:  8)

a bedziesz ją robił z polskiej czy amerykańskiej miedzi :D bo jak z amerykańskiej(podobno lepsza przynajmniej tak amerykanie twierdzą bo u nich wszystko jest naj.... przecie ) to moze ja byłbym chętny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra zrobie lepsze i za 250 zl sprzedam, jest ktos chetny?  :wink:  8)

a bedziesz ją robił z polskiej czy amerykańskiej miedzi :D bo jak z amerykańskiej(podobno lepsza przynajmniej tak amerykanie twierdzą bo u nich wszystko jest naj.... przecie ) to moze ja byłbym chętny .
To nie wiedziales ze Polska ma zaglebie miedziowe i polska miedz jest najlepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra zrobie lepsze i za 250 zl sprzedam, jest ktos chetny?  :wink:  8)

a bedziesz ją robił z polskiej czy amerykańskiej miedzi :D bo jak z amerykańskiej(podobno lepsza przynajmniej tak amerykanie twierdzą bo u nich wszystko jest naj.... przecie ) to moze ja byłbym chętny .
To nie wiedziales ze Polska ma zaglebie miedziowe i polska miedz jest najlepsza?
no to fakt ale ja wolałbym mieć zagłebie'nia w miedzi tak jak bulbulizatory i ventyle w blokach z cpc :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra zrobie lepsze i za 250 zl sprzedam, jest ktos chetny?  :wink:  8)

a bedziesz ją robił z polskiej czy amerykańskiej miedzi :D bo jak z amerykańskiej(podobno lepsza przynajmniej tak amerykanie twierdzą bo u nich wszystko jest naj.... przecie ) to moze ja byłbym chętny .
To nie wiedziales ze Polska ma zaglebie miedziowe i polska miedz jest najlepsza?
no to fakt ale ja wolałbym mieć zagłebie'nia w miedzi tak jak bulbulizatory i ventyle w blokach z cpc :D:D

to bylo odrazu kupic CPC za 100 zl :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee to chyba nie ja :D:D bo ja mam na nazwisko FUKLIN :D

Sorki Mate ale  jak pózniej zle napiszesz na paczce to mi jej nie dadzą wiec prosze zmienić mi nazwisko na poprawne tzn JACEK FUKLIN

p.s mam nadzieje ze Dan...... nie bedzie sie tak ociągał jak nasze banki

Na przelewie był nadawca Jacek Fuklik - wizjonerek...

Ale OK, będę pamiętał.

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee to chyba nie ja :D:D bo ja mam na nazwisko FUKLIN :D

Sorki Mate ale  jak pózniej zle napiszesz na paczce to mi jej nie dadzą wiec prosze zmienić mi nazwisko na poprawne tzn JACEK FUKLIN

p.s mam nadzieje ze Dan...... nie bedzie sie tak ociągał jak nasze banki

Na przelewie był nadawca Jacek Fuklik - wizjonerek...

Ale OK, będę pamiętał.

 

M.

kurde a ja na potwierdzeniu przelwu mam dobrze napisane nazwisko Fuklin .ciekawe jak to mozwlie pewnie babka w banku cuś pokreciła. Nie zapomnij Mate prosze bo mi paczki pózniej nie wydadza. pozdrawiam Wizjo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok 2003 rokiem DDena? :) Chyba tak. 

BTW- jakie sa szanse ze otrzymamy przesylki przed  swietami? Tylko nie piszcie, ze zerowe

zerowe :)

 

Przelew kasy potrwa pewnie ze 5 dni roboczych, mamy wiec czwartek 19XII, wysla wtedy moze w piatek 20XII, no chyba, ze mate wysle im skana dowodu przelewu czy cos i wysla jutro, w co watpie. W najlepszym przypadku wysla wiec w pn 16XII. Do tego czas transportu do polski (USPS mowa byla o 2tyg samolotem :), ale fedexem powinno pojsc szybciej), no i czas jaki paczka spedzi u celnikow :) Ja zamawiajac blok z anglii czekalem na niego 2tyg :) (podczas gdy normalnie przesylka samolotem, bo tak lecial, trwa 2-3dni robocze) no coz, przed swietami zapomnijcie... moze, powtarzam MOZE przed nowym rokiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalem. Co do celnikow- zamawiajac enermaxa z Niemiec przesylka lezala na granicy ok 40 dni ale w tym przypadku zawinilo servisco (nie dostarczyli pewnych dok. na czas...ech ile ja sie wtedy nadzwonilem). Mam nadzieje, ze tym razem panowie celnicy sie zlituja i puszcza paczke o wartosci 99$ ;););) bez zbednego cyrkowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze zastosowales mate moja sugestie odnosnie "testowych" wersji zamawianych przez nas produktow. Czuje sie doceniony ;) A tak powaznie- dzieki tym ("test samples") nalepkom powinien przejsc nawet numer z f-ra o wartosci 0.99$ :) czyli niech wszczyscy zainteresowani spia spokojnie- celnicy nie beda bruzdzic.

 

Mate- tak z ciekawosci...na jaka wartosc opiewa f-ra wystawiona przez DDena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mate- tak z ciekawosci...na jaka wartosc opiewa f-ra wystawiona przez DDena?

Thank you for your recent web order from Danger Den.

Please print a copy of this email for your records.

 

Order Amount:

584.99

---------------------------------------------

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...