Skocz do zawartości
mate76

DangerDen - zamówienie

Rekomendowane odpowiedzi

Juz "cli sie" :D blisko dwa dni czyli znajac dociekliwosc naszych celnikow (szkoda, ze tylko przy blahych sprawach sa tacy sumienni. Jakos na wieksze szwindle przymykaja oczy...) za jakies 4-5 dni zacznie sie rozsylka DDen goodies po calej Polsce. Zapowiada sie ciekawy styczen :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz "cli sie" :D blisko dwa dni czyli znajac dociekliwosc naszych celnikow (szkoda, ze tylko przy blahych sprawach sa tacy sumienni. Jakos na wieksze szwindle przymykaja oczy...) za jakies 4-5 dni zacznie sie rozsylka DDen goodies po calej Polsce. Zapowiada sie ciekawy styczen

 

Wez mnie nawet nie denerwuj, jaj mam w lutym sesje :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cos podobnego :wink: A Ty myslisz ze czym ja sie cale swieta zamartwiam? Ale podpobno po TEJ sesji jest juz na moim kierunku tylko lepiej wiec nawet w sesji mozna dopatrzec sie czegos optymistycznego :)

 

Ile czeka Cie egzaminow? Ja mam 5 :cry: :evil: , z 1-go moze zalapie sie na zwolnienie. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cos podobnego :wink:  A Ty myslisz ze czym ja sie cale swieta zamartwiam? Ale podpobno po TEJ sesji jest juz na moim kierunku tylko lepiej wiec nawet w sesji mozna dopatrzec sie czegos optymistycznego  :) 

 

Ile czeka Cie egzaminow? Ja mam 5 :cry:  :evil: , z 1-go moze zalapie sie na zwolnienie. 8)

A coz to za kierunek jesli mozna wiedziec... ja mam 3 egzaminy :roll: , z czego 2 raczej koszmarne (algebra i obwody analogowe) :evil: , do tego jeszcze 8 (tak, chyba tyle bylo ostatnio) kol/zaliczen w styczniu :cry: ... i w swieta tez sie zamartwiam, szkoda tylko ze nic poza tym w kierunku sesji nie robie :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekonomia. Wszystko byloby pieknie gdyby nie jeden egzamin- statystyka. Jak ja przejde to mow mi panie magistrze ;), choc do konca studiow zostanie mi i tak jeszcze 3 lata :).

 

Ja zamierzam zabrac sie za nauke (chyba sam w to nie wierze, ech co za len :( ) po powrocie z gor czyli okolice srody/czwartku, a sesja zaczyna sie juz 25 stycznia.

 

Przez ta pier*****a sesje mialem jedne z gorszych swiat w zyciu. Zero nastroju, ciagle wyrzuty sumienia ze nic nie robie ale po prostu nie umial siasc do ksiazek!!!

 

Jak ty sie motywujesz Witch? Ja jeszcze pare lat temu nie miale z tym zadnych problemow. Na studiach najzwyczajniej w swiecie nie potrafie sie uczyc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh, z motywacja to jest wlasnie straszny problem... brak jej po prostu, czasami jak mnie cos zainteresuje to sie tego poucze... i tak jest od dawna, w liceum jeszcze jakos bylo, ale na studiach... jeny, tu juz wogole nic nie robie, wracam do domu i nic... ale jutro (no, juz dzis) sie za cos wezme... ehh cholera, zaraz sie za cos wezme :cry:

jakkolwiek, drze na mysl o przyjsciu tego zamowienia :x

 

A ty nie masz co robic w gorach? tylko na necie siedziec :P macie tam snieg wogole, bo z tego co mi wiadomo to kiepsko :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj bylo jeszcze calkiem znosnie (jestem w Szczyrku). Na FISie dalo sie przyjemnie poszusowac (sztuczny snieg) ale za to dzisiaj- istna parodia. Od rana pada deszcz! :evil:

 

Musze konczyc- obiecalem lubej, ze juz do konca wyjazdu nie uruchomie notebooka :wink:

 

Do Siego Roku i nie ucz sie za duzo bo bede mial jeszcze wieksze wyrzuty sumienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Dzwoniła do mnie wczoraj babeczka z Fedexa i powiedziała, że jest mały problem z celnikami, bo na fakturze jest $170 (czy coś koło tego) a na liście przewozowym jest $505. No i się chłopaki pytają o co chodzi.

Mam w poniedziałek dać Fedexowi upoważnienie do walki w naszym imieniu. Mają wyjaśniać to z dostawcą.

Już napisałem do Dana, że te $505 to napisał przez przypadek, bo tak naprawdę to ma być $170.

 

Szczęśliwego Nowego Roku,

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Dzwoniła do mnie wczoraj babeczka z Fedexa i powiedziała, że jest mały problem z celnikami, bo na fakturze jest $170 (czy coś koło tego) a na liście przewozowym jest $505. No i się chłopaki pytają o co chodzi.

Mam w poniedziałek dać Fedexowi upoważnienie do walki w naszym imieniu. Mają wyjaśniać to z dostawcą.

Już napisałem do Dana, że te $505 to napisał przez przypadek, bo tak naprawdę to ma być $170.

 

Szczęśliwego Nowego Roku,

Mateusz

No to glupio :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w Fedexie i dałem im upoważnienie na piśmie do załatwienia naszej sprawy (18zł znaczki skarbowe...)

Jeszcze napisałem oświadczenie gdzie wyszczególniłem każdą pozycję faktury i napisałem co to jest.

Może w poniedziałek załatwią...

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na czym stanela sprawa 2 wartosci faktury i listu przewozowego? Dostales od Dana list, ze sie "pomylil" odnosnie tych $500 czy jak?

Owszem :)

 

M.

Mam tylko nadzieje, ze panowie celnicy to uwzglednia :wink:

Czyli w najgorszym wypadku mamy clo 60% na wartosc $150 czy tak :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac to ja osobiscie bym wolal gdyby ta paczka od DDena dotarla do nas dopiero PO mojej sesji czyli w okolicach 15.II :evil: :evil: :evil: .

 

Co wy na to, chlopali? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac to ja osobiscie bym wolal gdyby ta paczka od DDena dotarla do nas dopiero PO mojej sesji czyli w okolicach 15.II :evil:  :evil:  :evil: .

 

Co wy na to, chlopali? :wink:

Alez draak, trzeba walczyc z pokusami a nie ich unikac :P

Jakkolwiek, masz racje :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, udal sie chociaz pogoda byla do d..py :evil: . Na szczescie zapomnialem na moment o czekajacych mnie "przyjemnosciach" wiec nie bylo tak zle. :?

 

Jak Tobie idzie nauka, Witch? Jak sie motywujesz :?: Sam sie dziwie, ze zadaje takie pytania ale w tym roku po prostu NIE POTRAFIE zebrac sie w sobie i siasc ksiazek... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Tobie idzie nauka, Witch? Jak sie motywujesz :?:  Sam sie dziwie, ze zadaje takie pytania ale w tym roku po prostu NIE POTRAFIE zebrac sie w sobie i siasc ksiazek... :cry:

Nauka? hmm, no coz, dzisiaj mialem kolo z analizy mat. i gdyby nie koles obok i zadania, ktore dorwalismy pare godzin wczesniej to mialbym juz 2 kolo z mat. w plecy, a tak nie wiem co bedzie :evil:

 

Ja w swieta siadlem raz... po twoim poscie :P ale juz nastepnego dnia wrocilo do normy :evil: tak wiec jesli chcesz, zeby ci ktos podpowiedzial jak sie zmotywowac, to nie ten adres :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

No to mamy już paczkę.

Musiałem zapłacić jeszcze cło 263,50zł.

Dzisiaj wieczorem napiszę kto ile jeszcze musi dorzucić.

Proponuję, żeby nie bawić się w pobranie, bo to długo trwa i Was będzie drogo kosztować, tylko zrobić za darmo przelew w BPH albo PBK.

Napiszcie kto będzie odbierał osobiście, kto będzie chciał pocztą a kto kurierem?

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuje uslugi kurierskie. PP to zlodzieje- kumpel wysylal za ich posrednictwem mobo do Warszawy i po drodze plytka "zniknela". W boxie zostaly tylko srubki i soft na CD :twisted: Od tego czasu prosta zasada: NIGDY nie wysylam niczego wartosciowego via PP :!: :!: :!:

 

Mate,

Napisz ile mam Ci doplacic. Pamietaj, ze wplacajac akonto water reservoir przelalem Ci troche wiecej, na zapas.

 

BTW- szkoda Witch, ze ta paczka juz dotarla :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuje uslugi kurierskie. PP to zlodzieje- kumpel wysylal za ich posrednictwem mobo do Warszawy i po drodze plytka "zniknela". W boxie zostaly tylko srubki i soft na CD :twisted: Od tego czasu prosta zasada: NIGDY nie wysylam niczego wartosciowego via PP :!:  :!:  :!: 

 

Mate,

Napisz ile mam Ci doplacic. Pamietaj, ze wplacajac akonto water reservoir przelalem Ci troche wiecej, na zapas.

 

BTW- szkoda Witch, ze ta paczka juz dotarla :wink:

Nic nie mow, cholera na piatek mam cholernie duzo do zrobienia, a nawet nie zaczalem, jak bedzie w czwartek to bedzie kiepsko :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mow, cholera na piatek mam cholernie duzo do zrobienia, a nawet nie zaczalem, jak bedzie w czwartek to bedzie kiepsko

Skad ja to znam...??? Zaraz, zaraz chyba juz wiem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda następująco:

- oba Maze'y są takie same. Zrobiłem zdjęcie i wysłałem Danowi, żeby powiedział o co chodzi? Dlatego lepiej, żeby KREMator i draak poczekali aż Dan odpowie.

- cała reszta jest OK

 

Dopłata za cło i znaczki skarbowe (nie liczę kosztów przesyłki, bo nie wiem jakie będą i naprawdę wolałbym wysyłać to kurierem na koszt odbiorcy).

 

-KREMator - 28,88zł

-witchhunter - 55,23zł

-draak_2002 - 33,70zł

-marcus - 28,27zł

-wizjonerek - 18,70zł

 

Ogólnie tanio wyszło, bo kurs z karty jest 4,002496 a na cle nawet 3,8388.

 

Jutro wysyłam paczkę witchhunterowi (podaj adres) Stolicą za pobraniem tych 55,23 na koszt odbiorcy,

Marcus - napisz czy jesteś pewien z tą pocztą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...