Skocz do zawartości
mate76

DangerDen - zamówienie

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda następująco:

- oba Maze'y są takie same. Zrobiłem zdjęcie i wysłałem Danowi, żeby powiedział o co chodzi? Dlatego lepiej, żeby KREMator i draak poczekali aż Dan odpowie.

- cała reszta jest OK

 

Dopłata za cło i znaczki skarbowe (nie liczę kosztów przesyłki, bo nie wiem jakie będą i naprawdę wolałbym wysyłać to kurierem na koszt odbiorcy).

 

-KREMator - 28,88zł

-witchhunter - 55,23zł

-draak_2002 - 33,70zł

-marcus - 28,27zł

-wizjonerek - 18,70zł

 

Ogólnie tanio wyszło, bo kurs z karty jest 4,002496 a na cle nawet 3,8388.

 

Jutro wysyłam paczkę witchhunterowi Stolicą za pobraniem tych 55,23 na koszt odbiorcy.

Marus - napisz czy jesteś pewien z tą pocztą?

 

Do poczty niemam zastrzeżeń, przepowadziłem 27 transakcji na allegro za jej pomocą i wszystko było OK. Ile bym zapłacił za wysłanie kurierem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do poczty niemam zastrzeżeń, przepowadziłem 27 transakcji na allegro za jej pomocą i wszystko było OK. Ile bym zapłacił za wysłanie kurierem?

OK, jak sobie wyobrażasz w takim razie rozliczenie skoro na poczcie nie ma opcji "na koszt odbiorcy"?

Twoja paczka warta jest 208zł. Nie chcesz ubezpieczenia? itd...

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mate ja prosze pocztą paczke na mój koszt za pobraniem bo 18zł dopłaty ok 10zł przesyłka to już 28zł a fundusze na tą inwestycje mam niestety ograniczone : Mate ja z tego co pamietam wpłaciłem ci 10zł wiecej na przesyłke skoro trzeba dopłacić to teraz musze dopłacić 8zł(do paczki Dana 18-10nadpłaty=8)+paczka pocztą do mnie ok 10zł oops: czyli ok 18zł tak ?

jutro ci odpisze teraz nawet sie z domu nie ruszam bo chory jestem i cały dzień zalegam bykiem na łózku z WIELKĄ gorączką : 8O .3majcie sie zdrowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do poczty niemam zastrzeżeń, przepowadziłem 27 transakcji na allegro za jej pomocą i wszystko było OK. Ile bym zapłacił za wysłanie kurierem?

OK, jak sobie wyobrażasz w takim razie rozliczenie skoro na poczcie nie ma opcji "na koszt odbiorcy"?

Twoja paczka warta jest 208zł. Nie chcesz ubezpieczenia? itd...

 

M.

 

Wysyłasz za pobraniem w które wliczasz koszt wysyłki. Chciałbym abyś mi wysłał kurierem, ale cięko u mnie z kasą. Na cło starczy. Napisz mi ile mniej więcej bym musiał zapłacić kurierowi przy odbiorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mate ja prosze pocztą paczke na mój koszt  za pobraniem bo 18zł dopłaty ok 10zł przesyłka to już 28zł a fundusze na tą inwestycje mam niestety ograniczone : Mate ja z tego co pamietam wpłaciłem ci 10zł wiecej na przesyłke skoro trzeba dopłacić to teraz musze dopłacić 8zł(do paczki Dana 18-10nadpłaty=8)+paczka pocztą do mnie ok 10zł oops: czyli ok 18zł tak ?

jutro ci odpisze  teraz nawet sie z domu nie ruszam bo chory jestem i cały dzień zalegam bykiem na łózku z WIELKĄ gorączką : 8O .3majcie sie zdrowo.

Hmmmm, chyba faktycznie trochę niedomagasz..... :)

Policzyłem dopłatę na podstawie całej sumy jaka do mnie doszła, tak więc 18,70zł.

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, chyba faktycznie trochę niedomagasz..... :)

Policzyłem dopłatę na podstawie całej sumy jaka do mnie doszła, tak więc 18,70zł.

 

M.

a no widzisz tak to jest ...... :(

Mate to wyslij mi paczką z poczty za pobraniem(bedzie razem 18,70 zł + koszt przesyłki ~10zł czyli ok 28zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Pobranie to jest dodatkowa usługa za którą się płaci (i to sporo).

Nie lepiej zrobić darmowy przelew w BPH albo PBK tak jak pisałem?

 

Co do Maze'ów: Okazało się, że przysłali dwa bloki do AMD, więc mam napisać do jakiegoś gościa i ma dosłać Top do P4. Fajnie. KREMator będzie miał uniwersalną wersję za friko.

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Pobranie to jest dodatkowa usługa za którą się płaci (i to sporo).

Nie lepiej zrobić darmowy przelew w BPH albo PBK tak jak pisałem?

 

Co do Maze'ów: Okazało się, że przysłali dwa bloki do AMD, więc mam napisać do jakiegoś gościa i ma dosłać Top do P4. Fajnie. KREMator będzie miał uniwersalną wersję za friko.

 

M.

mate a co to za róznica jak pójde i wpłące ci kase a mam konto w slaskim to za wpłate 4,50 a pozatym nie ruszam sie z domu z tą gorączką .

a jak zrobisz paczke i wyslesz za pobraniem to ile to kosztuje ????? pozatym licze teraz każdy grosz leki mnie forune wyniosły :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slaskim to za wpłate 4,50  a pozatym nie ruszam sie z domu z tą gorączką .

a jak zrobisz paczke i wyslesz za pobraniem to ile to kosztuje ????? pozatym licze teraz każdy grosz leki mnie forune wyniosły :(

OK. Mi się do 18zł nie spieszy. Jak będziesz zdrowy to bójdziesz do BPH albo PBK i za darmo zrobisz przelew. Jeśli ja wyślę za pobraniem to i tak będę 2 tygodnie na to czekał z tą różnicą, że jeszcze za to pobranie dodatkowo zapłacisz.

 

Więc tak. Wyślę Ci jutro stolicą na Twój koszt bez pobrania. Wyjdzie na to samo co pocztą z pobraniem, OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Wyślę Ci jutro stolicą na Twój koszt bez pobrania. Wyjdzie na to samo co pocztą z pobraniem, OK?

Sorki ze tak pytam jak jakiś nawalony muł ale tak mi szare komórki pracują zero kojazenia.

jeszcze tylko jedno pytanko ile orientacyjnie zapłace za tą paczke jesli pójdzie stolicą ??? jaki kosz tej przesyłki

P.sa dzieki za te 18zł.Wpłace ci jak tylko zacznę wychodzić z domu.

 

 

boże ale mam wolne myslenie czuje sie jak mucha w miodzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Pobranie to jest dodatkowa usługa za którą się płaci (i to sporo).

Nie lepiej zrobić darmowy przelew w BPH albo PBK tak jak pisałem?

 

Co do Maze'ów: Okazało się, że przysłali dwa bloki do AMD, więc mam napisać do jakiegoś gościa i ma dosłać Top do P4. Fajnie. KREMator będzie miał uniwersalną wersję za friko.

 

M.

Juz ci poslalem maila, ale napisze jeszcze tutaj! Zalezaloby mi, zebys wyslal ta paczke jeszcze dzisiaj. Tak wiec napisz mi na maila (cobym w komorce mogl obejrzec), czy mam ci wyslac clo + 2x $1.4 za fittingsy, zeby nie bylo, ze juz wyslales za pobraniem a ja ci wplacam na konto. Wtedy kolo 14:30 bede w BPH i wplace ci ta zalegla kase i po klopocie, a ty wyslesz na moj koszt sprzet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witchhunter a ty nie wiesz gdzie znaleść cennik stolicy na ich stronie nie widziałem chciałem policzyć ile by wstepnie wyniosła mnie przesyłka stolicą za moją nagrzewniczke.

Mate zgadzam sie na stolice wyslij a ja dośle ci kase jak wstane z wyrka

o ceny stolicy pytam bo chciałbym wiedzieć ile kasy uszykować na koszt przesyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. znowu problemy.. ehh. wracam i widze ze piknie.. pomylili sie..

coz.. dla mnie sprawa jest jasna, skoro sie pomylili, to teraz niech dosylaja brakujacy top na swoj koszt

a ten obecny top rozumiem ze dostaje w prezencie :)

szkoda ze tylko teraz jeszcze cholera wie ile bede czekal na ten top.. i mam nadzieje ze nie pokreca teraz czegos, i nie dodadza np. brass fittings zamiast zamowionych chrome albo zeby nie dali 3/4 zamiast 1/2...

wiecie.. prawo serii ;P

mate: moge ciebie prosic o powiedzenie co przyszlo na razie do mnie ? thx

cya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. znowu problemy.. ehh. wracam i widze ze piknie.. pomylili sie..

coz.. dla mnie sprawa jest jasna, skoro sie pomylili, to teraz niech dosylaja brakujacy top na swoj koszt

a ten obecny top rozumiem ze dostaje w prezencie :)

szkoda ze tylko teraz jeszcze cholera wie ile bede czekal na ten top.. i mam nadzieje ze nie pokreca teraz czegos, i nie dodadza np. brass fittings zamiast zamowionych chrome albo zeby nie dali 3/4 zamiast 1/2...

wiecie.. prawo serii ;P

mate: moge ciebie prosic o powiedzenie co przyszlo na razie do mnie ? thx

cya

Przyszło wszystko co trzeba (Maze i water wetter 4oz) z tą różnicą, że top jest do AMD a nie do P4.

Pewnie, że dostajesz go w prezencie :)

Przypilnuję ich, żeby wszystko było OK.

Wysłać teraz czy poczekasz jak przyślą top?

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobie przelew na 28,27zł + 7zł na wysyłke (do 2kg jeżeli paczka będzie cięższa to napisz ile waży). Paczke wyślesz mi pocztą bez żadnych ubezpieczeni itp.

OK. Raczej cięższa niż 2kg nie będzie.

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenniku Stolicy jest tak:

- jeśli płaci odbiorca:

1kg - 37,82

5kg - 43,92

za pobranie 6,1zł+1% od wartości pobrania(+ubezpieczenie)

- jeśli ja bym płacił przy wysyłaniu gotówką

1kg - 23,79

5kg - 30,50

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M.

Wyslij mi na draak@o2.pl jeszcze raz wszystkie swoje dane, nr konta itp. W tzw. mitycznym :wink: miedzyczasie przydarzyl mi sie niespodziewany format i stracilem wszystko.

 

Napisz tez ile mam Ci zaplacic- jutro ide do BPH to przeleje Ci cala kaske.

Czy w tej sytuacji mozesz wyslac mi paczke jutro :?: :!: (stolica). Chcialbym miec to KONIECZNIE przed nadchodzacym weekendem.

 

Pozdro

 

PS

Witch

Jak lepiej zamontowac wiatrak na chlodnicy (oczywisice ze shroud'em by overclockers :D 8) ? Ma przepychac powietrze przez nia (chyba nie, chociaz...) czy na odwrot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M.

Oczywicie najlepiej wyslij mi to dzisiaj- jutro bedziesz mial kaske.

 

BTW- Wielkie Dzieki mate za pomysl i pilotowanie tego zamowienia.

Dzisiaj?! o 21:10?!

 

Paczka waży 1,5kg.

Czyli, albo na koszt odbiorcy- wtedy płacisz 43,92zł

albo mi doślesz oprócz tych 33,70zł dodatkowo 30,50zł (razem 64,20:))

i wyślę płacąc gotówką.

 

M.

PS. Dzięki za podziękowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobie przelew na 28,27zł + 7zł na wysyłke (do 2kg jeżeli paczka będzie cięższa to napisz ile waży). Paczke wyślesz mi pocztą bez żadnych ubezpieczeni itp.

OK, spróbuję wysłać jutro. (Dzisiaj byłem na poczcie i czekałem godzinę, bo pani szukała poleconego z biletami na skoki w Zakopanem co już je odebrałem w grudniu a wczoraj mi przesłali powtórne awizo. Koszmar. Dlatego nie specjalnie przepadam za tą instytucją...)

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj?! o 21:10?! 

 

Paczka waży 1,5kg. 

Czyli, albo na koszt odbiorcy- wtedy płacisz 43,92zł 

albo mi doślesz oprócz tych 33,70zł dodatkowo 30,50zł (razem 64,20:)) 

i wyślę płacąc gotówką

Chodzilo mi oczywicie o maila :oops: Wyslij mi go dzisiaj, a jutro wplacam w Twoim banku te 64.20

 

A paczka wyslij mi jutro (a maila dzisiaj) :D Jestem dzisiaj troche zakrecony- 3 kolokwia zaliczeniowe jednego dnia wlasnie zbieraja zniwo :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobie przelew na 28,27zł + 7zł na wysyłke (do 2kg jeżeli paczka będzie cięższa to napisz ile waży). Paczke wyślesz mi pocztą bez żadnych ubezpieczeni itp.

OK, spróbuję wysłać jutro. (Dzisiaj byłem na poczcie i czekałem godzinę, bo pani szukała poleconego z biletami na skoki w Zakopanem co już je odebrałem w grudniu a wczoraj mi przesłali powtórne awizo. Koszmar. Dlatego nie specjalnie przepadam za tą instytucją...)

 

M.

 

Współczuje. Takie są uroki PP 8) Raz stałem jakieś 30 minut w kolejce, aby się dowiedzieć, że paczkę mogę odebrać po 17. Listonosz wpisał na awizio złą date.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...