Skocz do zawartości
Barty

1 Miejsce W Rankingu Ccr

Rekomendowane odpowiedzi

NOWY REKORD W CCR

 

Jam to, nie chwalac sie, sprawil. A tak powaznie, to juz nie moglem wyzej, szkoda liczylem na 15k. Nawet przy procku wykreconym wyzej nie chcialo pobic 15k, ale zawsze zostala jakas motywacja. Venice to naprawde potezne procki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, swego czasu też się bawiłem CCR i wyniki co każdy przebieg różniły się lekko o 200pk a i zdarzały się większe różnice wiec to raczej taka „zabawka” niż benchmark…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie lubie tego testu bo roznica ok 300pkt w moim przypadku to nie jkest zabawa! w 3dmarku 2001 jest dokładniej (bynajmniej u mnie ) roznia sie parenascie pkt maxymalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem  na 8-9 miejscu.  :)

1577744[/snapback]

a ja 6 .. :P z pierwszego "pierdnięcia"

:P

 

 

ten "benchmark" to taka zabawka... zeby benchmark mial sens jego wyniki musza byc maxymalnie powtarzalne..

ponoc jest nowa wersja .. ale cudem to nie jest tez .. ;] i przeskalowali zupelnie wyniki

wymysili tez odpalanie kilkukrotne zeby zniwelowac troche ten rozrzut ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja 6 .. :P z pierwszego "pierdnięcia"

:P

ten "benchmark" to taka zabawka... zeby benchmark mial sens jego wyniki musza byc maxymalnie powtarzalne..

ponoc jest nowa wersja .. ale cudem to nie jest tez .. ;] i przeskalowali zupelnie wyniki

wymysili tez odpalanie kilkukrotne zeby zniwelowac troche ten rozrzut ;]

1578048[/snapback]

Dawno nie czytalem tego posta.

To ja za trzecim pierdnieciem taki wynik zrobilem :)

Masz może link do tej nowej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj wynik tez zniknął mialem kolo 143xx .. takie sranie w banie z tym CCR

a teraz to juz chyba nie mozna dodawac wyników

1664056[/snapback]

Ja mam komunikat że network.txt nie moze byc do odczytu. Na dole strone jest ten komunikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten benchmark był bez sensu bo rozrzut wyników przy kilku testach był na kilkaset punktów. Pozatym miałem chyba 13 miejsce z syfnymi pamięciami co nie osiągały nawet defaultowego taktowania a za mną goście z procami wykręconymi o 100Mhz wyżej, co za bzdura :lol: i mój wynik też zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...