Skocz do zawartości
Sołtys25

Bequiet Za Bardzo Niską Cenę

Rekomendowane odpowiedzi

szczeże mówiąc myśle że to haczyk. sprzedający nie daje gwarancji mimo iż to nowe zasilacze (jak sam pisze). dlaczego? PRzeciez sam produsent już daje gwarancje, to czemu nie ma? Mi się to wydaje podejrzane...

Edytowane przez kaamien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie moze spadły z ciezarówki - za tą cenę nie ma innej mozliwości. :lol:

Jednak sprzedający ma prawie same pozytywy a wczesniejsze aukcje nie dotyczyły byle czego. Wysłałem maila z zapytanie w sprawie ceny, ciekawe jaką otrzymam odpowiedź o ile ją dostanę.

Ryzyko jest ogromne - zasiłka w cenie rewelacyjnej bez gwarancji <_< hmm

Edit

Dostałem odpowiedz- podobno kuzyn przywiózł z zagranicy - tłumaczenie jak kazde... moze ktoś na królika kupi pierwszy :)

Edytowane przez Sołtys25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac po komentarzach, ze facet sprzedawał już te zasilacze, tylko w wersji 420W po 200zł.

Pierwszy komentarz wystawiony przez nabywce tego zasilacza jest pozytywny, więc może jednak warto zaryzykować i kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac po komentarzach, ze facet sprzedawał już te zasilacze, tylko w wersji 420W po 200zł.

Pierwszy komentarz wystawiony przez nabywce tego zasilacza jest pozytywny, więc może jednak warto zaryzykować i kupić?

1499839[/snapback]

Ryzyk fizyk, a noz cos sie stanie z zasilka to ty zostaniesz z "trupem" bez gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

nie warto doplacac, sam mam bqt 350 juz pol roku jak nowa, oczywiscie bez gwarancji kupiona na ebay.de za niecale 130zl, poza tym koszt ewentualnej naprawy zazwyczaj jest niewielki!

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...6777024897&rd=1

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...6776361267&rd=1

 

na allegro jest blad w nazwie, celowy czy przypadkowy to juz trzeba sie upewnic ;)

Edytowane przez artur.c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto nie ryzykuje ten nic nie ma :) Juz nie raz ryzykowalem na allegro , odpukac, narazie dobrze na tym wychodze B)

 

EDIT:

Przeciez te zasilki sa nie do zdarcia, co ma sie w niej spitolic niby ? To nie sa Chiefteci od Sirteca, zeby wybuchaly :lol: Kolo daje 7dni gwary rozruchowej i jak nie padnie przez tydzien to i nie padnie przez rok.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał kupować teraz zasiłke to bym brał. Okazja jakich mało, jest 7 dni na przetestowanie. Przez taki czas można sprawdzić, jeżeli zasilacz będzie miał jakies poważne wady fabryczne to takie coś wyjdzie podczas testów. Zawsze pozostanie jakieś "ale". Należy zdecydować czy opłaca się dołożyć drugie tyle za gwarancję. Ja kupiłem na allegro 465 watowy, serwerowy zasilacz delta z miesięczną gwarancją za całe 110 zeta :) i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem.

Planuję przesiadkę na jakiegoś venice więc tzreba powoli kompletować sprzęcicho...

Jeszcze się na allegro nie naciąłem i mam nadzieję ,że utrzymam dobrą passę

:D

Dziś zapłaciłem ,zobaczymy co będzie dalej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie przyszło to cudo :D

Jest piękny , cichy i co najważniejsze -działa :)

Dokładnie jest to model BQT P5 370W S1.3 taki sam jak np. w mcs

Mam nadzieje ,że przygoda z nim nie skończy się zbyt szybko... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...