Skocz do zawartości
TrueVanDal

Worms 4 Mayhem

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem stworzyć ten temat ponieważ właśnie pojawiło się demko tej gierki a żadnego topicu o tym tytule nie ma więc....

 

www.3dgamers.com/games/worms4/downloads/

 

Jeszcze nie mogę się niczym podzielić (tzn. wrażeniami) bo ściągnięcie tego to hardcore :mur:...serwery pełne ale to niekoniecznie wina "robaczków". Jak ktoś już zagra/zagrał to niech pisze jak wrażenia. A....demo waży 216 MB czyli niewiele jak na dzisiejsze gry.

 

BTW: Jak znam życie to zaraz wpadnie tu ktoś kręcący nosem że grafa coś nie teges....no comments...Jaja rulez :). Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol ani jednego posta poza postem TrueVanDala :blink:

 

jakies kilka dni temu ściągnełem demko i świetnie sie bawie :)

grafika - moim zdaniem majstersztyk

cos jak z wormsów 3D (widac ulepszona troszke) ale dym z rakiet i wogóle wybuchy takie fajowe - kreskówkowe :D

i ma moim kompie gram spoko w 800*600 detali nie znam bo w demku nie ma opcji dostepnych

super grywalnosc i w pełnej wersji jest (bedzie ? nie wiem nawet czy ta gra wyszła :lol: ) możliwość stworzenia własnej broni, trybu gry itd.

poprostu prawdziwe wormsy

WORMSY 3D jakos mi sie nie podobały ale to jest coś !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt się tematem nie zainteresował bo powstał on w czasach demka Battlefield2 i wyjścia GTA SA ;). A tak na serio. Zawsze lubiłem wormsy. Najlepiej się gra z kumplami. Jajcarskie bronie itp. Fajnie że teraz wormy róznią się od siebie. Mają jakieś czapeczki, wąsy a nawet rękawiczki. Rzeczywiście dalej mamy do czynienia z silnikiem Worms3 ale niektóre efekty dostały retuszu (dym wyglada ekstra ;) ). No i pograć mogą ci co mają nie najnowsze kompy a to też się liczy. Mnie martwi że w natłoku tych Hig-Endowych gierek, Hi-Resowej grafy i Eye-Candy efektów nowe Wormsy nie będą już tak dobrze odbierane jak kiedyś. Ale mnie się ta gra podoba. Widać że programiści przemyśleli kilka spraw i teraz dostaniemy naprawdę niezły produkt.. A tak przy okazji to ja też nie wiem czy gra już wyszła czy nie ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najświeższe wieści z oficjalnej stronki

Worms 4: Mayhem is scheduled for release in July 2005

oraz:

Due to a number of new opportunities, Team17 are looking to hire in a number of positions.

Edytowane przez Outlander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demo MP :) grał ktoś? Bo jakoś nie moge się połączyć, zresztą nie tylko ja do jakiejś gry... zamiast wybrać drużyne wyskakuje mi zegarek i po kilkunastu sekundach wywala z serwa :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demo MP :) grał ktoś? Bo jakoś nie moge się połączyć, zresztą nie tylko ja do jakiejś gry... zamiast wybrać drużyne wyskakuje mi zegarek i po kilkunastu sekundach wywala z serwa :|

1585121[/snapback]

full chyba mial wyjsc na dniach, co do gry to demko jest naprrade fajne...

 

zupelnie rozwiazane sterownaie z worms 3d, bez problemowo w pelni..kamera sie nie zacina, etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze ja mam pełną wersję worms 4 i mam problem jak kliknę tutprial to gra mi się automatycznie wyłącza a jak weznę quick game to ładuje mi się w nieskończoność co może być nie tak czekam na odpowiedź piszcie tu albo na gg: 5293159 czeak z góry dziękuję pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...