Skocz do zawartości
mateus

Mam Tylko Proc P4 640 3,2ghz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam P4 640 3,2ghz. Grafa RX800 na pci-e. Obudowę wybrałem taką. Chciałbym kupić MoBo tylko nie wiem jaka byłaby najepsza. Cena tak ok. 500zł. Oprócz tego chciałbym jakieś chłodzenie tego wszystkiego. I tu znowu problem. Jakie wybrać ? Słyszałem że Freezery są dobre. Przede wszystkim zależy mi żeby było dosyc cicho i nie było w budzie patelni. Jak byłoby najlepiej ułożyć to wszystko w tej budzie? Pomóżcie.

 

 

 

P.S. A co sądzicie o Gigabyte intel 945P Pro---> link czy jednak lepszy Abit AAXE?

Edytowane przez mateus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie ze masz taka grafe... tylko ona jest pod agp czy pci-e??? bo od tego zalezy wybór...

 

z tego co wiem to freezer sa bardzo przyjemne (miałem mozliwosc odsłuchu kompa na coolerze arctic cooling - niestety nie był to freezer - i nic nie słyszałem :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam P4 640 3,2ghz. Grafa RX800. Obudowę wybrałem 1509205[/snapback]

 

Witam

 

Ja bym polecł płyte Abit'a http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15462

lub taka wersje tylko Fatal1ty, ale to juz duzo wiecej kasy.

Chłodznie jak najbardziej Frezzera, chyba ze masz sporo kasy to TT Big Typhoon

 

Pozdrawiam

 

Ps. Oczywiscie jezeli karta graficzna jest na PCI-E

Edytowane przez mr_sqbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie uwazam ze pakowanie sie z takim prockiem w i915P to marnotrastwo :-|najkrocej mowiac ten chipset to porazka (brak blokady dzielnika dla szyny DMI oraz PCI-E) szukaj raczej czegos na 925X i wyzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...