Skocz do zawartości
ziomek

Jaki Odtwarzacz Mp3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

za 200 ? wez no troche dołóż i kup jakiegoś iriviera albo najtańszego ipoda shuffle... imo creativy maja kiepska jakosc, mam juz 2 i wiecej nie kupie. ipod rules :)

jak juz musisz za 200 to creative, nie kupuj zadnych noname'ów z allegro i innego g. bo mojemu kumplowi po tygodniu się dosłownie rozleciał. poza tym zrobione są jakby były składane przez osobę chorą na parkinsona (bez urazy do takich ludzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 200 ? wez no troche dołóż i kup jakiegoś iriviera albo najtańszego ipoda shuffle... imo creativy maja kiepska jakosc, mam juz 2 i wiecej nie kupie. ipod rules :)

jak juz musisz za 200 to creative, nie kupuj zadnych noname'ów z allegro i innego g. bo mojemu kumplowi po tygodniu się dosłownie rozleciał. poza tym zrobione są jakby były składane przez osobę chorą na parkinsona (bez urazy do takich ludzi)

1511285[/snapback]

to moze z kolei zamiast ipoda shuffle to doloz do ipoda mini ? takie gadanie do niczego nie prowadzi -> zamiast 200 to 400, a dlaczego nie zamiast 400 to 800?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, najlepiej zwyklego ipoda za 1000 i tyle !

chodzi mi o to ze nawet pomiedzy ipodem shuffle a creative'em jest duża różnica jakości nie mówiąc już o irivierze ;) a różnica pomiedzy shuffle a mini ipodem jest minimalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm , jestem ciekaw jak te róznice wy słyszycie...

w komputer swiecie tak pisało?

odtwarzacz to odtwarzacz zawsze taki sam, róznica pomiędzy poszczególnymi jest niewielka... 3/4 zależy od słuchawek....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa w komputer świecie :lol: może i w bravo girl :lol:

jak tam sobie uważacie ja mam juz 2 creative'a, słuchałem ipoda nieraz i miałem okazje może pół godziny słuchać iriviera i różnice zauważyłem pomimo tego że specjalnie na to uwagi nie zwracam. co do słuchawek to się zgodzę ale od plejera też dużo zależy.

a skoro autor sie pyta o jakosc dzwieku to mu odpowiadam o jakosci dzwieku proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa w komputer świecie :lol: może i w bravo girl :lol:

jak tam sobie uważacie ja mam juz 2 creative'a, słuchałem ipoda nieraz i miałem okazje może pół godziny słuchać iriviera i różnice zauważyłem pomimo tego że specjalnie na to uwagi nie zwracam. co do słuchawek to się zgodzę ale od plejera też dużo zależy.

a skoro autor sie pyta o jakosc dzwieku to mu odpowiadam o jakosci dzwieku proste.

1511878[/snapback]

naprawde, sprawdz wszystkie na tych samych słuchawkach i ustawieniach EQ i wtedy możesz pisać o odczuwalnej róznicy... ja przynajmniej takowej zbytnio nie slysze pomiedzy muvo a zoltrixem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ok żebyś wiedział że tak zrobie, sprawdze na sennheiserach w dodatku :) enyłej po prostu napisałem jakie ja mam odczucia i poglądy na ten temat, w dobrej wierze żeby koledze pomóc i ułatwić wybór :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zwyklego noname z allegro i jestem b. zadowolony, zmienilem tylko sluchaweczki. jaki jest sens kupowania niesamowitej jakosci playera jak w miescie wszystko zaglusza poziomem czesto siegajacym 100db (pracuje przy lotnisku ;] ). no chyba ze to owczy ped bo "musze miec najlepsze i najdrozsze". dobry sprzet to ise kupuje do domu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup najtanszego byle tylko z najdluzsza gwarancja :D Najlepiej 24 miesiace. Nawet jak sie rozleci oddasz na gwarancje i albo dostaniesz nowego albo zwrot pieniedzy jak sie skonczą zapasy :D Jakosc dzwieku prawie taka sama.. Róznia sie tylko funkcjami. Siakies notatniki ksiazki adresowe itd co wogle nie jest przydatne w MP3..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm , jestem ciekaw jak te róznice wy słyszycie...

w komputer swiecie tak pisało?

odtwarzacz to odtwarzacz zawsze taki sam, róznica pomiędzy poszczególnymi jest niewielka... 3/4 zależy od słuchawek....

1511841[/snapback]

grobel- przeciez wlasnie o tym napisalem; :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisales "wy", ale spoko; nieporozumienie

1514305[/snapback]

wy-masa ludzi którzy na siłe wciskają najdroższe modele odtwarzaczy twierdząc ze pomiędzy poszczególnymi modelami jest gigantyczna różnica

 

 

 

[;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam sie przymiezram do kupienia takiego urzadzonka.

Podkleje tez link do innego forum [mam nadzieje ze nie narusza to regulaminu] gdzie rozmawialem sobie o MuVo 512, moze kogos zainteresuje.

 

A co tych MP3 - polecam tylko markowe, te noname sa do bani, graja slabo a baterie starczaja na krotko. No i sa naprawde niezgrabne, tylko na fotkach wygladaja na malutkie...

 

LINK: http://forum.deck.pl/viewtopic.php?p=64517#64517

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tych MP3 - polecam tylko markowe, te noname sa do bani, graja slabo a baterie starczaja na krotko. No i sa naprawde niezgrabne, tylko na fotkach wygladaja na malutkie...

jak do ściany :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak - mialem 2 takie noname i byly naprawde do niczego. Uzyawlem jedengo przez miesiac a drugiego przez 3. I po prostu ich NIE polecam po wlasnych doswiadzceniach. Jeden to mi sie nawet sam wylaczal. Ja po prostu uwazam ze jak juz w cos inwestowac to lepiej kupic drozsze i lepsze.

Z JAKIEGOS powodu Creative ma klientow i produkuje swoje rzeczy. Nie powie mi nikt ze cos Creative co kosztuje 500 zl dorownuje jakosciowo [wykonanie, jaksoc dzwieku, wytrzymalosc itp] sprzetowi za 200 czy 300... Impossible ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak - mialem 2 takie noname i byly naprawde do niczego. Uzyawlem jedengo przez miesiac a drugiego przez 3. I po prostu ich NIE polecam po wlasnych doswiadzceniach. Jeden to mi sie nawet sam wylaczal. Ja po prostu uwazam ze jak juz w cos inwestowac to lepiej kupic drozsze i lepsze.

Z JAKIEGOS powodu Creative ma klientow i produkuje swoje rzeczy. Nie powie mi nikt ze cos Creative co kosztuje 500 zl dorownuje jakosciowo [wykonanie, jaksoc dzwieku, wytrzymalosc itp] sprzetowi za 200 czy 300... Impossible ?

1514683[/snapback]

ciekawe jestes czy zrozumiałeś co zostało napisane w wypowiedziach wyżej :mur:

a skoro miałes problemy to gwarancja a nie pindolenie jak to nołnejmy są do kitu :mur: kumplowi muvo 256 padło po 2 miesiącach użytkowania... tzn co? że muvo to tez badziewie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia wyboru. ALbo stawiasz na marke i kupujesz drogiego Creative, albo na Cene i kupujesz taniego NoName - kwestia podejscia do sprawy, funduszy, i doswiadczen. Ja wybralem Creative - jak ktos chce NoName - niech bierze. Mi jest wszystko jedno, wyrazile tylko swoje zdanie :) <brovar>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam player noname'owy ten na podzespołach Samsunga i jestem z niego zadowolony... słuchawki standardowo dołączone do niego są byle jakie, ale ja podpiałem do niego słuchawki Panasonica i dźwięk jak dla mnie jest naprawde spox, spokojnie zagłusza wszelkie 'miejskie' odgłosy tj. nie słyszę szumu samochodów TIRów itp. gdy ide sobie miastem, a dźwięk przy tym jest czysty, bassik też jest całkiem OK jak na słuchawki. Playerek działa mi ładnie już pół roku i nie mam do jego pracy żadnych zastrzeżeń, dokupiłem sobie do niego akumulatorki 1000 mAh i działa jakieś 10h na wysokim poziomie głośności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...