Skocz do zawartości
Gordon

Ulubiony redaktor Z CD-Action

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie jaki jest wasz ulubiony redaktor??

Dlaczego??

Ja twierdze ze Smug!!

Ma fajny charakter!!

Fajnie odpisuje na listy!!

1511767[/snapback]

1.żaden

2.bo to czasopismo dla szczeniaków [bez urazy dla małych piesków]

3.możę kiedys był fajny... początki zawsze są fajne

4.świetnie odpisuje na listy, ciekawe czy ty też lubisz być bluzgany ośmieszany i mieszany z błotem.... jakaś nowa moda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość vojtas21

Tak jak w temacie jaki jest wasz ulubiony redaktor??

Dlaczego??

Ja twierdze ze Smug!!

Ma fajny charakter!!

Fajnie odpisuje na listy!!

1511767[/snapback]

LOOL

padne

pacne

zabije sie

zadźgam

zniszcze

......

nie czytamy cda bo to shitna, beznadziejna, przereklamowana gazeta.

btw. zaraz przyjdzie Munio, obrońca cda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej.....

Dlaczego jesteście tacy źli???

Czytam bo lubie nikt mi nie zabroni!!

A to że uważacie że CDA jest dla szczeniaków to tylko wasze zdanie ja mam inne a pozatym nie jestem szczeniakiem!!

Wypraszam sobie!!

:P :P :P :P

deby.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej.....

Dlaczego jesteście tacy źli???

Czytam bo lubie nikt mi nie zabroni!!

A to że uważacie że CDA jest dla szczeniaków to tylko wasze zdanie ja mam inne a pozatym nie jestem szczeniakiem!!

Wypraszam sobie!!

:P :P :P :P

deby.......

1511901[/snapback]

tak pokaż klase o wielki obronco cda, zastanawiam sie co robis tutaj na forum tłika gdzie są sami heretycy nie wierzący w te bezdennie głupie dyrdymały z cda... czemu nie wrócisz na swoją rodzimą planetke forum cda?!

było kilka tematów o cda, kazdy skonczył sie kłodeczką bo obroncy pokazywali klase taką jak ty teraz. dziekuje mi to wystarcza aby ocenic kto czyta ten pomiot szatana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja także jak kolega kupi to porzyczam i czytam sobie, ale ten mój kolega dziwny jest jakiś ;] kupuje cda tylko dla płytek, gazete... O SORY SMUGLER... Pismo ;] daje najczęściej mi, a dokładniej to porzycza ale nie mówi bym oddał ;] :ploom:

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie wole kupic 10 piw :P ostatnie cda kupilem z 3 lata temu. teraz od czasu do czasu u jakiegoś znajomego przeglądne i moge powiedzieć że recencje to po prostu dno. jedyne co ciekawe to te strony ze sprzętem. na luzie to jest zupelnie co innego niz kiedyś odpowiedzi na listy kiedys byly z jajem (tez mieszali z blotem czasami ale chociaz w fajny sposob)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie jaki jest wasz ulubiony redaktor??

Dlaczego??

Ja twierdze ze Smug!!

Ma fajny charakter!!

Fajnie odpisuje na listy!!

1511767[/snapback]

żaden

na to nie odpisze :)

bo lol z ci...e

potwierdzenie ze j......s lol

wiedze ze lubisz jak ktoś jedzie na Ciebie :lol: mięchem

 

co za temat Gordon nudzi ci się w domu, że zakładasz taki debilny temat.

ta gazeta to dno jakich mało, a redaktorzy to jeszcze większe dno. a o testach hardwaru nie wspomnę. Bo już mnie rzuca na boki. Po przeczytaniu Twoich wypowiedzi. Cd-action jest jak MM powinni tego zabronić tylko w złym znaczeniu.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie oczywiscie zgadzam z wiekszoscia. Pare lat temu jeszcze to czytalem, mlody i glupi bylem, no i gazeta wtedy napewno lepsza byla. Teraz to jeden wielki shit i tyle. Do tego jeszcze drogie. W necie mozna wiele lepsze i ciekawsze recenzje i artykuly znalesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A napisalem wyzej ze strony ze sprzetem są ciekawe ale takie sprostowanie: nie z powodu ich jakosci tylko tego ze mozna zobaczyc cos nowego. bo jak daja minusy za brak dodatkow (np. w karcie SE która to ma być wlasnie kartą tania bez zbędnych rzeczy) to naprawde jest "głupie" niewspominając o recenzjach bo one tak jak i w grach są "ciekawe"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche tolerancji dla innych osob.

 

Pomyslodawca skierował pytanie do osob czytających wiec jesli nie macie nic ciekawego do powiedzenia to po co robic bałagan w topicu.

 

Niepotrzebne beszty i awantury na forum.

 

Odnosnie tematu to sam przestalem czytac CDA jakies 3 lata temu. Zadko kupowalem - tylko kiedy mieli cos ciekawego na CD.. Teraz łatwiej mi jest znalesc potrzebny program w necie niz przekopywac setki płyt w poszukiwaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

hehhe przestalem czytac cd action od kad zaczol kosztowac 20zl i zszedl na psy;) mam jeszcze jakies jedne z 1 numerow 96r?:)

a tak to smuggler i jedi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. CDA się skończyło kilka lat temu. Skąd wiem? Bo czytam... lubie się dowartościować poprostu.

 

Kiedyś było tak, że recka była upychana w 2 stronach, tyle było gier i w ogole. Teraz tą samą ilość tekstu rozsuwają na 4 strony waląc obrazki czy screeny na pół strony. Metoda identyczna jak click robił ;E Patologia.

 

Na luzie takie sobie, czasem sie pośmieje, ale te komiksy, które mają być smieszne, są żałosne :F

 

Sprzęt? N/C Powiedzieli kiedyś że do kart Leadtek 6800GT nie dodawany jest soft, dlatego dostaje ocenie niższa niż asus Gt :F (Pop2 i Sc2 czy teraz 3 to przecież nie soft :D)

Coraz wiecej robią recenzji w stylu niekonwencionalnym, tak jak Playboya, House of the Dead 3 i jeszcze takiej jeden o superbohaterach. Zajmuje recka 4 strony, obrazków na 3/4 strony a tekst opowiedziany w stylu tak jakby opowiadał to bohater z gry. Nic nie mozna sie z tekstu dowiedzieć,a wady i zalety dopiero dowiadujemy sie z plusow i minusów. Stracone 4 strony.

 

Ogólnie newsy, na które w innych gazetach dają miejsce 3x2cm tutaj zajmuja 2 strony dowalone znów gruzem w postaci obrazków.

 

Smuggler? Ja juz nie moge AR czytać. Ciagle ten sam schemat, antyfani znajduja na śmietniku cda, mowia ze to gazeta, smug ich bluzga, jak ktoś coś sensownego napisze, i smugg nie moze odpowiedziec to sie do błedów ortograicznych dowala, szufladkowanie dziewczyn w ladys Corner, te same schematyczne odpowiedzi i w ogole AR polega na tym, aby napisać by zsotać zbesztanym, nie zostaniesz zbesztanym gdy zasadzisz taką wazelie ze glowa mala. Wtedy list nawet skomentowany nie bedzie. I wqrwia mnie to, że smugg dzieli list na wpip cześci i do każdej komentarz dodaje. Napisałby cały, potem odpowiedział też jednym komentarze i koniec. I poruszali by bardziej ambitne tematy na AR a nie tylko bluzganie :F

 

Taka moja "krótka" charakterystyka CDA.

Nie czytałbym gdyby ktoś mi nie wykupił kiedyś prenumeraty. A tak sie dowartościowuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhhhh...maja tu NIELICZNI MĄDRZY racje..dlaczego zjechaliscie kolesia??? przyznam temat "infantylny" , ale nie jezdzcie po nim co czyta!!!!! wiecie co Wam powiem wiecej?? WAZNE ze wogole COS czyta...ze nie obcuje tylko z tekstem na ekranie monitora..

 

wszyscy pisza jakie to pismo beznadziejne, ze zeszlo na psy itp. a moze jakies konkrety co?? a nie tylko slogany (zupelnie jak nasi politycy)..widac taka natural Polakow

 

co do odpowiedzi na listy w CDA to nie wiem dlaczego niektorzy sie tak burza?? czyzby kiedys wyslali debilny list do CDA i zostali zjechani?? jaki uraz?? jesli jakis glupek pyta np. o przeslanie mu cracka itp i podaje swoje dane to jak go tu nie zjechac?? TRZEBA tepic glupote i bezmyslnosc

 

ja kupuje CDA (mozecie sie smiac, plakac i co wam sie podoba)..troszke drogo (tzn wolalbym jakies pismo bez plytek, bo plytki mi niepotrzebne) no ale trudno..i zapewniam was ze nie jestem SZCZENIAKIEM <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnie cda kupilem z siorka na spole w '99 :P kto wydaje 20 ziko na taka szmate ?

1512361[/snapback]

Nikt.

Ja kupowalem pare lat temu, kiedy cd-action kosztowalo 10 zeta, i chyba kupilem z 10 numerow, nie pamietam, zadnych redaktorow, bo nie czytalem ich wypowiedzi czy tez odpowiedzi, czytalem recenzje gier, takze nie wypowiem sie na ten temat, i nie wiem po co taki temat :P Zakochaliscie sie czy co :wink: Rozumiem pogadajmy o redaktorce, ale o redaktorze :? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha kolego z takim tematem to nie na te forum :lol:

niestety - kiedyś tak jak wiekszośc mlokosów sie burzyłem i nie wiedziałem(widziałem) dlaczegi oni tak po tym CDA jadą - wystarczyło dorosnąc - teraz ich styl pisania wydaje sie beznadziejny, jakby do zbuntowanych nastolatków, masa reklam ''dzieki którym pismo jest tańsze'' :lol: to co dają na CD też nie poraza - ogólnie do d u p y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...