Skocz do zawartości
berkut

Pride - Pawel Nastula

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie skonczylem ogladac i musze przyznac ze Pawel doskonale sobie poradzil, jestem pod wielkim wrazeniem !! Balem sie na poczatku ze przegra szybko ale taka walke jak pokazal byla fantastyczna! Gdyby nie to ze Minotauro byl tak sliski to by mu te duszenie udalo sie wtedy i wygralisbysmy ! Wielka klase pokazal takze a parterze gdy mimo wielokrotnych prob Noriega nie dal rady go udusic itd! Nawet gdy dosiadl go omijajac garde bylo wysmienicie, nie poddal sie mimo takiej nawalnicy ciosow, jestem naprawde dumny z jego wystepu, mam nadzieje ze wszystkie nastepne beda lepsze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak nie sprawdziły się pesymistyczne przepowiednie że nie przygotuje się odpowiednio w tak krótkim czasie. Niestety nie udało mi się obejrzeć walki, nie mam Polsat Sport :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka faktycznie stała na bardzo wysokim poziomie. Czasem aż serce rosło jak się ogłądało dokonania Nastuli! Tak trzymaj!!

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pride" to zawody ktore odbywaja sie od `97 roku w japoni i walcza tam w systemie MMA (mixed martial arts).

 

[edit] nie ladnie tak edytowac posty i usuwac pytanie na ktore odpowiadam ;]

Edytowane przez wunat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22:50 - informacja od Jurasa, który to komentował ;-) Paweł pokazał wielką klasę i dusze wojownika... zabrakło niestety zdrowia i doświadzenia. Minotauro jednak ma za sobą już kilka lat startów w MMA, a Nastek dopiero debiutował. Nie zbłaźnił się, pokazał z dobrej strony, tylko mieć nadzieję, że wyciągnie wnioski i następne walki będą coraz lepsze. JUDO RULEZZZ !!! (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walka była b.ciekawa, niektórzy twierdzili, że walka potrawa 1 min... na początku przewaga Nastuli była bardzo duża, pod koniec już nie miał sił , prawie bezczynnie leżał na deskach, no ale cóż dobry początek i tak.

wg mnie rzucili go w zagłęboko wodę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem walkę. Doświadczenie w judo sie przydało, jednakże to jest zupełnie coś innego, widać było jak bardzo był wykończony :( ale tak trzymac jak na 1 raz i mając takiego przeciwnika było OK

Edytowane przez Sphinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

wlasnie kurde czekalem na to nagle reklama i 0700 zadzwon teraz....... kur***! cholerny polsat

nastula troche bierny byl w parterze slabo (albo wcale) go okladal kiedy mial okazje:( a szkoda ale jak na jego debiut to calkiem niezle sobie poradzil z kolesiem ktory ma duzo wieksze doswiadczenie w tego typu walkach

mala chlopaki kondyche z 8-9 min sie okladali ja bym odpadl po gora 2:)

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amd_Powered nie było crocopa a też na niego czekałem a Nastula pokazał klase niezły był.

1516894[/snapback]

uwierz odpadl bys szybciej niz mozesz sobie to wyobrazic :mur:

a jesli chcesz zobaczyc dlaczego nastek nie okladal mino w parterze to przejdz sie na jaki terening bjj...

no offens :wink:

Edytowane przez wzi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

uwierz odpadl bys szybciej niz mozesz sobie to wyobrazic  :mur:

a jesli chcesz zobaczyc dlaczego nastek nie okladal mino w parterze to przejdz sie na jaki terening bjj...

no offens  :wink:

1516954[/snapback]

wlasine dlatego napisalem 2min (mniej wiecej) bo parter to porazka :? tym bardziej ze teraz z moja kondycha cientko jest:| lepiej walczyc w stojce niema to jak wyje*bac komus z kopa...

swoja droga chetnie bym potrenowal bjj garcia wymiata:)

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej nie lepiej... co kto lubi. ale faktem jest ze stojka jest bardziej efektowna dla kogos malo znajacego sie na temacie... a drugim faktem jest ze sama stojka to nie wszystko co widac w k1 ktore teraz oragnizuje walki na zasadach mma... bo sama stojka nie wystarcza widza(jap).

Ogolnie to pomysl sam jak to fajnie zalozyc balaszke przeciwnikowi i patrzyc jak ten bezradny moze tylko prosic o puszczenie :twisted2: wedlug mnie dobre poddanie jest tak samo ladne jak ciezkie KO :blurp:

a nastek pokazal sie z bardzo dobrej strony! jak by nie bylo mino to 2 no moze 3 zawodnik w pride... a troszke lepsza gilotynka i nastek by go zadusil :banana: ...no naprawde nie przesadzajac bylo to mozliwe :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

lepiej nie lepiej... co kto lubi. ale faktem jest ze stojka jest bardziej efektowna dla kogos malo znajacego sie na temacie... a drugim faktem jest ze sama stojka to nie wszystko co widac w k1 ktore teraz oragnizuje walki na zasadach mma... bo sama stojka nie wystarcza widza(jap).

Ogolnie to pomysl sam jak to fajnie zalozyc balaszke przeciwnikowi i patrzyc jak ten bezradny moze tylko prosic o puszczenie  :twisted2: wedlug mnie dobre poddanie jest tak samo ladne jak ciezkie KO  :blurp:

a nastek pokazal sie z bardzo dobrej strony! jak by nie bylo mino to 2 no moze 3 zawodnik w pride... a troszke lepsza gilotynka i nastek by go zadusil :banana: ...no naprawde nie przesadzajac bylo to mozliwe :banana:

1516982[/snapback]

parter to sie nadaje tylko na ring/klatke bo jak na ulicy pojdziesz do parteru to moze byc ciezko... na 1 moze i ok gozej jak trafisz na asfalt albo jakis chodnik:) kolesi tez moze byc 2 i wtedy lipa

najlepiej wziac jakas pale, gaz, noz ze soba i po klopocie nie trzeba sobie brudzic rak:)

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...