Skocz do zawartości
kociol1978

Thermaltake Armor Black Va8000bws

Rekomendowane odpowiedzi

O tak! Foto bardzo wskazane! :-)

 

Ciekawi mnie jedno - jak będą wyglądały czarne napędy w srebrnej obudowie... hmm...ale chyba nieźle...

będą wyglądały TRAGICZNIE!!!

front panel obudowy tworzy jedną całość, wstawianie tam napędów o innym kolorze będzie profanacją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dobijaj mnie :-) , mam wszystko czarne bo moja obecna obudowa jest czarna. No chyba nie wymienie napędu tylko ze względu na kolor. To i tak nie jest kremowy albo biały kolor napędu a czarny - nie powinien tak źle kontrastowac.

Czarnej obudowy nie chce bo srebrna jest bardziej elegancka ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dobijaj mnie :-) , mam wszystko czarne bo moja obecna obudowa jest czarna. No chyba nie wymienie napędu tylko ze względu na kolor. To i tak nie jest kremowy albo biały kolor napędu a czarny - nie powinien tak źle kontrastowac.

Czarnej obudowy nie chce bo srebrna jest bardziej elegancka ;-)

ja nie dobijam, ja tylko uprzedzam :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk gdzie te zdjęcia? :P

mazi, przepraszam Cię strasznie, ale nie odebrałem aparatu od kolegi :(

jutro na bank to zrobię, więc upload fotek przekładam na jutrzejszy wieczór, mam nadzieje, że przeżyjesz...

sry raz jeszcze B)

 

na pocieszenie, odnalazłem jedną fotke:

Dołączona grafika

 

 

B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze kilka zdjęć i kupisz ją jutro :lol2:

nieee jutro na bank nie ale za tydzien moze bede ja mial :D Czeka mnie jeszcze troche kucia i wyrownywanie kochanych scianek w naszych !@#$%^ blokach, wiec ucierpiala by na tym niemilosiernie :P

Teraz sie zastanawiam czy postawic ja na biurko czy obok moje lewej nozki :P

P.S.

Kucyk skrzydelka (drzwiczki) od armora zamykaja sie "na magnez" ?

Edytowane przez maziboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieee jutro na bank nie ale za tydzien moze bede ja mial :D Czeka mnie jeszcze troche kucia i wyrownywanie kochanych scianek w naszych !@#$%^ blokach, wiec ucierpiala by na tym niemilosiernie :P

Teraz sie zastanawiam czy postawic ja na biurko czy obok moje lewej nozki :P

P.S.

Kucyk skrzydelka (drzwiczki) od armora zamykaja sie "na magnez" ?

delikatnie coś je przyciąga, może to i magnez B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

very nice :P Teraz tylko musze jak najszybciej skonczyc remont w domu :P

EDIT :

Kucyk moglbys jeszcze napisac jaka masz temp w obudowie i na procku (wentyle puszczone na 5v i 12v) ? Z gory dzieki

Edytowane przez maziboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uh dzisiaj zakupilem obudowe osobiscie w 4max.pl (polecam, mila obsluga i wogole) Pierwsze wrazenie o ja pierd... jakie to pudlo jest wielkie. Spakowalem je czym predzej do autka wracam do Tychow i niestety musze jechac odrazu do pracy. Wiec obudowa lezy sobie teraz w autku i czeka na mnie do godziny 18. Pozniej zamieszcze fotki tzn kolo piatku, zanim to wszystko upchne uporzadkuje itd :)

P.S.

rafa jak u ciebie sie sprawuje srebna obudowa ? :) Widzialem ja dzisiaj w 4max'ie i wygladala tez ladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uh dzisiaj zakupilem obudowe osobiscie w 4max.pl (polecam, mila obsluga i wogole) Pierwsze wrazenie o ja pierd... jakie to pudlo jest wielkie. Spakowalem je czym predzej do autka wracam do Tychow i niestety musze jechac odrazu do pracy. Wiec obudowa lezy sobie teraz w autku i czeka na mnie do godziny 18. Pozniej zamieszcze fotki tzn kolo piatku, zanim to wszystko upchne uporzadkuje itd :)

P.S.

rafa jak u ciebie sie sprawuje srebna obudowa ? :) Widzialem ja dzisiaj w 4max'ie i wygladala tez ladnie.

No ja wciąż czekam na swoją obudowe :-| . Tam gdzie zamówiłem, mają miec dostawe dopiero 29 więc będe ją miał dopiero na początku grudnia <_< Ale cierpliwie czekam i gratuluje Tobie zakupu :D

 

Zresztą juz nie będe przekładał do niego tego kompa. Pare tygodni później przesiadam się na A64 B) więc ruszy dopiero w styczniu ale będe na nią patrzył :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wciąż czekam na swoją obudowe :-| . Tam gdzie zamówiłem, mają miec dostawe dopiero 29 więc będe ją miał dopiero na początku grudnia <_< Ale cierpliwie czekam i gratuluje Tobie zakupu :D

 

Zresztą juz nie będe przekładał do niego tego kompa. Pare tygodni później przesiadam się na A64 B) więc ruszy dopiero w styczniu ale będe na nią patrzył :wink:

uuu to kijowo. ale jak zobaczylem srebna to przez chwile pomyslalem czy jej nie wziac, jednak pozostalem przy czarnej ;) Kurde jeszcze tylko 3 godziny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, jaka piekna najs i kul und priekrasna obudowa B)

rzeczywiscie az zal stawiac pod biurkiem

 

kucyk : a z ciekawosci spytam dlaczego nie chcialbys P180 ? wlasnie

przegladam sobie rozne recki i sie coraz bardziej sklaniam

ale moze mnie odwiedziesz od tego pomyslu :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, jaka piekna najs i kul und priekrasna obudowa B)

rzeczywiscie az zal stawiac pod biurkiem

 

kucyk : a z ciekawosci spytam dlaczego nie chcialbys P180 ? wlasnie

przegladam sobie rozne recki i sie coraz bardziej sklaniam

ale moze mnie odwiedziesz od tego pomyslu :unsure:

dla mnie trzy powody:

- wiele więcej miejsca w środku obudowy co w "antcu" p180 byłoby dla mnie problemem

- możliwosc zainstalownia wodnego chlodzenia calkwowice w środku, a nie pół na pół

- możliwosc przeksztalcenia obudowy z formatu atx na btx (przyszłościowy zakup)

To tyle jestem zadowolony z zakupu w 100% i nie żaluje ani jednej zlotówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie trzy powody:

- wiele więcej miejsca w środku obudowy co w "antcu" p180 byłoby dla mnie problemem

- możliwosc zainstalownia wodnego chlodzenia calkwowice w środku, a nie pół na pół

- możliwosc przeksztalcenia obudowy z formatu atx na btx (przyszłościowy zakup)

To tyle jestem zadowolony z zakupu w 100% i nie żaluje ani jednej zlotówki :)

Te wszystkie punkty a nawet więcej spełnia też CM Stacker, który IMHO jest budą bardziej elegancką i lepiej wykończoną od TT.

Też długo zastanawiałem się nad odpowiednią dla siebie obudową i brałem pod uwagę TT armor - wystarczyło jak na żywo ją obejrzałem i zwątpiłem w momencie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie punkty a nawet więcej spełnia też CM Stacker, który IMHO jest budą bardziej elegancką i lepiej wykończoną od TT.

Też długo zastanawiałem się nad odpowiednią dla siebie obudową i brałem pod uwagę TT armor - wystarczyło jak na żywo ją obejrzałem i zwątpiłem w momencie ...

no to turzol kiedy moge wpasc zobaczyc twoje cacko ? odezwalbys sie na tlenie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie dzis dostalem bude odkupiona od kucyka :D :D jest piekna :rolleyes: :rolleyes:

 

co mi nie przypadło do gustu to to, iz te drzwiczki mogli zrobic troszke mniejsze aby klapka od cdromu sie wysuwała i nie trzeba bylo otwierac drzwiczek..

 

oczywiscie napedy jutro/pojutrze pójda "pod czarny spray" ;)

 

przewiew jest ok, ale jednak mam troszke wyzsze temp niz na starym codegenie (mialem 2x120 mm z boku na wys cpu i gpu)..chyba bede musial zmieniac na Typhoona np...z tego tez powodu zamontowałem swoje wlasne 120 (TT Thunderblade - 70CFM)..troszke głośniej ale i zimniej...moze potem powroce do stockowych wentyli..dlatego tez do tyłu dałem czerwony wentyl (był w sumie zonk bo moja mobo ma napierdzielone czerwonych diód :? wolalbym wszystko w niebieskim :? ale czerwone diosy na mobo + reszta w niebieskim jest hmmm dziwnie..teraz przynajmniej ta 120 z tylu sie komponuje z diodami na mobo :)

 

jutro przeloze neonik niebieski ze starej..no i wlasnie nie wiem czy czerwony tez :? czy zrobic cala niebieską (z czerwonymi diodami na mobo :? i wtedy jeden wentyl ze stockowych niebieskich)..czy u góry dac niebieksi neon a na dole czerwony (albo na odwrót)..nie chce robic choinki

 

fotki nie tak okazałe jak u kucyka (bede mial remont lada chwila + biurko mam juz za małe..bedzie tez inne + nie umiem robic zdjęc po ciemku :P ) ale są :)

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

EDIT---------

dzisiejsza sesja..jednak 2 kolory..najwyzej jak mi sie znudzi to kupie niebieski neon i zmienie..też ładnie imho :) napedy juz sie suszą :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...