Skocz do zawartości
siwy_bos

Co Do Opiekacza

Rekomendowane odpowiedzi

Salami lub ser żółty+papryka ostra :)

 

Z tym że ja (bleh!) (miałem pisać że ja robie w opeikaczu a nie tosterze ale w pore zobaczyłem tytuł ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

ja wkladalem do tostow kotlety mielone + pomidor ogorek serek;) mniam mniam

szkoda ze mi wcielo gdzies toster;( chyba sobie pojde kupic:)

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam robie zwykłe tościki, serek, pomidorek, szyneczka i oczywiscie chlebek tostowy, za tydzień właduje sobie jakieś lepsze mięsko by smaczku sobie zrobić lepszego ;] cebulke spróbuje i do na chlebek posmaruje ketchup albo majonez(nie lubie musztardy a ketchup + majonez hmm... nie próbowałem ale nie sądze by pasowało;]) jak to napisał GreeN DG ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykły chleb? rok temu jak mi sie tostowy skończył to coś takiego sobie zrobiłem, nie bardzo mi smakowało, wole chleb smażony na patelni albo grillu ;]

1614616[/snapback]

E tam zalezy jaki chleb nie wszystkie są dobre to fakt ale ja biore z takiej piekarni gdzie jest miodzio, raz ze tostowym chlebem sie mało najem i strasznie :wink: jest drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja testowy kupuje za 2 zł, a chleb też bardzo dobry kupuje tylko że on sie moim zdaniem nie nadaje do tostera :/

1614625[/snapback]

Z piekarni Testowe Team?

 

Za dużo tostowego, blah - testowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hie hie, nie, z jakiejś innej, chlebek dobry, ale... trzeba szybko jeść bo zarasta tym samym co szynka z constaru ;]

1618001[/snapback]

True, lubie chlebek z Biedronki tostowy bo jest fajny, ale raz otworzyłem chyba 2 czy 3 dnia i cały był na śmietnik :(

Tak że od teraz wącham/oglądam zanim zapieke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze to ja widze, ze macie za duzo pieniedzy [; [; [; ja jako biedny student, ktory musi pić by żyć jem tak:

 

chleb + ser [[[[[[[[[; + piwo ;]

 

tak wiec 4 tosciki wystarcza mi zebym sie lekko wstawil :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm:-) przepis na model dubliński: Ser Tesco Value i White sliced breed tesco value, trochę "masła" tesco value :lol: włożyc podpiekać rozsądnie, traktować z szacunkiem :D

 

i gdyby nie to byśmy z kumplem nie przeżyli pobytu w irlandii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- kromka chleba - szynka - ser - kromka chleba - od wewnątrz posmarowana keczupem - od zewnatrz masło i gra gitara ;)

 

najlepsze "tosty" są z prodiża czy jak to się tam nazywa :D - powaga - kto ma ten wie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znacie sie

 

do tostera : chleb tostowy smarowany masłem po obu stronach + ser -> je sie bez ketchupu :D

 

do opiekacza : chleb, masło, salami, ananas, ser, oregano -> je sie z ketchupem, najlepiej smakuje do herbaty owocowej :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość swofford

Chleb tostowy a do środka: ser żółty,szynka, i tutaj do wyboru (papryka,pomidor,sałata) i to wszystko tworzy pięknęgo tosta, który wspaniale smakuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...