Skocz do zawartości
sesq

Zgrywanie Dźwięku On-fly

Rekomendowane odpowiedzi

a ma on możliwosc jednoczesnego kodowania do jakiegos formatu?? interesuje mnie przedewsyztkim

ogg

 

chodzi mi o muze z WINAMPA a dokąłdniej z radia :)

Edytowane przez Pure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz przechwytywać stacje radiowe bez dodatkowych szumów z karty to już lepiej przechwytuj strumień bezpośrednio w Winampie lub foobar2000, a najlepiej flashget'em. Ten ostatni przechwyci oryginalny (skompresowany przy nadawaniu) strumień!

Edytowane przez Dj_AnT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pluginami do winampa:]

nullsoft disk writer

file writer

zwykłe mp3 konwertują mi jak chcę ale już streamów niechcą:/

 

 

TUTAJ ŚA CHYBA PRGROAMY KTÓRE ZADZIAŁAJĄ NA 10000%

http://all-streaming-media.com/record-audi...ng-software.htm

Edytowane przez Pure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktoś z was wie jak można dodać do winampa radio internetowe, którego nie ma w tym co on znajdzie. Chodzi mi o możliwość słuchania radii typu trójka itp. które są dostępne przez neta. Czy można tam gdzieś dodać jakiś adres do winampa żeby ściągnął takowy strumień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktoś z was wie jak można dodać do winampa radio internetowe, którego nie ma w tym co on znajdzie. Chodzi mi o możliwość słuchania radii typu trójka itp. które są dostępne przez neta. Czy można tam gdzieś dodać jakiś adres do winampa żeby ściągnął takowy strumień?

1539750[/snapback]

Kiedyś się klykało na przycisk "+ FILE" i sie pokazywaly 3 przyciski: +FILE +DIR +URL ;) Wybierało się +URL, wpisywało i tyle ;) Teraz w tych nowych Łinampach to nie wiem nawet czy tak to wyglada ;) A jak nie to powinna być w menu kontekstowym opcja "Open URL" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie zgrywać inne radia, których nie ma w winampie (np. trójka) to polecam jeszcze inny program - screamer radio, do ściągniecia tutaj. Program służy do słuchania radia przez internet, ma możliwość zgrywania sygnału i gotową listę rożnych stacji radiowych - w tym bardzo dużo stacji z Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

programow do rejestracji dzwieku jest MASA

polecam Ci Total Recorder bo ten mi sie najbardziej spodobal (testowalem kilka :) ), wystarczy ze wybierzesz format w jakim ma zapisac plik i zrodlo - 'what u hear' i po sprawie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super

ten screamer radio jest świetny i prosty przde wszystkim, jednakże zauważam, przynajmniej jeśli codzi o trójkę, że odbiór przez sznurek bezpośrednio od nich jest lepszy. W tym programiku od czasu do czasu coś się tnie, ale ogólnie jest bardzo w porządalu. Niestety niektóre radia jak na złość robią w javaskrypcie i nie da się tego wsadzić do tego programiku.

A ten totalrecorder też jest niezły. Wreszcie mi się udało zgrać dźwięk z kompa. Tymi poprzednimi wymienionymi w wątku jakoś nie udało mi sięzgrać dźwięków z systemu. Prawdopodobnie jestem zbyt leniwy żeby zagłębiać się w takie programiki i szukać koniecznych opcji.

Dzięki wielkie za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...