Skocz do zawartości
Gość poli_x

Karta Do 800 Zł (zawiodłem Sie Na Icomp.pl)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość poli_x

Witam,ostatnio zamowilem sobie w ICOMP.PL karte GF 6800LE wersje modowalna na 16/6 jest jednak mały problem chyba....poniewaz mam wrazenie ze panowie sobie leca w balona... dzisiaj na stronie ICOMP.PL jeden z uzytkownikow tej karty ktory ją otrzymał wystawił pewien komentarz....a mianowicie ze dostał tą karte w pełni modowalna 16/6 wszystko z nia ok ALE dziwnym trafem w 2 grach Half Life 2 i Counter Strike w 2 momentach są arty w Counter Strike-u podobno arty były jak wybuchał flash a w Half Life 2 w jakims tam innym momencie...wszystko w sumie było by ok ale....jednak jest ale po paru godzianach ta wypowiedz zostala skasowana ze strony....czyzby sie panowie z ICOMP.PL bali czegoś????? a moze to pic na wode...bo karte mozna kupic za 690 zł w innych sklepach u nich nie dosc ze kosztuje 778 zł to jeszcze sie płaci 30 zł dodatkowo za to ze znajda wersje 16/6 moj problem dotyczy teraz tego...czy jest sens pakowac sie w to? zamowienie zlozylem z 1,5 tygodnia temu...no ale jezeli panowie by tak lecieli w balona to chyba zrezygnował bym z tego zamowienia,ale co dalej? co moglbym innego znalesc za 800 zł rozniw wydajne jak 6800LE @ GT....chyba nic? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. podobno asusy na 6800LE sa w 100% modowalne... ale ja sie tam nie znam

1547065[/snapback]

Własnie że nie są w 100% modowalne, zależy na jaki egzemplarz trafisz, bo raz ci sie uda odblokować 16 potoków, a raz 12 (bo przy nastepnych czterech są arty), w najgorszym przypadku wogle sie nie da odblokować. Także wszystko zależy od karty i tak naprawde chyba 101% grwarancji na modowalność nigdy nie można dać...

 

A co do tematu to ja bym na twoim miejscu poli_x nie rezygnował z zamówienia, tylko dał im jeszcze raz wyraźnie do zrozumienia że chcesz sprawdzonego selekta 16/6, zresztą zawsze można zwrócic chyba towar ze sklepów internetowych do 11 dni czy jakoś tak, jeśli klient nie będzie usatysfakcjonowany :wink:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

Własnie że nie są w 100% modowalne, zależy na jaki egzemplarz trafisz, bo raz ci sie uda odblokować 16 potoków, a raz 12 (bo przy nastepnych czterech są arty), w najgorszym przypadku wogle sie nie da odblokować. Także wszystko zależy od karty i tak naprawde chyba 101% grwarancji na modowalność nigdy nie można dać...

 

A co do tematu to ja bym na twoim miejscu poli_x nie rezygnował z zamówienia, tylko dał im jeszcze raz wyraźnie do zrozumienia że chcesz sprawdzonego selekta 16/6, zresztą zawsze można zwrócic chyba towar ze sklepów internetowych do 11 dni czy jakoś tak, jeśli klient nie będzie usatysfakcjonowany :wink:

1547155[/snapback]

moze i masz racje....poczekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. TO ja pisałem !!! nie wiem czemu skasowali mój komentarz :/ Tak artefakty pojawiały się gdy byłem na spect'cie gdy flash padł, i w hl2 gdy strzelałem z gravity gun! mianowicie to była biała szachownica na pełnym ekranie!

 

Odpisał mi Pan Jarek ( Solo ), że wymienią mi od ręki, i chwała im za to, więc kartę wysłalem. I czekam.

 

P.S. Mogę przesłać skrina na dowód ;) że były w tych momentach artefakty :P

P.S.2. Ranger i MaciuS mogą poświadczyć, wysyłałem im skrina... jak chcesz mogę Ci wysłać. I nie denerwój się tak bo czekaliśmy też 2 tyg. na kartę a nawet z 1-2 dni więcej. pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

hej. TO ja pisałem !!! nie wiem czemu skasowali mój komentarz :/ Tak artefakty pojawiały się gdy byłem na spect'cie gdy flash padł, i w hl2 gdy strzelałem z gravity gun! mianowicie to była biała szachownica na pełnym ekranie!

 

Odpisał mi Pan Jarek ( Solo ), że wymienią mi od ręki, i chwała im za to,  więc kartę wysłalem. I czekam.

 

P.S. Mogę przesłać skrina na dowód ;) że były w tych momentach artefakty :P

P.S.2. Ranger i MaciuS mogą poświadczyć, wysyłałem im skrina... jak chcesz mogę Ci wysłać. I nie denerwój się tak bo czekaliśmy też 2 tyg. na kartę a nawet z 1-2 dni więcej. pozdro.

1547603[/snapback]

a widzisz jednak o ciebie chodzilo,dokladnie sprawe jaka poruszylem to chodzilo mi wlasnie o ciebie i twoj problem :)

 

P.S nie nie ja sie nie denerwuje....moge czekac i 3 tygodnie chodzilo mi o to ze w dziwny sposob skasowali posta.... :) i tyle...no ale dobrze ze rozwiales moje watpliwosci,dalej czekam na karte:]

 

 

ZWRACAM HONOR SKLEPOWI ICOMP.PL :P

Edytowane przez poli_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz pisalem po co wyrzucam (tylko ja to robie, bo ja sie wzialem za selekcje potokow, najczesciej po godzinach) takie komentarze - zaraz dostalem tone mejli czy czasem aby nie wysylamy jakis 12/6 czy innych, a nie mam juz sily odpowiadac na 50-100 mejli o _SAMYCH_ 6800LE dziennie. sorry, ale jak to bede robil to na kazda kart ebeidze sie czekac miesiacami bo nie bede mial kiedy tego zrobic. sprawa zalatwiona byla od razu, wiec wiezs co POLI - j asie z kolei zawiodlem na Tobie. Nawet nie zapytales o co chodzi, a juz wszczales raban jadac po nas. N/C. Czlowiek siedzi po godzinach, szukajac kart 16/6, a potem takie cos. przestajemy wiec przyjmowac zamowienia na 16/6, zrealizujemy te co sa, a takie akcje zostawimy dla stalych klientow, z ktorymi mamy obustronne zaufanie.

 

dla Ciebie to glupi topic, dla mnie to masa spedzonych godzin przy 3dmarkach/grach (ilez mozna oO), starania firmy o 5 x wieksze dostawy 6800LE, aby moc selekcjonowa.c potem nie zapytasz nawet mnie czy osobe, do ktorej poleci nowy 16/6, a dajesz taki topic, ktory "boli".

 

nic to. zreszta i tak zawsze robimy swoje, uzasadniona krytyka zawsze mile widziana. ale takie aferzystwo to eh.

Edytowane przez solo/ng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja np w css po zainstalowaniu najnowszych sterownikow nvidi na gf 6600GT mam artefakty na najnowszej mapce-> cs_assulcie (no może nie nowej ale nie ważne) zamiast swiatła mam taki duży kwadrat w srodku budynku:D a na starych sterach teg nei było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo najnwosze stery ForceWare sa cos "lekko" zrypane. Niektorym wogole sie na nich nie uruchamia CS:S (ja tak mialem po formacie). Moj kumpel mial problemy z kolorami przy ogladaniu filmow z DVD, byly jakies strasznie jaskrawe kiolory. W jednym i drugim przypadku pomogla zmiana sterow na starsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz pisalem po co wyrzucam (tylko ja to robie, bo ja sie wzialem za selekcje potokow, najczesciej po godzinach) takie komentarze - zaraz dostalem tone mejli czy czasem aby nie wysylamy jakis 12/6 czy innych, a nie mam juz sily odpowiadac na 50-100 mejli o _SAMYCH_ 6800LE dziennie. sorry, ale jak to bede robil to na kazda kart ebeidze sie czekac miesiacami bo nie bede mial kiedy tego zrobic. sprawa zalatwiona byla od razu, wiec wiezs co POLI - j asie z kolei zawiodlem na Tobie. Nawet nie zapytales o co chodzi, a juz wszczales raban  jadac po nas. N/C. Czlowiek siedzi po godzinach, szukajac kart 16/6, a potem takie cos. przestajemy wiec przyjmowac zamowienia na 16/6, zrealizujemy te co sa, a takie akcje zostawimy dla stalych klientow, z ktorymi mamy obustronne zaufanie.

 

dla Ciebie to glupi topic, dla mnie to masa spedzonych godzin przy 3dmarkach/grach (ilez mozna oO), starania firmy o 5 x wieksze dostawy 6800LE, aby moc selekcjonowa.c potem nie zapytasz nawet mnie czy osobe, do ktorej poleci nowy 16/6, a dajesz taki topic, ktory "boli".

 

nic to. zreszta i tak zawsze robimy swoje, uzasadniona krytyka zawsze mile widziana. ale takie aferzystwo to eh.

1553540[/snapback]

Solo, mowiłem juz jak najwiekszy szacunek dla was co pisalem w poscie wyzej....sprawe tylko poruszyłem ze względu na to ze sam wiesz jak jest obecnie,post poprostu był i znikł został skasowany...człowiek moze miec rozne podejrzenia i roznie na to patrzeć zdziwił mnie ten fakt wiec umiesciłem tutaj tego posta co sie okazało ze był NIESZŁUSZNY bo sprawa była wyjaśniona w szybkim tępie karta została wymieniona,wiec uwazam ze nie ma o czym mowic,zdaje sobie z tego sprawe ze ciezko pracujesz zeby szukac TYCH własnie modowalnych kart.z checia bym ci pomogl nawet porobić selekcje zebym był gdzies z okolic.przepraszam was jeszcze raz za to zamieszanie,ale jako klijent i osoba takze czekajaca na tą karte domyślałem sie roznych rzeczy...pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem 2 kartę, po wymianie poprzedniej. I co się okazuje, że dostałem kolejną 12/6 :(. Na 16/6 pojawiają się artefakty w FC, CSS . Najgorsze jednak jest to, że jak włączam jakąś grę to często zaczyna mi migać obraz ( tak jakby odświeżanie z 30HZ było ) :[ muszę kilka razy uruchomić grę i dopiero jest dobrze, występuje to na 16 jak i 12p. Jestem zdołowany.... narazie nikogo nie będę o nic oskarżał, więc no offence ( muszę się wyżalić ;p ). Mam nadzieje, że w końcu dostanę kartę taka jaka miała być. Ale powoli poprostu mam dosyć tego, ponad miesiąc czekania i nadal kupa, a jak patrze, że teraz można dostać taniej 6800, a nawet o ~200zł taniej 6800LE z modowalnością na 12/6 ( gwarantowaną ) niż w iCOMP.pl, to krew mnie zalewa :mur: chyba każdy mnie zrozumie.

 

P.S. Solo obiecał mi wysłać 3 kartę, ale nie odpisuje na maile narazie pewnie roboty ma od cholery. Mam nadzieję, że ta karta będzie już "normalnie" sprawdzona 16/6, i jak naszybciej ją dostanę :>.

 

P.S.2. karta już w drodze.. oby było wszystko ok. :)

 

P.S.3. proponowałbym założycielowi tematu zmienić opis, mianowicie "zawiodłem się na... ".

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...