Skocz do zawartości
zeli

Taśma Termoprzewodząca

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy "glut" do klejenia jaki widzialem byl na revoltecach BGA freezers. Gruby, miekki i rozplywal sie w ustach doslownie, mial wielki udzwig, wyscielal kazda nierownosc na powierzchni klejonej i ogolnie ideal. Przypomina troche taka papke jak niektore plyty cd sa przyklajane w gazetach. Zeby dalo sie kupic taka tasme to byloby piekniej na swiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy "glut" do klejenia jaki widzialem byl na revoltecach BGA freezers. Gruby, miekki i rozplywal sie w ustach doslownie, mial wielki udzwig, wyscielal kazda nierownosc na powierzchni klejonej i ogolnie ideal. Przypomina troche taka papke jak niektore plyty cd sa przyklajane w gazetach. Zeby dalo sie kupic taka tasme to byloby piekniej na swiecie.

1643238[/snapback]

Moze troche przesadziles, ale to wlasnie tasma SEKISUI #5760...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakies 2 lata temu kupilem Radeona 9100 i radiatorki Spire a dokladnie takie Radiatorki. Po tych 2 latach oderwalem je i chce przykleic na inna karte dokladnie radeona x600 Pro. Problem w tym ze nie wiem jak usunac resztki kleju z tej tasmy jaka zostala na radiatorkach. No syf tam jest wielki. Macie jakis pomysl?

Pozdrawiam

 

P.S.

A wlasnie te radiatorki nie maja idealnej powierzchni. Moze je przeszlifowac (po oczyszczeniu z kleju) papierem wodnym np 1000?

Edytowane przez CruX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam miejsca gdzie można kupić, materiał termoprzewodziący w postaci grubej na 2-3mm silikonowej taśmy (szarej lub białej o konsystencji gumy lub plasteliny, tej stosowanej w radiatorach kart graficznych miedzy pamięciami a radiatorem, VRM itd...)

 

uprzedzam ze nie interesuje mnie fakt istnienia tego czegoś tylko faktyczne miejsce w polsce gdzie można to kuić

 

jak by jeszcze ktoś nie wiedział o co chodzi, to jest zaznaczone czerwonymi kołkami na obrazku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze mieć dokładnie to co stosują producenci kart graficznych, ponieważ mam kartę do oddania do serwisu ale musze ja wysłać z oryginalnym chłodzeniem a na tym chłodzeniu tych podkładek termoprzewodzących pod pamięci brakuje, uszkodzone podczas zdejmowania chłodzenia i jak nie dostanę tych pi*******ych gumek to serwis tej karty nie przyjmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...