Skocz do zawartości
Slayer

Death Metal- czego słuchacie i co polecacie ^_^

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie :twisted:

To moze ja podam, czego głównie słucham z tego gatunku

Deicide

Morbid Angel

Behemoth

Canibal Corpse

 

 

Ulubiony zespół- Deicide- trochę jak Disco Polo- szybko, głośno, trochę bez sesnu :wink: prawie wszystko ma ten sam rytm, bez jakiś specjalnych rifów, solówek, ale wokalista fajnie mordę drze- i to się dla mnie liczy :twisted: A - w samochodzie się tego zajebiście słłucha. Robi wrażenie- szczególnie, jak się podjeżdża pod chatę z otwartymi szybmi koło 23 :lol:

A kawałek ulubiony- Canibal Corpse- Devoured by Vermin( pożerany przez robactwo :D ) Polecam go zciągnąć- miażdży okrutnie- nic mocniejszego nie słyszałem 8O No i- Dead but Dreaming- Deicide- też zdecydowanie polecam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vader, Death, Dimmu Borgir, Anathema (starsze płyty), My Dying bride.

 

z innych : Haggard, Anathema (Judgement), Artrosis, The Gathering, Samael (najlepsze: Into The Pentagram!!!), Sepultura, Slayer (Hell Awaits !!!!!), Type O Negative

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o rzeczowość- nie chodzi mi o Black, Trash, Gotyk czy Hard-Core. Wyłącznie Death Metal. Trzymać się schematu:

Szybkie bębny

4-5 rify na skrzyż

gardłowy niezbyt zrozumiały wokal

teksty o zabijaniu, Satanie itp.

możlliwy udział w nagrywaniu kawałków zjawisk nadprzyrodzonch :lol:

 

Proszę o trzymanie się tematu 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...Dołączona grafika z kapel death metalowych to słucham:

Vader, Dies Irae, Cannibal Corpse, Enter Chaos [babka growlująca Dołączona grafika odjazd!], Thy Disease [hmm.. tylko nie wiem czy to do końca death ale tak brzmi Dołączona grafika]... więcej niepamiętam Dołączona grafikaheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście wolę Black, ale od Death też nie stronie - z polecanych przez slayer'a:

Behemoth - TAK

Morbid Angel - Tak

Decide - tak (ale napewno nie w samochodzie - bo wtedy bym nie hamował przed przejściami dla pieszych :twisted: :twisted: :twisted: )

do samocodu to się właśnie Black dobrze nadaje - ale to już nie temat tego wątku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie wam powiem że ja jakoś nie trawie deathu wole hevy metal i power metal no może Dimmu Borgir jest spox. Acha Children of Bodom jest rulez posłuchajcie ta grupka poprostu wymiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezus maria!!

 

toz juz punk jest ambitniejszy od tej muzyki i szczerze mowiac....tak samo jak hip hopu nie trawie deathu.....

 

wole dobrego trance-a czy cos innego clubowego od takiej sieczki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwoli ścisłości: jeśli teksty o sejtanie to black, w deathie jest zazwyczaj krew, wrzucanie na chrzescijanstwo, flaki, zabijanie, mordowanie, gwalcenie, torturowanie, czasem cos ambitniejszego o zyciu, ludziach, spoleczenstwie.

wyjątkiem jest venom, tam spiewaja o sejtanie i grają rokendrol :wink:

 

do samocodu to się właśnie Black dobrze nadaje - ale to już nie temat tego wątku

taa idealnie sie nadaje......chyba ze jedziesz w nocy po sniegach norwegii ale chyba nie robisz tego często, co? :wink: Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Slipknot, Dimmu Borgir,slayer,Children of Bodom TO NIE DEATH!

Slipknot - hardcore, Dimmu - symph. black, slayer - trash, CHoB - black z grovlem.

2. tak tak, od metalu psują się głośniki i wychodzi przez nie szatan :lol: i nas nawiedza w nocy, prawda chłopaki? :mur: zresztą strzeżcie się ludzi słuchających metalu/rocku/punku bo to satanisci/gwałciciele/mordercy(kaczek? :D ) itp* :lol: :lol: , głosniki się psują od tych txtow zayebystych elo ziomkuff z pod bloku :lol:

3. Czy mi sie wydaje czy topic o metalu juz jest?

4. Heavy/Power roxx :P

 

 

 

*niepotrzebne skreślić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Slipknot, Dimmu Borgir,slayer,Children of Bodom TO NIE DEATH!

Slipknot - hardcore, Dimmu  - symph. black, slayer - trash, CHoB - black z grovlem.

2. tak tak, od metalu psują się głośniki i wychodzi przez nie szatan :lol: i nas nawiedza w nocy, prawda chłopaki?  :mur: zresztą strzeżcie się ludzi słuchających metalu/rocku/punku bo to satanisci/gwałciciele/mordercy(kaczek? :D ) itp* :lol: :lol: , głosniki się psują od tych txtow zayebystych elo ziomkuff z pod bloku :lol:

3. Czy mi sie wydaje czy topic o metalu juz jest?

4. Heavy/Power roxx :P

*niepotrzebne skreślić

1389561[/snapback]

Zgadzam się :lol: Zapomniałeś dodać, że codziennie spotykamy się na czarnych mszach i rytualnie mordujemy jednego człowieka lub kilka zwierząt :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze starszych rzeczy poleciłbym Unleashed - spełnia prawie wszystkie wymagania podane przez Slayera (oprócz tego że tekst jest zrozumiały - ale może ja już mam skrzywienie) a dodatkowo ma wieśniacko rymowane teksty - aż się miło słucha. Z wokali absolutnie niezrozumiałych - grecka kapela - Nightfall (chyba - nie pamiętam już dokładnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Slipknot, Dimmu Borgir,slayer,Children of Bodom TO NIE DEATH!

Slipknot - hardcore, Dimmu  - symph. black, slayer - trash, CHoB - black z grovlem.

1389561[/snapback]

nie obrażaj wszechmocnego Slayera! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezus maria!!

 

toz juz punk jest ambitniejszy od tej muzyki i szczerze mowiac....tak samo jak hip hopu nie trawie deathu.....

 

wole dobrego trance-a czy cos innego clubowego od takiej sieczki....

1389224[/snapback]

 

hehe, z tego co wiem, to death matal wywodzi sie od punka (proste brzmienie, to jesli chodzi o kapele bardziej "prymitywne"). cociaz moge sie mylic :) a kapele? hm, no jak najbardziej NILE za miazdzacy klimat ,i wstawki z "folku " egipskiego, THE CROWN za szybkosc, technike i w ogole niezla jazzzde. kapel moznaby wymieniac: behemoth, vader, death, hate.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...