Skocz do zawartości
zembol

Potrzebne Rozwiazanie Zagadki :)

Rekomendowane odpowiedzi

Zagadka bardzo podobna  do tej ( pewnie polega na tym samym )

co jest wieksze od Boga i gorsze od Szatana

biedny to ma a bogaty tego potrzebuje

Dzieci w przedszkolu odpowiadaly na to ok 10 sek po zadaniu pytania ( odpowiadaly dobrze ) Dorosli praktycznie nie dochodza do odpowiedzi ( dodam ze odpowiedz jest bardzo prosta i w sumie oczywista )

pozdro

1559135[/snapback]

Big mac ? w mc donalds :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam zagadke: "kobieta to robi codziennie przy myciu a mężczyzna tylko raz w życiu", ja znam na to odpowiedź, kto zgadnie ??

1560480[/snapback]

dawaj odpowiedz TOMAHWAK_ B) :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaaaaa dobre uśmiałem się do łez  :lol:  :lol:

Ja bym stawiał na  malowanie twarzy....kobitka codziennie sie maluje a mężczyznę malują jak wkładają do trumienki no ale to już chuba po życiu a nie w życiu  :mur:

1560759[/snapback]

exacly, znaczy się dobrze

 

ale one raczej maluja sie po myciu :) a nie przy hehe

1563799[/snapback]

 

nie bierzcie dosłownie, przeca jak idzie się "myć" to "mycie" obejmuje wiele czynności np. golenie, makijaż, itp.

 

moja klasa pół roku się męczyła z tą zagadką, ja ją dopiero po pół roku usłyszałem, tępaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

exacly, znaczy się dobrze

nie bierzcie dosłownie, przeca jak idzie się "myć" to "mycie" obejmuje wiele czynności np. golenie, makijaż, itp.

 

moja klasa pół roku się męczyła z tą zagadką, ja ją dopiero po pół roku usłyszałem, tępaki

1566461[/snapback]

Już bardziej by pasowało mycie wanny :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie zagadke, prosze bardzo:

La Serpent Rouge

Wiele ciekawych informacji

Chodza pogloski ze rozwiazanie tego prowadzi do odkrycia wielkiego skarbu (niektorzy lacza to nawet ze Swietym Gralem). Czytalem o gropce mlodych ludzi ktorym udalo sie ja rozwiazac, wybrali sie w jakas podroz i juz nie wrocili ale to tylko plotki (chyba B) ) Jesli ktos jest dobry z angielskiego moglby to przetlumaczyc, wtedy bylo by prosciej.

 

Ja sam w to niewierze za bardzo ale z tego co czytalem to jest bardzo intrygujace

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...