Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Znam goscia co zrobi 1000 pompek w dwóch seriach :D ja jak na razie to max 50-60 w jednej serii zrobie i po 5 takich seriach wysiadam, a potem przez 2 dni 10 pompek nie zrobie...

 

...

 

Znacie jakis sposób na to żeby od drążka nie mieć odcisków na rękach?

znamy.. bynajmniej ja znam .. musisz obczaic dobrze chwyt... nie wiem jak ci to wyjasnic .. ale nie lap sie cala piescią .. tylko głownie palcami ..

Reke przykladam do drazka tak ze z tylu (mowie o podchwycie) drazka powiedzmy na srodku mam miejsce laczenia dloni z palcami .. oplatam potem palcami drazek i sie podciagam.. jest o wiele lepiej ...

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam rekawice i niespecjalnie pomagaja gdy cale cialo wisi ci na rece..

owszem hantle sie lepiej trzyma ... szczegolnie ze mam w niej gryf taki pokarbowany (jak to nazwac)

opracowanie tego chwyty duzo mi pomoglo .. lepiej sie cwiczy ;]

sam do tego doszedlem :P (nie twierdze ze wczesniej ktos tego nie wymyslil)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rekawic nie uzywajcie bo potem rece smierdza

najlepsza jest gabka:)

hehe .. to moze mydelko sobie dorzuc jak bedziesz zamawial odzywki ;] :rolleyes: (joke of coz)

 

mnie moj sposób dziala i nie narzekam ..

mozna jeszcze sobie kupic raczki takie gabkowe do roweru (kierownicy) rozciaci je wzdluz i nalozyc na drążek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczegolnie ze mam w niej gryf taki pokarbowany (jak to nazwac)

radełkowany tzn radełko

 

Widze rozmowe na temat co na ręce odpowiedz jest prosta Magnezja . Przecierz przy martwym ciągu to wam panowie z rekawiczek czy gombek to sztanga wypadnie . Może na razie jest oki ale powyrzej 180 kg w martwym to bez magnezji sie poprostu nie da .

Chodzi wam o to aby rąk nie kaleczyć (pęcherze , odciski) ale

BEZ BÓLU NIE MA PRZYROSTÓW

 

pochwalcie sie wynikami

 

moje to :

 

klatka 200 kg

martwy ciąg 250 kg

przysiad 190 kg

waga 102 kg

wzrost 181 cm

bicho 48 cm

lat treningu 7

 

wspomaganie :

 

okres zimowy (masa) białko + kreatyna

okres letni (rzeżba) HMB + l-karnityna

 

ponoc przy cyklu kreatynowym są mile widziane częste kąpiele

To fakt człowiek sie troche poci :) ale to nie tylko w przypadku kreatyny . Różne substancje u róznych ludzi wywołują różne efekty "uboczne" :) Edytowane przez -yahoo-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspomaganie :

 

okres zimowy (masa) białko + kreatyna

okres letni (rzeżba) HMB + l-karnityna

To fakt człowiek sie troche poci :) ale to nie tylko w przypadku kreatyny . Różne substancje u róznych ludzi wywołują różne efekty "uboczne" :)

 

 

I daje ci efekty HMB? Tzn czy spala ci tkanke tłuszczową? I jakiej firmy bierzesz wymienione wspomagacze?

Ja kupiłem niedawno Treca, tylko narazie nie biore bo wróciłem na siłownie po długiej przerwie (koło 1,5 roku :sad: ).

Jaki masz obwód klatki piersiowej?

 

Znam goscia co zrobi 1000 pompek w dwóch seriach :D ja jak na razie to max 50-60 w jednej serii zrobie i po 5 takich seriach wysiadam, a potem przez 2 dni 10 pompek nie zrobie...

 

...

 

Znacie jakis sposób na to żeby od drążka nie mieć odcisków na rękach?

 

Można jeszcze kupić specjalne rękawice z hakami (koszt koło 35zł) i wtedy zawiesić się na nich i się podciągać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto zdjęcie

 

Dołączona grafika

 

I daje ci efekty HMB? Tzn czy spala ci tkanke tłuszczową? I jakiej firmy bierzesz wymienione wspomagacze?

HMB Trec to 120+60 ml ->3*1,5 ml dziennie

l-karnityna trec 60+30 tab ->treningowe 1*4 tab nietreningowe 2*2 tab

opłacalne są teraz te promocje :)

 

kreatyna mono OLIMP 4 kapsułki rano 4 po treningu

białko OLIMP ile dusz zapragnie

 

HMB + l-karnityna dobrze suszy ale dieta niskowęglowodanowa jest także konieczna :)

Edytowane przez -yahoo-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fipa jakiego używasz planu treningowego bo mniej więcej tym samym sprzętem dysponuje co ty.

ps.ile ci czasu zeszło ze spawaniem ławeczki za ławeczke totalny respect

Nie uzywam żadnego - wiem, ze to błąd, ale jak juz pisałem - cwicze, kiedy mam na to ochote, wiec z planem, czy bez to juz bez równicy chyba..

 

Ławeczka? Kilka godzin pracy. Kupilem materiały już docięte (przyciąlem w skłądzie budowlanym dużą szlifierką). Sporo czasu zeszło sie z obiciem skają deski, mam tylko dwie rece (robilem bez pomocy innych), a przy naciąganiu i przyszywaniu skaji przydałaby sie pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie konczymy szopke przyszczedl nowy miszcz wagi ciezkiej :D bierzcie manele i spadamy :P

a tak ogolnie to uklon w strone tego pana :)

Edytowane przez Andrew^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem PW z pytaniami na temat trening , odżywianie , styl życia . Postaram sie w tym poście podzielic moimi doświadczeniami.

 

"Filozofia" :)

Po pierwsze nie przeceniajcie treningu ale zrozumcie mnie dobrze jest on ważny ale nie wykonywane ćwiczenia czy ilość serii/ruchów (bo to trzeba dopasowac indywidualnie) , najważniejsze jest pełne poświęcenie i maksymalny wysiłek na każdym treningu .

Mięsien sie nie zna na wadze ilości ruchów/serii najważniejsze to go zmęczyć podczas każdej serii i nie ważne czy to zrobiszw 6 czy 16 ruchach .

Przedewszystkim ćwiczcie to co lubicie np. jeżeli lubicie wyciskanie sztangielkami na barki to nie dajcie sobie wmówić że sztangą jest lepiej , ćwicząc to co lubicie dacie z siebie wszystko i trening bedzie dobry a jeżeli będziecie sie do czegoś zmuszać to nic z tego nie wyjdzie . Nie znaczy to żeby wykonywac np trzy ćwiczenia na ten sam akton , wybrac po jednym ulubionym ćwiczeniu na każdy akton i je wykonywać .Nie zmieniać nic na siłe ani też nie trzymać sie na siłe jednego określonego treningu (jak kogoś zainteresuje to polecam poszukać coś o treningu instynktownym i treningu pryjorytetów ja właśnie w ten sposób ćwicze)

 

Odżywianie

dziennie:

300 g białka

300 g weglowodanów (nie prostych :) )

jak najmniej tłuszczy mi sie udaje 40 g

6-7 posiłków dziennie z rana węglwodany, w południe węglowodany i białko ,wieczorem białko (właśnie wpycham jajeczniczke 8 białek i 1 całe jajo , troszke twarogu i szyneczki bez pieczywa a ok 21:30 szejk białkowy na wodzie -> nie polecam mleka)

 

to z dzisiaj: kalorie-2719 bialko-304 tłuszcz-41 węglowodany-291

 

cięzko tyle białka wprowadziś bez odżywek

 

oczywiście zdażją mi sie odpały w stylu pizza ale staram sie jak najżadziej

 

 

Uzywki :

nie żyjcie w ascezie bo to sie znudzi , raz na jakiś czas można wypić (bez przesady)

papierosy są feee , paliłem ale żuciłem :)

 

Suplementacja :

Już opisałem

 

Mój trening z zeszłego tygodnia

 

1 dzień

BARKI :

wymachy do tyłu 4*trzy pary sztangielek 12 , 10 , 8

wymachy na boki 4*12,10,10,6+6

wyciskanie sztangi z przed głowy 4*16,12,8,4+8

podciąganie do brody 4* do załamania

 

BICEPS:

sztangielki stojąc 4*16,12,10,8

modlitewnik 3*12.8.4+8

jednorącz w opadzie 3*15

podciaganie na drążku podchwyt 1* do załamania

 

2 dzień

NOGI

przysiady 6*20,15,10,5,15,15

prostowanie 4* 12,10,8,6+6

uginanie 4*12,10,8,6+6

martwy ciąg na prostych nogach (stojąc na ławce żeby nisko opuszczać )4*12

ŁYDKI

wspięcia 4*25

BRZUCH

unoszenie nóg 3*do załamania

spięcia 3*do załamania

spięcia odwrotne 3* di załamania

 

3dzień

KLATKA

wyciskanie skos 4*12,8,6,2+8

wyciskanie prosta sztangielkami 4*12,12,10,8+8

rozpiętki 4*12

 

połaczenie klatki z tricepsem czyli uginania na poręczach z nastawieniem na klatke 4*dozałamania

 

TRICEPS

wuprosty do tyłu (narciaż) 4*16.12.10.8

wyciąg w dół 4*12

francuskie 4*12,10,8,6

 

4 dzień

PLECY

"podrzuty z ziemi na klatke i ponad głowe " ogólnorozwojowe

Martwy ciąg 6*10,8,6,4,2,1

wiosowanie sztangą 4*12,8,6,4

podciąganie nachwyt szerokim do klatki 4* do załamania

ściąganie wyciągu za kark 4*12,10,8,6

przyciąganie do brzucha 4*12,10,8,6

 

odpoczynki między seriami ok 60 s w sumie to jak poczuje że znowu moge

 

Pamiętajcie o aerobach w dni nietreningowe

Edytowane przez -yahoo-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypas, zaraz poczytam poprzedni post -yahoo- ... Teraz jednak interesuje mnie coś takiego... Kumpel chce zacząć jakąś suplementacje i planuje zakup czegoś takiego:

http://www.trec.com.pl/shop/?d=produkt&id=170

Ponoć to daje niezłego kopa, trochę masy i rzeźby... Ja o suplach nic nie wiem dlatego Was pytam. Kumpel ma siłe bo juz teraz przy wadze 67kg wyciska 95kg i pewnie brał by więcej gdybyśmy mieli więcej obciążenia... Liczy na przyrost masy... Da mu co ten shit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...