Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

co myslicie o takim połączeniu supli hmb(ewen gach) _ thermal pro(thermal speed tez mzoe byc) + jakas odzywka białkowe

chce poprosti i zbudowac troszke miesni i żeby ubyło masy tłuszczowej, wiec dobre dieta dla mnie to niskowęglowodanowa, ale za to wysoko białkowa, wiec czy te zwykłe odrzywki bede dobre albo powiedmzy to białko serwatkowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

białko serwatkowe jest lepsze od wszelkiej maści gainerów pod warunkeim że ejst dobrej firmy.Profesjonalna 80% serwatka oscyluje w granicach 60 zł za kg ale sa także tańsze np ostrowia 30 zł za kg.Odradzam kupowania serwatek oxygenu to pieniądze w błoto i innych super tanich serwatek za 2,5/kg.Dawid napisz jaką masz budowe albo zapodaj swoją fote tak będzie łatweij dobrac ci suple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmb to shit

przereklamowany suplement

jesli chcesz zbudowac mase miesniowa pozbywajac sie tluszczu to jest to poprostu nie wykonywalne

 

polecam tight + thermal pro + porzadny trening na rzezbe + aeroby

 

powinno cie wysuszyc i zarysowac miesnie. Ogolnie dostaniesz tzw plazowke:)

Na nastepny rok zaczniesz budowac mase miesniowa przy minimalnym zatluszczaniu sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

narazie sie wstrzymam z fota, ale podam

chodzi mi tylko o to, czy w diecie wysoko białkowej moge uzywac normalnych odrzywek białkowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawid powiemm ci tak 2,7g białka na kg masy ciała jak to spełniasz to spox;] nie bierz więcej;]

na stronie torrenty.net jest zamieszczone wiele ciekawych filmów min. pumping iron z arnim oraz z Colemanem :D::D szukajcie w działach rmvb oraz sport;]

Edytowane przez Rob187

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sucho nawet trawa nie rośnie :D a tak swoją drogą, to jaka mogłabybyc satysfakcja ze zrobienia czegoś bez supli

:) i nie spada tak szybko jak po mecie :D :lol:

 

Creatyna z Tauryną + Dextroza ? fajne to na początek ? :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białko najlepiej serwatkowe może byc ostrowi 30 zł/kg.Jeśli masz dużo białka w diecie to mozesz sobie odpuscić:) Pamiętaj by to było białko zwierzęco poniewaz najlepiej sie przyswaja.Skoleji możesz sobie także Lglutamine odpuscic jak masz dużo aminokwasów w diecie;].Aminokwasy są bardzo ważne bo bez nich będziesz miał szybkie spadki.

Edytowane przez Rob187

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

bo wydawało mi sie Piratez, że kiedyś tma pisałes, ze w nastepnym cyklu gacha kupisz, ale mniejsza o to, jest jakis suplement podobny do hmb w działaniu, ale mocniejszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bralem animala ale poczytalem troche na jego temat i jest to shit:)

Dawidsfuturx: raczej nic takiego nie ma. Moze jakis noz ale to bardziej do budowania masy miesniowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

wzrost 178cm, waga całe 63kg :).. siłowni na oczy nie widziałem :wink: zamierzam popracować nad sobą.. obudzilem się trochę późno (20l) ale na nic nie jest za późno jesli czegoś się chce. W domu mam drążek do podciągania.. możecie mi napisać jak domowymi sposobami mam pociwiczyć? Jakie serie.. po ile.. bo zwaszw podciągałem się tyle razy ile mogłem (15-20 zależy od.. własciwie nie wiem od czego, raz idzie tyle a raz tyle) i nie miałem siły podchodzić drugi raz :). Żadnych ciężarów nie mam i nie stać mnie na kupno.. :( Myśle, że kilka miesięcy mogę pocwiczyć, coby przygotować stopniowo organizm do cięższch wysiłków. Tylko jak to zrobić? Mam nadzieję, że otrzymam fachową poradę. Dzięki.. P.S. Tak, tak to jedno z moich postanowień noworocznych.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę niedowaga przy tym wieku, ale to nic..przy odpowiedniej mobilizacji i w miare dobrych możliwościach możesz trochę przytyc. Na sam początek wypadałoby rozpisac nie dużą diete - ażeby dostroic co nie co organizm :) poza tym trochę nieciekawie, z braku ciężarów. No ale to nic - ACT m.in pompki, drążek,różnego rodzaju skłony itd. Na Atlas jest zestaw cwiczeń domatora, bez użycia hantli - sztangi itp. Kolega Piratez będzie wiedział więcej odemnie to da Ci wiele wiecej cennych wskazówek oraz porad :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

wzrost 178cm, waga całe 63kg :).. siłowni na oczy nie widziałem :wink: zamierzam popracować nad sobą.. obudzilem się trochę późno (20l) ale na nic nie jest za późno jesli czegoś się chce. W domu mam drążek do podciągania.. możecie mi napisać jak domowymi sposobami mam pociwiczyć? Jakie serie.. po ile.. bo zwaszw podciągałem się tyle razy ile mogłem (15-20 zależy od.. własciwie nie wiem od czego, raz idzie tyle a raz tyle) i nie miałem siły podchodzić drugi raz :). Żadnych ciężarów nie mam i nie stać mnie na kupno.. :( Myśle, że kilka miesięcy mogę pocwiczyć, coby przygotować stopniowo organizm do cięższch wysiłków. Tylko jak to zrobić? Mam nadzieję, że otrzymam fachową poradę. Dzięki.. P.S. Tak, tak to jedno z moich postanowień noworocznych.

Pozdr.

 

Organizm ludzki sie rozwija do 22 roku ;] Pozniej juz ladnie sie bedziesz musial wspomagac roznymi srodkami jesli chcesz ladnie wygladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety.. teraz kupouje samochód i ledwo będe miał na jego eksploatacje.. kole, szlugi też rzuce.. tylko trochę później.. narazie skuna rzucam.. jak bym miał tak na raz wszystkiego się wyrzec to bym sfiksował...

EDIT: a jak z bieganiem? bo jak bym rzucał szlugi to myślałem nad bieganiem.. ale nie chcę jeszcze bardziej schudnąć :/

Edytowane przez punek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przez długi okres robiłem trening domatora :>

 

1. pompki

- nogi nie oparte o ziemę a o coś wyżej (np. na łóżku) i ręce albo szeroko albo wąsko siebie , jak wąsko to idzie więcej w klate ( o ile dobrze zaobserwowałem ;) )

Dołączona grafika

 

 

- stanie na rękach przy ścianie i pompowanie :D

Dołączona grafika

dużo daje tylko trzeba mieć już łapy wyćwiczone ;]

 

2. brzuszki

 

zdecydowanie najlepszym ćwiczeniem na brzuch będzie "Szóstka Weidera"

 

http://kulturystyka.com.pl/a/26216

http://www.sfd.pl/temat144665

http://www.kulturystyka.org.pl/modules.php...order=0&thold=0

 

3.rozpiętki

bardzo dużo dają ale trzeba mieć hantle :?

 

dobrze by było jakbyś jednak jakieś sztangielki dorwał , nie muszą być duże ,mogą być nawet 3-5kg ...

 

Dołączona grafika

 

 

i myślę, że na początek starczy :) jeśli coś źle powiedziałem to mnie poprawić !

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

dobrze by było jakbyś jednak jakieś sztangielki dorwał , nie muszą być duże ,mogą być nawet 3-5kg ...

takimi sztangielkami to chyba za duzo nie wywojuje, to chyab tylko na rozgrzewke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety.. teraz kupouje samochód i ledwo będe miał na jego eksploatacje.. kole, szlugi też rzuce.. tylko trochę później.. narazie skuna rzucam.. jak bym miał tak na raz wszystkiego się wyrzec to bym sfiksował...

EDIT: a jak z bieganiem? bo jak bym rzucał szlugi to myślałem nad bieganiem.. ale nie chcę jeszcze bardziej schudnąć :/

No sqna to w pierwszej kolejności zdecydowanie ... Ostatnio czytałem ze dłuższe urzywanie zmniejsza pozoim testosteronu - co raczej by ci troche szyki psuło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez sie czlowieku lepiej za siebie a silownie odstaw sobie na potem bo to nie miejsce dla ludzi z nalogami, jak chcesz dobrze wygladac to najpierw sie odblokuj od wszystkiego co ci w tym przeszkadza a potem zacznij szukac silowni bo w domu wiele nie zdzialasz, wydaje mi sie ze jezeli pijesz cole codziennie to jezeli bys jej sobie odmowil spokojnie mialbys karnet na silownie a i na tunczyka by pewnie troche zostalo, wiec sobie wszystko jeszcze raz przemysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...