Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Punek według mnie powinieneś zrobić tak:

2 miesiące treningu przed siłownią,stopniowe pozbywanie się nałogu

-podciąganie się na drążku 4 serie po 10 powtórzeń(to troche wyczerpujące więc serie rób co 10 min)

-ABSII

-pompki wszelkie rodzaje jakie możesz wykonac

-2 razy na tydz biegi tak po 2km truchtem

 

Przez te 2 miesiące postaraj sie zerwać z tymi nałogami.(Ja terz byłem palącym kiedyś więc wiem jak to trudno żucic.)Po ukończeniu treningu nie będziesz miał ogromniastych mięsni ale zacznie ci sie zarysowywać sylwetka i nabierzesz forme do prawdziwych ćwiczeń.

Edytowane przez Rob187

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punek może to Cię zmotywuje jeszcze bardziej:

 

Ostatnio czytałem również ze częste picie napoi gazowanych przez długi okres grozi rakiem przełyku

Nie mówie że od razu bęziesz miał raka, ale takie rzeczy to się po wielu latach ujawniają

 

Dawidsfuturx co do tego czym jest skun to poszukaj np. na googlach

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

hehe trojan i jakies swinstwo :D

wsumie wszyscy mówia, ze jak sie pija alkohol, to wtedy siłka duzo gorzej wychodzi, no ale wg mnie jak sie nie przesadza tak jak ja (gdyby wszyscy pili tyle iel ja to na całą polske jeden producent prowarów by wystarczył, a wżyciu nie wypałiem wiecej niz 10 papierosów), tzn nie wiem raz na 2 tyg jakis browarek, wsciekły to chyba to az tak nie szkodzi na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś jedyny :D

 

Mi zdarzało sie pic cześciej i więcej w tamtym roku i wiele osób sie dziwiło jak to mozliwe ze po piciu takie efekty.. :D

 

I doszedłem do wniosków ze niby mozna to pogodzić tylko zeby nie ćwiczyć gdzieś z dzień przed piciem chociaż żebyś juz się troche zregenerował i nie ćwiczyć zaraz po piciu(zależy jeszcze o jakich ilościach mówimy) ani na kacu bo to bez sensu (co daje jakies przerwy 2 dni po spożyciu). Ale 3 dni w plecy przy 7 dniach w tygodniu to duzo więc nie mozna za często..

 

Troche te moje wnioski pogmatwane ale moze ktoś zrozumie...

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaczynam trening, po 3 tyg przerwy! Jeszcze mnie wszystko boli po sylwestrze i nie mam pojęcia czy cokolwiek podniose, bo dzisiaj z rana 15kg hantelek mi sprawiał straszne trudności...

nic mi nie mow ... ja po tym piciu przez 3 dni wczoraj na rozgrzewke przed zaczeciem cwiczen robilem martwy ciag 15kg hantlem :)

trzeba wracac do formy powoli bo bica 15tka zrobic nie moglem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sese

ja tez pije, wkoncu zycie studenckie nie jest takie proste;]

oczywiscie podczas cyklu nie pije coli, kawy czy alkoholu ale to tylko wtedy

 

PS jednak cykl odstawiam na luty bo teraz sesja i nowo poznana dziewczyna wiec ciezko bedzie pogodzic to wszystko z 4-5 dniowym treningiem i wyrzeczeniami;]

 

BTW taka mala rada. Nie cwiczcie w dniu kiedy macie pic i podczas kaca. Podobno strasznie to ora caly organizm, nie tylko miesnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że taka ławeczka bedzie ok?

Dołączona grafika

 

Tutaj link do aukcji gdzie są podane wszystkie parametry. KLIK!

 

Może ktoś ma/miał takie coś :) Byłbym wdzieczny za opinie.

Dzisiaj ogladalem ja w sklepie ( za 400 zł :lol2: ) i wydaje sie byc solidnie zrobiona - szkoda tylko że nie ma dolnego skosu ale i tak niezbyt czesto cwicze w tej pozycji :) . Czy do 400 zł kupi sie cos lepszego - z modlitewnikiem ?

W gre wchodzą tylko nowe ławki.

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wyrób godny polecenia przelicz sobie czy nie taniej przez neta bodajze 30-50 zł wysyłka.Mam taką tylko bez modlitewnka.ławke ze skosem trudno znaleść jak już wogóle znajdziesz to jest tylko sam skos chyba że sie myle :wink:

Edytowane przez Rob187

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

bez modlitewnika podobna ksoztuje cos około 200żł na allegro

chciałem kupic obciązenia na allegro, bo ceny atrakcyjna ale jak zobaczyłe cene zap rzesyłka poczta zwykłą (ponad 50zł) to to pieprze

a tak w sklepach wychodzi, ze za 10kg trzeba zapłącic 80zł, poryło ich, załątwie sobie jakies normalne robione w domci obciazenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre ławeczki z allegro z tanią przesyłką to ponoc Dominator. Jest sporo wersji i wszystkie w okolicach 200zł. Sam będę chyba zmuszony do kupienia czegoś takiego bo widzieliście na czym ćwicze, a siłownie otworzyli u nas nową, faktycznie - tyle że bez sprzętu :[

 

Co do cen obciążeń to zgadzam się - poryło tych ludzi totalnie! Za kawałek złomu płacić 4zł/ kg ??? To zbrodnia! Ja ostatnio dostałem 40 kg od zaprzyjaźnionych dresiarzy co pozyczyli z nieznanego mi miejsca :D Oczywiście im tez musialem zaplacic ale juz tylko 2zł/kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym modlitewnikiem to wlasnie, beznadziejnie, ale moze tak sie cwiczy ;|

btw. tez Was tak przedramienia nawalają gdy cwiczycie bicka ? praktycznie kazde cwiczenie, najmocniej sztanga na bica przysparza mi strasznego bólu przedramienia (sciegna jakies cos) ... wiem, to początek (~1,5 miecha na siłowni) ale chciałbys się upewnić czy to normalne ;]

aaa, dzisiaj ciesząc się, ze nie dostalem zadnego laka w budzie skoczylem z radosci i cos mi pierdyknęło w szyi...nie ze chrupnęło czy cos, tylko po prostu, mam ograniczony kąt ruchu szyją, w lewą strone robie 180, w prawo ~70 ;] a jutro mialem bary kaptury robic....co najlepsze na tego typu kontuzje ? bengaj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...cos mi pierdyknęło w szyi...nie ze chrupnęło czy cos, tylko po prostu, mam ograniczony kąt ruchu szyją, w lewą strone robie 180, w prawo ~70 ;] a jutro mialem bary kaptury robic....co najlepsze na tego typu kontuzje ? bengaj ?

Samo przejdzie- tylko trudno się z tym śpi (no chyba że nie "kulasz się" w trakcie snu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... dzisiaj ciesząc się, ze nie dostalem zadnego laka w budzie skoczylem z radosci i cos mi pierdyknęło w szyi...nie ze chrupnęło czy cos, tylko po prostu, mam ograniczony kąt ruchu szyją, w lewą strone robie 180, w prawo ~70 ;]

Ja na sylwestra się w zadyme wdałem i dostałem z butelki po karku! Dopiero dzisiaj mi przeszło :) Dzisiaj na siłce tylko rozgrzewke robiłem... Przez ten tydzien bede jescze dochodził do siebie i może od nastepnego zaczne juz nowy trening... Wiecie że coraz częsciej myśle o suplach ? Zaczyna mnie to martwić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na sylwestra się w zadyme wdałem i dostałem z butelki po karku! Dopiero dzisiaj mi przeszło :) Dzisiaj na siłce tylko rozgrzewke robiłem... Przez ten tydzien bede jescze dochodził do siebie i może od nastepnego zaczne juz nowy trening... Wiecie że coraz częsciej myśle o suplach ? Zaczyna mnie to martwić...

IMO to nie powod do zmartwien. Poprostu przestan o nich czytać tego bełkotu, ile to pomaga, jak buduje, rzeźbi itd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przez długi okres robiłem trening domatora :>

 

1. pompki

- nogi nie oparte o ziemę a o coś wyżej (np. na łóżku) i ręce albo szeroko albo wąsko siebie , jak wąsko to idzie więcej w klate ( o ile dobrze zaobserwowałem ;) )

http://us.sfd.pl/s/k/atlas/trening_domator...ki/image004.jpg

 

- stanie na rękach przy ścianie i pompowanie :D

http://us.sfd.pl/s/k/atlas/trening_domator...ki/image019.jpg

dużo daje tylko trzeba mieć już łapy wyćwiczone ;]

 

2. brzuszki

 

zdecydowanie najlepszym ćwiczeniem na brzuch będzie "Szóstka Weidera"

 

http://kulturystyka.com.pl/a/26216

http://www.sfd.pl/temat144665

http://www.kulturystyka.org.pl/modules.php...order=0&thold=0

 

3.rozpiętki

bardzo dużo dają ale trzeba mieć hantle :?

 

dobrze by było jakbyś jednak jakieś sztangielki dorwał , nie muszą być duże ,mogą być nawet 3-5kg ...

 

http://us.sfd.pl/s/k/atlas/klatka_pliki/image020.gif

i myślę, że na początek starczy :) jeśli coś źle powiedziałem to mnie poprawić !

te pomki dziwnie sie robi strasznie krew uderza do glowy przy duzym wysilku to moze byc zgubne :/ zwykle tez sa ok tylko je trzeba dokladnie wykonywac nie za szybko z roznym rozstawem rak, rozne polozenie lokci tez robi swoje dlatego raczej sie nie zgodze ze jak wasko to na klate lepiej dziala, do rozpietek 8kg na start to troche duzo ja zaczynalem od 3.5, hantle przydaja sie rozne potem np do wyciskania to od 10 start itd ...przynajmnie tak mi sie wydaje ;) Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, z tymi pompkami przy scianie to racja, mi się ciemno zaczynało po 3 robic, więc dałem sobie spokój... Dobre wg. mnie sa pompki na taboretach. Ja robiłem tak że brałem sobie trzy taborety, na jednym nogi na dwóch ręce i jedziemy głebokie pompki. Robiłem sobie tak tez tyłem (tak jak na poręczach ) z tym że nogi na ziemi oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompki przy ścianie są SPOX :D w praktyce - 5 razy machne, i krew spływa z mózgu do czoła, po czym ciśnienie się wyrównuje - ale wtedy spalam miesięń kory mózgowej :D jest na to jakiś supl ? :lol: a poważnie, klasyczne pompki polecam - możliwe z taboretami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej brzuszki na skosie, a teraz A6W, z tym ze jeszcze nie skonczylem tego ani razu :D Przy pierwszym podejściu doszedłem do 12 dnia i olałem, a przed świętami zatrzymałem się na 22 dniu. Teraz zaczynam od nowa. Tym razem mam nadzieje skończyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...