Skocz do zawartości
czarny666

Fifa 2006

Rekomendowane odpowiedzi

w pliku konfiguracyjnym pelnej wersji jest cos takiego:

// STRATEGY FOR HIGH LEVEL COMPUTERS

// - Test Machine: Quadro4 750XGL 128MB on 2.4Ghz Machine

// - Target Settings: 1024x768x32

// Desc:

// +Keep frame rate above 50fps.

// +Best lighting

// +Best textures

// +All sideline and ref characters

// +Sky

// +Full Shadows

// +Never see slowbody pop in game cameras (so numbers always stay visible)

// +3D grass

// +Particles

// +Stadium shadow layer over pitch

//

// -No Film Grain

//

// Current Perf:

// poly/frame: 100,000

// FPS: 60

 

ktos wie co to jest film grain ?? aha dodam ze trawa nie jest 3d wiec po cholere pisza ze jest tam cos takiego ?!

 

aha jeszcze jedno. niebo i oswietlenie tez u wa tak beznadziejnie wyglada ??tak jakby bylo 8 bitowe

Edytowane przez PawelDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha a ci jak zwykle, zamiast o grze, to o detalach gadają, hehe

no nie moge,haaha

Chłopie przyglądasz się tylko grafice , w tak pięknej grze jaką jest FIFA 06??

Graj i nie marudż o detalach, w tej grze nie chodzi o grafe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha a ci jak zwykle, zamiast o grze, to o detalach gadają, hehe

no nie moge,haaha

Chłopie przyglądasz się tylko grafice , w tak pięknej grze jaką jest FIFA 06??

Graj i nie marudż o detalach, w tej grze nie chodzi o grafe.

1675729[/snapback]

Ja pie.... w pale się nie mieszczą, te Twoje posty!! Jesteś .... ( nie chce dostać % ale każdy się domyśla co tu mogło być ) I to w każdym temacie widzę Twoje ... . Topic jest o fifa06 masz jakiś problem ??? zara zgłoszę raport na Ciebie. Nie udzielaj się więcej, albo Ci w tym pomożemy. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojejku, dzieciaczku ty mi tu nie filozofuj. KAżdy pisze, to co chce. I nie wtrącaj mi się w wypowiedzi, bo potraktuje Ciebie nie najlepiej.

ROzumiesz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRzyznam Fifka 06, niezła. Lepiej się gra , niz w poprzedniki, zdecydowanie. Co do tego idzie, małe ma wymagania sprzętowe.

Fajna, fajna .........

Edytowane przez sew333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha a ci jak zwykle, zamiast o grze, to o detalach gadają, hehe

no nie moge,haaha

Chłopie przyglądasz się tylko grafice , w tak pięknej grze jaką jest FIFA 06??

Graj i nie marudż o detalach, w tej grze nie chodzi o grafe.

1675729[/snapback]

Ojejku, dzieciaczku ty mi tu nie filozofuj. KAżdy pisze, to co chce. I nie wtrącaj mi się w wypowiedzi, bo potraktuje Ciebie nie najlepiej.

ROzumiesz???

1675813[/snapback]

Sam sobie zaprzeczasz :lol2: , N/C. I co jeszcze ciekawego nam powiesz co ? :o nie wstydź się, dalej dawaj. Potraktujesz mnie ? :D

 

btw. Miło mi, że traktujesz mnie jak dziecko. Zawsze czuje się młody.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ ojejku jest taki cos ja 'ignoruj', zpodaj to sobie to nie bedziesz widzial niechcianych postow

 

@sew333 nie rob w kazdym temacie ot, bo bedziesz dostawal % i dlugo nie pociagniesz na tym forum, pozatym staraj sie nie pisac 2ch postow pod rzad (za to tez sa %)

 

 

Niech jakis laskawy mod wyczysci ten chat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tu gadac. gameplay troche poprawiony w stosunku do 05 a grafika tragiczna. ciekawi mnie po co takie rzeczy sa wypisane w plikach konfiguracyjnych a w grze tego nie widac

1675842[/snapback]

A czego ty sie chlopie spodziewasz?? Nowej pilki noznej?? Nie rozumiem ludzi ktorzy spodziewaja sie rok rocznej przebudowy rozgrywki i grafiki. Czego tak naprawde wam brakuje?? Dla mnie pilka to pilka nie oczekuje od fify zmiany stylu gry bo wtedy to juz nie bedzie fifa. Jezeli moj ulubiony zespol zacznie spiewac discopolo to tez go przestane lubic.

 

Jeszcze jedno do wczesniejszych wypowiedzi o cenie. Wiem ze najlepiej by bylo jakby rozdawli Fifa razem z ulotkami na ulicy, ale po co mowic ze drogo skoro i tak sciagacie z neta?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to najlepsza fifa od czasow serii 98' i 99' aczkolwiek wersja 06 nie wiem jak dla innych ale mi sie powoli nudzi ;/ Na pewno jest frajda gry w nasza rodzima lige no i oczywiscie to czego nei ma w Pro Evo czyli licencja na wszystko. Chlopaki z EA jednak nie ustrzegli sie kilku bledow, jak dla mnie takimi razacymi sa np strzaly...wiekszosc z nich wygladaja jak podania do bramkarza a nie jak hukniecie na zerwanie pajeczyny przy spojeniu slupka z poprzeczka:) , jeszcze jednym bledem i to takim ktory troche moze zdenerwowac to wykopy bramkarzy po udanej interwencji, (bramkarz podrzuca se pilke reka i kopie:)), ktore sa tragiczne wg mnie bramkarz wali ja pionowo w gore i pilka nie dolatuje nawet do polowy boiska co jest troche dziwne patrzac chcoiazby na srodowy mecz Liverpoool-Chelsea gdzie Piotrek Cech:) jak kopnie to pilka laduje pod polem karnym rywali. A i jeszcze tworcy nie popisali sie jesli chodzi o sklady i to raczej nie jest to ze ktos przechodzil z klubu do klubu po wydaniu gry bo np. Burkhardt jest juz w Legii a Dudka jeszcze w Amice, nie wpsominajac tutaj o Owenie ktory jeszcze biega na Santiago Bernabeu, takze pare bledow jest aczkolwiek gra sie calkiem fajnie. To tyle jak jeszcze cos zauwaze to dam znac

Edytowane przez bilinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego ty sie chlopie spodziewasz?? Nowej pilki noznej?? Nie rozumiem ludzi ktorzy spodziewaja sie rok rocznej przebudowy rozgrywki i grafiki. Czego tak naprawde wam brakuje?? Dla mnie pilka to pilka nie oczekuje od fify zmiany stylu gry bo wtedy to juz nie bedzie fifa. Jezeli moj ulubiony zespol zacznie spiewac discopolo to tez go przestane lubic.

 

Jeszcze jedno do wczesniejszych wypowiedzi o cenie. Wiem ze najlepiej by bylo jakby rozdawli Fifa razem z ulotkami na ulicy, ale po co mowic ze drogo skoro i tak sciagacie z neta?!

1676124[/snapback]

czego oczekuje ?? gry na poziomie konca 2005 roku. grafika w tej grze wyglada jakby byla zrobiona w 2002 roku. na bank zagram kilka sezonow w Polskiej Ekstraklasie ale gdyby grafika byla leszpa to bym wiecej posiedzial przy niej. Zawodnicy wygladaja tragicznie, murawa na poziomie sensible soccer, niebo i oswietlenie jakby bylo zrobione z 2-3 kolorow. jedynie stadiony jakos wygladaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu chyba jednak o coś innego chodzilo B) a tak wogóle to wiecie może gdzie można tanio kupić fifkę 06? bo widziałem na allegro od 88 zł ale ja to za bardzo nie mam zaufania ani cierpliwości do czekania na naszą drogą i kochaną Pocztę Polską <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem jek jest w full wersion, ale jak ściągnąłem demko z oficjalnej strony EA to co prawda ściągało się po angielsku, ale mogłem potem przy instalacji wybrać język polski, więc nie wiem jak tam jest w wersji pełnej ale moim zdaniem kupując grę angielską to co prawda ma się angielskie pudełko i instrukcję, ale instalując grę można wybrać nasz język ojczysty. (chyba trochę za bardzo filozofuję :huh: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem to kochana Ea postanowiał od razu wydawac gry w wielu jezykach w tym w naszym jezyku polskim :) i tak juz było w wielu grach z ich stajni fifa 05 tez to chyba miała wiec wydaje mi sie ze tylko komentarza niema chociaz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło matko

zagrałem w full i jeszcze się podnieść nie mogę ... ze śmiechu

ta gra to jakaś jedna wielka mega kpina, kompletna padaczka i porażka

rotfl lol i jeszcze nie wiem co napisać, poprostu wolałbym spędzić miesiąc przy pracach publicznych niż grając w ten wytwór chorych umysłów programistów z EA...

jak dla mnie to wszyscy którzy maczali w tym palce nadają sie tylko do zwolnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło matko

zagrałem w full i jeszcze się podnieść nie mogę ... ze śmiechu

ta gra to jakaś jedna wielka mega kpina, kompletna padaczka i porażka

rotfl lol i jeszcze nie wiem co napisać, poprostu wolałbym spędzić miesiąc przy pracach publicznych niż grając w ten wytwór chorych umysłów programistów z EA...

jak dla mnie to wszyscy którzy maczali w tym palce nadają sie tylko do zwolnienia

1677000[/snapback]

Nie powiem do czego Ty sie nadajesz po takiej bezsensownej wypowiedzi bez żadnych argumentów... Jak mnie pamięć nie myli to miałeś sie już nie wypowiadać w tym temacie... Idź do tematu o swoim kochanym PES5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem do czego Ty sie nadajesz po takiej bezsensownej wypowiedzi bez żadnych argumentów... Jak mnie pamięć nie myli to miałeś sie już nie wypowiadać w tym temacie... Idź do tematu o swoim kochanym PES5.

1677117[/snapback]

oj pipko pipko

przecież o tym już było 1000 razy

nie chcę mi się powtarzać, poprostu liczyłem na to, że wersja full coś poprawi - niestety nie zmieniło się nic, a zabraniać pisać posty w tym temacie to możesz sobie najwyżej sobie samemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem cos na ten temat wyzej, ale nie wazne... Fakt ze chociaz ja mam troche wiecej mozgu i nie pojde bluzgac na PES'a do tematu o nim.

 

 

czego oczekuje ?? gry na poziomie konca 2005 roku. grafika w tej grze wyglada jakby byla zrobiona w 2002 roku. na bank zagram kilka sezonow w  Polskiej Ekstraklasie ale gdyby grafika byla leszpa to bym wiecej posiedzial przy niej. Zawodnicy wygladaja tragicznie, murawa na poziomie sensible soccer, niebo i oswietlenie jakby bylo zrobione z 2-3 kolorow. jedynie stadiony jakos wygladaja.

1676161[/snapback]

 

bla... bla... blaaaa

 

A kazdy zawodnik mialby wygladac jak MadMod Mike i poruszac sie jak Nalu...

Chociaz wiecej osob sobie pogra i bedzie szczeslwych. Jaki ty masz sprzet ze tak cie do grafiki ciagnie?? 2-3 kolorowe oswietlenie hmm... to duzo. Wyjzyj przez okno w sloneczny dzien i popatrz w gore. Ile widzisz kolorow? Moze to wina twojego kompa? Osobiscie zagram jutro ale na screenach nic takiego nie widzialem. Moze w 2007 kupia sobie jakis silnik od unreala, albo farcry 2. Bedzie milo.

 

 

BTW obilo mi sie gdzies o uszy ze kopia zapasowa Fify w oryginalnym wydaniu ma 3,5GB a w wydaniu po polskiem 2,5GB. Tylko trafila do naszego kraju a juz ktos zajebal 1GB :D

Wie ktos skad taka drastyczna roznica??

Edytowane przez DooDah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...