Skocz do zawartości
czarny666

Fifa 2006

Rekomendowane odpowiedzi

hey mam dość ciężki problem otóż zrobiłem przez nero image'a płyty (z oryginalnej płyty dvd fifa 06) i po zainstalowaniu z image'a gry nie chce sie gra włączyć wyskakuje komunikat: "nie znaleziono płyty dvd w napędzie włóż poprawna płytę" to przy uruchamianiu image'a przez nero a przy uruchamianiu przez daemona: "wykryto program emulującey cd/dvd, wyłącz programy emulujące i włóż poprawna płytę". I nie wiem co mam zrobić żeby móc sobie pograć!! próbowałem nawet przegrać płytke ale wyskakuje ten sam komunikat co przy uruvhamianiu przez nero !! co robić ?!

pozdro :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

hey mam dość ciężki problem otóż zrobiłem przez nero image'a płyty (z oryginalnej płyty dvd fifa 06) i po zainstalowaniu z image'a gry nie chce sie gra włączyć wyskakuje komunikat: "nie znaleziono płyty dvd w napędzie włóż poprawna płytę" to przy uruchamianiu image'a przez nero a przy uruchamianiu przez daemona: "wykryto program emulującey cd/dvd, wyłącz programy emulujące i włóż poprawna płytę". I nie wiem co mam zrobić żeby móc sobie pograć!! próbowałem nawet przegrać płytke ale wyskakuje ten sam komunikat co przy uruvhamianiu przez nero !! co robić ?!

pozdro :huh:

uzyj progza virtual cd hide ;] poza tym na takie rzeczy robi sie kraka (bez skojarzen;]) mysle, ze nie dostane za % ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!Mam nadzieje że ktoś będzie wiedział o co chodzi.

Opis problemu:.....A więc zainstalowałem Fife 06 wszystko było ok zero problemów z instalką pierwsze uruchomienie i już wiedziałem że zbyt było pięknie żebym ja nie miał problemu.Problem wygląda tak:

Piłkarze,komentarze itp w meczu tak szybko śmigają że nie moge opanować piłki a o strzeleniu gola nie ma mowy w ustawieniach zmieniałem na wolny przebieg gry i nic nie dało.Błagam jestem wiernym fanem fify i nie moge przeżyć że nie moge sobie pograć!!!

Acha u kumpli instalowałem fife z tej samej płytki i było ok.

 

 

 

Mój komp:

proc:AMD Athlon64 1,8 GHz 3000+

Grafika:nVidia GeForce4 440

Pamięć:512 DDR

Muzyka:SB Live

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie mam problem, jestem poczatkujacym graczem, zainstalowalem niedawno fife06 i jakos nie moge sobie pograc. Nie umiem zmienic klawiszy sterujacych, tzn te od strzalu podania itp tak ale strzałek kierunkowych juz nie. Turbo ustawilem na spacji ale okazuje sie ze nie moze tam byc gdyz nie moge wtedy biec po skosie- "pika" mi cos w kompie i zawodnik nie skreca. Nie umiem strzelac- gdy probuje wciskam "d"+kierunek to zazwyczaj leci mi piłka za wysoko i niecelnie. Sa jakis kombinacje klawiszy? Jak najlepiej strzelac? Na jakiej kamerce gracie? Na tej standartowej za cholere mi nie szlo, przelączylem na ta "f8" jest troche lepiej ale jakby za duze oddalenie.. Wkurzylem sie troche bo liczylem ze bede mial z tej gry troche przyjemnosci.. czy ona jest po prostu dla mnie za trudna? Bede wdzieczny za jakies wskazówki jak grac i jak ustawic kamere itp. Z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze co zrobic, albo mial juz tak, ze gierka wiesza sie po zakonczeniu meczu ?? Pomaga tylko restart kompa ... Dodam ze to nie chodzi o moj sprzet z sygnatoorki, tylko PIII 1Ghz, 128Mb ram, Gf4MX, Win98 ... Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam,

 

mam taki problem. Zainstalowalem FIFE 2006 na laptopie z karta SIS760GX. I jak wchodze w gre wyglada ona nastepujaco:

 

Dołączona grafika

 

 

Natopmiast jak przejde te wszystkie kszaczki i odpale gre, to chodzi ona OK, nie ma za nia zadnych problemow, nic sie nie tnie i wyglada wszystko OK.

 

Na karte graficzna przypisalem 128Mb i zainstalowalem najnowsze sterowniki do karty graficznej.

 

Wiecie moze czego to moze byc wina ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

Mam pytanie. chiałbym zakupić grafikę Radeon 9600 i dodatkowe ramy ( łacznie bedzie - 512). Ale czy fifa 2006 bedzie działać jeżeli mam procesor AMD athlon 749 Mhz???????

Dzialac bedzie zawsze .. Chyba =) Na Twoim miejscu zastanowilbym sie nad zmiana plyty z prockiem. Przypuszczam ze masz SDRAM'y, wiec wypadaloby je tesh zmienic ...

 

PS. Na moim konfigu dziala 1024x768 max det. bez jakichkolwiek problemow ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajjcie !

A ja mam taki problem :

Włączam fife i wszystko sie samo przesuwa - tzn. tak jakby strzalka w bok ciągle była trzymana i ciagle sie wszystko przesuwalo.

To wygląda jakbym miał źle skalibrowanego joya - ale ja joya nie posiadam. Przez ten problem niestety nie moge nacisnąć w żaden sposob przycisku "dalej" więc grać nie da rady

prosze o pomoc, z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie

Mam problem z grą fifa 2006.

Otóż gdy instaluje gre jest bład.wystąpił bląd z plikiem.

Co mam zrobić?Fife mam przegraną z orginałki!

pozdro

 

P.S.:Błąd wyskakuje przy 28% instalacji.

Edytowane przez Worms 12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie

Mam problem z grą fifa 2006.

Otóż gdy instaluje gre jest bład.wystąpił bląd z plikiem.

Co mam zrobić?Fife mam przegraną z orginałki!

pozdro

 

P.S.:Błąd wyskakuje przy 28% instalacji.

to zainstaluj z oryginalnej plyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie

Mam problem z grą fifa 2006.

Otóż gdy instaluje gre jest bład.wystąpił bląd z plikiem.

Co mam zrobić?Fife mam przegraną z orginałki!

pozdro

 

P.S.:Błąd wyskakuje przy 28% instalacji.

 

Zapraszam za miesiac, panie "plyte mam przegrana od kolegi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajjcie !

A ja mam taki problem :

Włączam fife i wszystko sie samo przesuwa - tzn. tak jakby strzalka w bok ciągle była trzymana i ciagle sie wszystko przesuwalo.

To wygląda jakbym miał źle skalibrowanego joya - ale ja joya nie posiadam. Przez ten problem niestety nie moge nacisnąć w żaden sposob przycisku "dalej" więc grać nie da rady

prosze o pomoc, z góry dziękuje

NIEEEEE :mur: :mur: :mur: Czlowieku, bylo juz setki razy. Masz klejbre, myche albo inny monitor na usb? jesli tak to kliknij tu http://www.fifaserwis.com/?serwis=download...06&kat=7&page=1 - gdzies tu jest do sciagniecia patch od tego

 

EDIT:

Dokladniej na dole strony ;P

Edytowane przez Krzychul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mój problem, Mam laptopa 1,6Gh Celeron, 512Ram,128MB graf. gra instaluje się bez problemu jak i demo tak jak i Full opcja. Kiedy gram wszystko idzie dobrze dopuki nie wcisne trzech klawiszy na raz, wtedy przestaje reagować na komendy. innym słowy bignąc po skosie czyli 2 klawisze strzałki już nie moge nic zrobić ani podać ani strzelić ale jak puszcze którąś ze strzałek to wtedy moge, albo sprint albo podanie, wtedy wszystko. Miał ktoś taki problem???????!!!!!!! ta sama płyta na domowym PC chodzi bez problemu. Laptop jest nowy ma wszystkie najnowsze sterowniki itd DirectX 9.0 także . Co robić ma ktoś rozwiązanie???? Z góry dzięki!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mój problem, Mam laptopa 1,6Gh Celeron, 512Ram,128MB graf. gra instaluje się bez problemu jak i demo tak jak i Full opcja. Kiedy gram wszystko idzie dobrze dopuki nie wcisne trzech klawiszy na raz, wtedy przestaje reagować na komendy. innym słowy bignąc po skosie czyli 2 klawisze strzałki już nie moge nic zrobić ani podać ani strzelić ale jak puszcze którąś ze strzałek to wtedy moge, albo sprint albo podanie, wtedy wszystko. Miał ktoś taki problem???????!!!!!!! ta sama płyta na domowym PC chodzi bez problemu. Laptop jest nowy ma wszystkie najnowsze sterowniki itd DirectX 9.0 także . Co robić ma ktoś rozwiązanie???? Z góry dzięki!!!!

Ja mam tak samo na normalnym PC, wciskam 3 klawisze i mi pika głośniczek, ale jak wcisne 2 to jest normalnie.

 

Niewiem czy to tutaj mogę się pytać, ale jakby ktoś chciał pograć w turnieju(dla rozrywki tylko i wyłącznie) to zapraszam na www.fifa06turniej.tk (jeszcze zostało pare miejsc).

P.S Ja tam niegram, ale moi kumple tak:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaltenberg

Panowie szukam cracka do fify - gdzies na jakies stronie wyczytałem że niby nie ma cracka tylko jest img plyty czy cos takiego. a zatem skad moge sciagnac jakiegos patcha zeby mi w koncu gra ruszyla bo jak narazie mam wesoly komentarz "Włóż właściwą płytę DVD" :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...