Skocz do zawartości
zavader

Studia - Czy Sie Z Kims Spotkam?!

Rekomendowane odpowiedzi

Hello!

Wpadlem na taki pomysl. Moze niech sie Tweakerzy wpisuja na jakie cuzelnie i kierunki ida to moze sie ktos gdzies w miedzyczasie spotka ;]

Ja ide na:

 

Psychologia Wieczorowa - UW

 

Ktos jeszcze sie na to wybiera. I ogolnie - wielka akcja "Spotkaj Tweakera na Studiach" ;]

Edytowane przez zavader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto we Wrocku, to możemy bibę zrobić ;) gdzieś na rynku a później to już kto wie ;p ale to tak październik ... :P na poczatku roku akademickiego... wtedy można jeszcze imprezować :D

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę o kierunku Psychologia Wieczorowa. :D To jakaś cięższa odmiana psychologii klinicznej ? ;]

1559537[/snapback]

Hmmm... zwykła psychologia prowadzona systemem wieczorowym (tzn. płatna)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na 2 roku ekonomii na UG ;) Może ktoś się tutaj znajdzie? :>

1561019[/snapback]

Na 2-gim w sensie, że zdałeś na 2 czy skończyłeś drugi i idziesz na trzeci?:D.

Powiedz mi jeszcze, czego tam uczą na tej ekonomii?:Dlol, co jest najtrudniejsze na 1-szym roku? Bo ja też się dostałem tylko ,że na PR i nie wiem w ogóle co ja tam będę robił :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeHow - No a jakze by inaczej? A co ? Juz na studia, nie da se ukryc. Co w tym dziwnego ?

 

Wieczorowa Psychologia = Psychologia w trybie wieczorowym ;]

UW = Uniwersytet Warszawski.

Dla niekumatych ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 2-gim w sensie, że zdałeś na 2 czy skończyłeś drugi i idziesz na trzeci?:D.

Powiedz mi jeszcze, czego tam uczą na tej ekonomii?:Dlol, co jest najtrudniejsze na 1-szym roku? Bo ja też się dostałem tylko ,że na PR i nie wiem w ogóle co ja tam będę robił :D.

1561107[/snapback]

tzn. nie jesteś na UG? Bo każda uczelnia ma inny program. Nasz uniwerek jako jedna z nielicznych szkół na pierwszym roku ma makroekonomię, a na drugim mikro. Poza tym jest parę innych przedmiotów. Jak chcesz się dowiedzieć jak to u nas wygląda to mogę ci na priv wysłać swoje wrażenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...