Skocz do zawartości
mlun

Gp Niemiec

Rekomendowane odpowiedzi

Kto oglądał dzis F1???Az sie serce kraja jak patrze kiedy to ferrari nie ma szans wygrywac z innymi bolidami.Gdzie sie podziało to dawne ferrari które królowało???A wiecie co mnie najbardziej wkurza gdy ten komenator tak zachwala maclarena i renaulta.Z renaultem sie zgdzoe bardzo dobre maja samochody, ale maclaren???Ciąglę wpadki Raikonena(moze za bardzo cisnie samochód:).Co o tym wszystkim sądzicie??Są na forum wogóle fani tego sportu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge patrzec na ciagly pech Raikkonena :cry: . zawsze jedzie swietnie i potem nawali samochod. i ciagle wygrywa Alonso za ktorym nie przepadam <_< natomiast dzisja bardzo podobała mi sie jazda Montoyi ktory pojechal swietny wyscig.

Edytowane przez Myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schumacher wybral zbyt miekkie opony i z biegiem wyscigu byly w coraz gorszym stanie . :D pech nie opuszcza Raikkonen :cry: tym razem posłuszeństwa odmówił system hydrauliczny. :sad:

Edytowane przez Myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co się dzieje Sumacherowi, nie moge patrzeć na jego ajzde i na to ferrari.  :mur:

1564567[/snapback]

Jak co się dzieje :lol: , widać że formułe oglądasz od wczoraj :mellow:

 

W tym sporcie 80% sukcesu to samochód, opony, taktyka, zaplecze techniczne itp., a reszta to kierowca.

KIMI to wyjątek :D jemu to się już chyba wszystko przytrafiło :(, ale i tak potrafi wygrać wyścig z ostatniego miejsca (Montoya pokazał dzisiaj jak to się robi, gdyż przyjechał na mete drugi, a zaczynał z ostatniego miejsca)

 

w tym sezonie najlepsze samochody ma (podobno):

 

naj ma Williams-BMW

dalej McLaren i Renault

 

więc się nie dziwcie dlaczego ferrari tak daje [gluteus maximus] i dobrze :rolleyes:

 

komentator właśnie jest genialny, lepszego człowieka TV4 nie mogło wziąć do tej roboty.

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze ze sie Schumache skonczyl!!!!! Ile mozna wygrywac?? Niech da innym szanse!!! Inna sprawa jest to ze bardzo duzo w f1 zalezy od samochodow, ich przygotowania zaprojektowania. Mam nadzieje ze i Ferrari sie poddzwignie i tez jakies pukty zdobedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze kibicowałem Schumacherowi, szkoda że mu sie teraz nie wiedzie, ale cóż, kiedyś jego era i era Ferrari musiała się skończyć .

1564715[/snapback]

A ja nigdy dla mnie to lol jest nic innego. Nie dorasta do pięt Raikonenowi który wg. mnie jest najlepszy :D hehe

Chłopak ma klasę i tyle żeby mu sie tylko fura nie psuła to by juz w poprzednim sezonie został mistrzem świata.

 

A co do GPNiemiec to Barichello (sry) rzeczywiście pokazał klasę w pojedynku z jednym z kierowców Red Bulla. LOL

 

Dołączona grafika :)

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YYYY oglądaj dokładniej Klien(Red Bul Racing))wyprzedził BARICHELLO a nie Schumachera.Tak mówiecie ze Raikonen świetni itp.,zgdzoe sie ale dajcie identyczne saochody jemu i Schumacherowi wtedy by była jazd.Doświadczenie robie swoje(chociazby dzis ile razy udalo sie Miachaelowi nie doprowadzic do wyprzedzeni-mistrz jest mistrzem tu trzeba winic tylko i wylącznie samochody!!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do GPNiemiec to Schumacher rzeczywiście pokazał klasę w pojedynku z jednym z kierowców Red Bulla. LOL

1564800[/snapback]

Chyba ci chodzi o Barichello raczej ;)

Schumi przegrywał pojedynki z Buttonem i Fisichella bodajże :)

Z Klienem z Red Bulla męczył się Rubinho :)

Ja się bardzo cieszę że wreszcie nie dominuje Ferrari - wyścigi są dużo ciekawsze - na dodatek coraz mniej jest walk poza torem - w boksach. Zgodze się że dzisiaj klasę pokazał Montoya - jechał niesamowicie - ale z taktyką także trafili w 10tke - gdyby nie maxymalne opóźnienie zjazdu do pit-stopu pod koniec to Button byłby drugi.

Szkoda rzeczywiście Raikonena - ale widać że chłopak ma stalowe nerwy - jak Icemen to Icemen B) - tyle razy już tez merol nawalił a on nadal jeździ znakomicie. Zgodze się że gdyby nie awaria to by dzisiaj zwyciężył.

Trzeba jednak mimo wszystko podziwiać także Alonso który jeździ w każdym wyścigu bardzo równo i nie schodzi poniżej pewnego b. wysokieko pułapu.

IMO dzisiejsze GP było jednym z najciekawszych w tym sezonie - naprawdę dużo się działo na torze. B)

 

UPDATE:

Tak mówiecie ze Raikonen świetni itp.,zgdzoe sie ale dajcie identyczne saochody jemu i Schumacherowi wtedy by była jazd.Doświadczenie robie swoje(chociazby dzis ile razy udalo sie Miachaelowi nie doprowadzic do wyprzedzeni-mistrz jest mistrzem tu trzeba winic tylko i wylącznie samochody!!!)

1564863[/snapback]

oj nie byłbym taki pewny co do tego że Schumi jest w obecnej chwili najlepszym kierowcą. To że nie dawał się wyprzedzić to w gruncie rzeczy podstawa - popatrz jak np. w GP Monaco bronił się zaciekle Alonso. Często jest to zasługą toru i małą ilością miejsc w których można bezpiecznie wyprzedzać - wiele razy mówili o tym komentatorzy. IMO nie można winić tylko i wyłącznie samochody. Spójrz obiektywnie na całą sprawę w poprzednich paru latach Ferrari miało ZDECYDOWANIE najlepsze maszynki w całej stawce. Teraz sytuacja się nieco zmieniła - i geniusz nie wyrabia. Szanuje go za wszystkie tytuły ale według mnie ma poprostu słaby sezon - razem z teamem technicznym Ferrari. Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodac co do Montoy to faktycznie świetnie pojechał,ale ostatni wogóle dobrze jeździ,nareszcie pokazuje na co go stac:)

 

UPDATE:

Troche prawdzy w tym jest, ale ciekawe co by było gdyby ICE MANA wsadzic do ferrari a schumiego do maclarena.No ale fakt faktem schumi ma słabszy sezon(ale nie na tyle żeby płakac ale powtórze sie jeszcze raz samochody tez salbe -barcichello rewelacyjnie tez nie jeździ)

Edytowane przez mlun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co się dzieje  :lol: , widać że formułe oglądasz od wczoraj :mellow:

 

W tym sporcie 80% sukcesu to samochód, opony, taktyka, zaplecze techniczne itp., a reszta to kierowca.

KIMI to wyjątek :D jemu to się już chyba wszystko przytrafiło :(, ale i tak potrafi wygrać wyścig z ostatniego miejsca (Montoya pokazał dzisiaj jak to się robi, gdyż przyjechał na mete drugi, a zaczynał z ostatniego miejsca)

 

w tym sezonie najlepsze samochody ma (podobno):

 

naj ma Williams-BMW

dalej McLaren i Renault

 

więc się nie dziwcie dlaczego ferrari tak daje [gluteus maximus] i dobrze :rolleyes:

 

komentator właśnie jest genialny, lepszego człowieka TV4 nie mogło wziąć do tej roboty.

1564693[/snapback]

 

Mylisz się odlądam od zawsze :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się odlądam od zawsze :mrgreen:

:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

1564948[/snapback]

i dobrze :), ale słuchaj uważniej komentatora bo gościu wie co mówi :)

 

A najlepsze GP w tym roku to niewątpliwie odbyło się w USA :lol:

 

Gdybym był na miejscu Raikkonena to bym olał całe te F1 i poszedł dmuchać na drzewo liście, ten kolo to ma wiecznie pecha, przypomnijcie sobie jak było rok temu

buhehehehheheheheh, tam to się najeździł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze konstruktorzy i inzynierowie mclarena postawili zbyt na osiagi zapominajac w pewnym stopniu o wytrzymalasci samochodu a to jest w rownie duzym stopniu wazne. mowi sie ze renault i mclaren maja najmocniejsze samochody. a jednak mclaren jest znacznie szybszy ( swiadczy o tym to ze kimi w kilkanascie okrazen odjechal alonso na dobre kilka sekund i podczas kwalifikacji z dotankowanym na max samochodem zajmuje wysokie miejsca oczywiscie nie zapominajmy o jego umiejetnosciach) ale co to daje jesli silnik odmawia posluszenstwa w prawie polowie wyscigow ( 4 razy nie dojechal i 2 awarie podczas treningow czyli 10 miejsc do tylu na stracie) a renault odmowil posluszenstwa tylko podczas jednego wyscigu. :mur: i niech mi ktos powie jak w takiej sytuacji zdobyc mistrza :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f1 to fajny sport ;] mam nadzieje, ze bedziemy mieli okazje ogladac kiedys kubice w jakims bolidzie f1 :) tak ferrari cos w tym sezonie sie nie popisalo, trudno ... moze w przyszlym roku, jednak mysle, ze dzieki temu rywalizacja stala sie znacznie ciekawsza, szkoda mi tylko raikiego ... a tak przy okazji ogladal ktos motoki wczoraj ? ale sie dzialo przez ten deszcz hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f1 to fajny sport ;] mam nadzieje, ze bedziemy mieli okazje ogladac kiedys kubice w jakims bolidzie f1 :) tak ferrari cos w tym sezonie sie nie popisalo, trudno ... moze w przyszlym roku, jednak mysle, ze dzieki temu rywalizacja stala sie znacznie ciekawsza, szkoda mi tylko raikiego ... a tak przy okazji ogladal ktos motoki wczoraj ? ale sie dzialo przez ten deszcz hehehe

1565652[/snapback]

noooo polak w F1 to by było coś! Napewno dodatkowy smaczek by miały dla nas te wyścigi - nawet gdyby w Minardi występował ;) Kubica ostatnio prezentuje się naprawde znakomicie w swoich wyścigach. Do tego wreszcie ma porządnego sponsora co jest niezbędne jeśli się chce choćby marzyć o F1.

Motorów niestety nie mogłem obejrzeć bo nie mam już kablówki <_< ale z tego co czytałem to Rossi nadal dominuje B) podobno niezła ślizgawka była ;)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to by było to gdyby Kubica jeździł w F1:P,jeszcze wszysko przed nim.Co do motorków to tylko 250ccm oglądałem i ładnie KTM-em jechał ale jestem pełan podziwu jak oni sie trzymaja tak mokrego asfaltu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...