Skocz do zawartości
Harner

Co By Tu....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałem wam przedstawić moją 3-letnią budę. A właściwie to chciałem zapytać, czy da się z nią coś zrobić. Chcę ją jakoś odświerzyć i uestetycznić. Nie chodzi mi o jakieś tam lampki, czy inne diody, tylko o coś jak tanie malowanie, czy wstawienie pleksy. Jeśli macie jakieś pomysły to proszę psać też ile by mniej więcej kosztował dany materiał.

No to czas na zdjęcia potwora :) :

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

A taką oto pleksę mogę mieć za darmo :-P (grubość ok. 4mm):

 

Dołączona grafika

 

 

//EDIT:

Jeszcze jedno- boczny lewy bok leży w szafie jakby ktoś pytał :lol: .

Edytowane przez Harner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz czy da sie pomalowac ta obudowe? :) Mysle ze to mozliwe...

generalnie najlepiejby bylo jakbys sam cos wymyslil, albo ew na podstawie tego co widziales co ludzie robia. Akurat ta obudowa to jedna z czesciej spotykanych i wystarczy troche poszukac by zobaczyc rozne kocepcje. Bo samo malowanie chyba nie jest trudne... 2 puszki farby srednie powinny starczyc.

Ja moge tylko podpwiedziec zeby zrobic cos z frontem tej budy, bo imo to jednen najbrzyszych / najbardziej pospolitych frontow jakie są :wink:

No i apeluje do twojej wyobrazni, bo nikt ci tu gotowej recepty nie poda. Powiedz co chcesz zrobic (chociaz w zarysie) a wtedy moze ci ktos pomoze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym z niej zrobił bude mini ATX korzystając z walca drogowego ... akurat jeździ jakiś przed domem ... potem zalał asfaltem, namalował białe pasy przez środek i powtapiał takie małe odblaski ... a na górze bym zrobił dziure ( pod wiatrak rzecz jasna )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym z niej zrobił bude mini ATX korzystając z walca drogowego ... akurat jeździ jakiś przed domem ... potem zalał asfaltem, namalował białe pasy przez środek i powtapiał takie małe odblaski ... a na górze bym zrobił dziure ( pod wiatrak rzecz jasna )

1564554[/snapback]

To by chyba było najlepsze rozwiązanie, ale nie mam kasy na nową :wink: .

No dobra więc ja pomyslę, może coś naszkicuję :D , kto wie może wymyślę coś oryginalnego.

Aha nie napisaliście jeszcze co z tą pleksą, tzn. czy się nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Moja rada:

- kup farbe (srebrna lub czarna, metaliczna);

- plexa a jesli chcesz mieć lepszy efekt to kup gotową z grawerem na Allegro (~40 zł);

- kilka święcących wntyli i innych śwecidełek;

- może jakiś front panel do 100 zł ?;

- i wszystko to co ci się podoba ;)

 

PS. Wyczyść go troche z kurzu....wiesz tak do zdjęcia :/

PS2. Dlaczego ta 80x80 na radiatorze od procka WYCIĄGA na nie dmucha na radiator :?: Dziwne... :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by chyba było najlepsze rozwiązanie, ale nie mam kasy na nową :wink: .

No dobra więc ja pomyslę, może coś naszkicuję :D , kto wie może wymyślę coś oryginalnego.

Aha nie napisaliście jeszcze co z tą pleksą, tzn. czy się nadaje.

1564560[/snapback]

Ano nadaje sie...mozesz wziąć ją do ręki i walnąc się w głowe. Potem się zastanowić czy dobrze zrobiłeś zakładając ten temat. Średnio co dwa dni powstaje temat "A co myślicie...da się coś zrobić?"....człowieku a widzisz tu jakiegoś Gulczasa????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pal z nim, za brak myslenia :lol:

aaaa i jeszcze mogl bys stjunikowac zailke (wymienic) bo chyba to magashit co ?? czy cos pokrewnego ?? tak mi sie wydaje ogladajac te zdjecia :)

Edytowane przez Andrew^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2. Dlaczego ta 80x80 na radiatorze od procka WYCIĄGA na nie dmucha na radiator :?: Dziwne... :o

1564627[/snapback]

zle zalozona ~~ ?

 

a tak zapytam ile moze kosztowac przyzwoita farba czarna matowa ? i czym malowac bude ? [ no chyba nie pedzlem ?] mam do dyspozycji pistolet lakierniczy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zrobić coś z tą budą za małe pieniądze. To na początek bym proponował ułożyć kable i pościerać kurze i to co możesz najlepszego zrobić z tą budą. I to by było na tyle nic więcej niewymyslisz. a jak już coś zaczniesz robić i niemasz min 100zł żeby w budę wpakować. to zapewne dostanie ona miano wieśtuningu ;)

Rada??!!! Zbieraj na nową bude ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"dzizus ku*** ja pie*****" :lol: nie chciałem nic mówić bo mnie takie tematy smieszą już ale coś powiem... albo w sumie nie.. nic nie bede mówił... zacytuje ino co napisał Radek_BVB

icon_lol.gif no to po tobie icon_lol.gif

że też jeszcze Cie tak lekko potraktowano... :lol:

 

aha odpowiadam na Twoej pytanie żeby nie było że OT się dopuszczam.. oczywiście taka plexi się nadaje :lol:.. jak każda inna w zależności od przeznaczenia... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech szkoda gadać (pisać??). NIe chcecie pomóc, podsunąć pomysłu to po kiego grzyba się udzielacie?? A co do wsi to pisdałem już że nie chcę żanych lampek, światełek itp. A tak pzy okazji :

 

MEAN MACHINE case

 

---{ PURE METAL }--- mod in progress

Project Black Pearl in progress ||||||||||||||90%|||||||||||||

projekt BIO-REACTOR reaktywacja ||||||||||7%||||||||||

To dopiero jest WIOCHA :lol: :lol: .

 

Pytasz czy da sie pomalowac ta obudowe?  Mysle ze to mozliwe...

generalnie najlepiejby bylo jakbys sam cos wymyslil, albo ew na podstawie tego co widziales co ludzie robia. Akurat ta obudowa to jedna z czesciej spotykanych i wystarczy troche poszukac by zobaczyc rozne kocepcje. Bo samo malowanie chyba nie jest trudne... 2 puszki farby srednie powinny starczyc.

Ja moge tylko podpwiedziec zeby zrobic cos z frontem tej budy, bo imo to jednen najbrzyszych / najbardziej pospolitych frontow jakie są 

No i apeluje do twojej wyobrazni, bo nikt ci tu gotowej recepty nie poda. Powiedz co chcesz zrobic (chociaz w zarysie) a wtedy moze ci ktos pomoze...

Dzięki aerial właśnie się zastanawiam co z tym skubanym frontem zrobić :blink: .

 

Moja rada:

- kup farbe (srebrna lub czarna, metaliczna);

- plexa a jesli chcesz mieć lepszy efekt to kup gotową z grawerem na Allegro (~40 zł);

- kilka święcących wntyli i innych śwecidełek;

- może jakiś front panel do 100 zł ?;

- i wszystko to co ci się podoba

 

PS. Wyczyść go troche z kurzu....wiesz tak do zdjęcia :/

PS2. Dlaczego ta 80x80 na radiatorze od procka WYCIĄGA na nie dmucha na radiator  Dziwne... 

[RONIN] a powinien DMUCHAĆ :blink: ?? Co do kurzy to zdjęcia były robione na szybko, a że była niedziela (dzień wolny od pracy) to się i nie chciało :lol: . Ale ogólnie dzięki za porady (myślę już o czarnej farbie).

 

NAKLEJKI!!! :/

A tak jakoś wyszło jak kupiłem nową mobo to nie było co z nimi zrobić :D .

 

Ano nadaje sie...mozesz wziąć ją do ręki i walnąc się w głowe. Potem się zastanowić czy dobrze zrobiłeś zakładając ten temat. Średnio co dwa dni powstaje temat "A co myślicie...da się coś zrobić?"....człowieku a widzisz tu jakiegoś Gulczasa????

Proxsac weź się człowieku sam puknij w łeb :mur: :mur: .

 

na pal z nim, za brak myslenia

aaaa i jeszcze mogl bys stjunikowac zailke (wymienic) bo chyba to magashit co ?? czy cos pokrewnego ?? tak mi sie wydaje ogladajac te zdjecia

Andrew^ taaaa, to MEGAshit i pierwsze co zrobię togo wymienię :-P .

 

zle zalozona ~~ ?

Forsa1n nalepka jest na odwrót naklejona, ale zasiłka jest OK wsadzona :D .

 

"dzizus ku*** ja pie*****"  nie chciałem nic mówić bo mnie takie tematy smieszą już ale coś powiem... albo w sumie nie.. nic nie bede mówił... zacytuje ino co napisał Radek_BVB

 

QUOTE

icon_lol.gif no to po tobie icon_lol.gif

 

 

że też jeszcze Cie tak lekko potraktowano...

Dzizus ?? :mur: BIO-REACTOR :mur: :mur: to pewno będzie komp zasilany gnojem i zgnitymi jabłkami :lol: :lol: .

 

-------------------------------------

 

No i to by było tyle. Widze, że nie ma się co pytać, tylko trzeba robić. Jak zacznę to ewentualnie o coś zapytam (ale ostrożnie :? ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAKLEJKI!!! :/

1564639[/snapback]

Jak to przeczytałem płakałem ze śmiechu. Niżej już zejść nie mogłem, bo się cały trzęsłem ze śmiechu. Pozdrawiam. Miłego modowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no stary to sde nagrabiłeś teraz..

 

po pierwsze.. śmeijesz sie z naszych podpisów... wogle zaatakowałeś naszą prywatność.. a ja nie czepiałem się do Twoich wypowiedzi czy wogle śmiesznego konfiga w sygnaturze... jesli coś tu jest śmiesznego to właśnie chwalenie się sprzetem w podpisie!! Nasze sygnaturki przynajmniej dają innym forumiowiczom możliwość śledzenia POSTĘPÓW... poza tym My nie potrzebujemy się pytać kogoś jak coś zmodować.. to nie wiem kto tu jest śmieszny... ale wiem kto jest moderem a kto nigdy nim nie będzie...

 

zagrałeś stary poniżej pasa...

 

Dzizus ?? BIO-REACTOR to pewno będzie komp zasilany gnojem i zgnitymi jabłkami .

Nie błysnąłeś inteligencją niestety w tej wypowiedzi.. jak dziecko 14 letnie... takie odzywki to możesz prawić do swoich ziomali a nie do mnie... Może żal Ci pupe ściska, że nie potrafisz zrobić czegoś takiego.. nie wiem... napewno jakiś komlpex masz...

 

imho jeślibym zrobił kompa zasilanego zgniłymi jabłkami i gnojem to napewno sprzedałbym go za srogą kase... jako alternatywne źródło pozyskiwania energii...

 

Może nie zauważyłeś, ale walczysz już z 6 osobami.. a 6 osób (98%) nie może się mylić :lol: Stąd wniosek, że Ty tu robisz coś nie tak.. a nie my...

 

zycze przyjemnego modowania... miejmy nadzieję że wyjdziesz obronną ręką i choć część opinii będzie pozytywna... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[RONIN] a powinien DMUCHAĆ :blink: ?? Co do kurzy to zdjęcia były robione na szybko, a że była niedziela (dzień wolny od pracy) to się i nie chciało

Jak dla Ciebie może nawet robić potrójne Axle...a kurz...szkoda słów

Proxsac weź się człowieku sam puknij w łeb

...jak bede chciał zadać idiotyczne pytanie to pomyśle i o tym...aby nie zrobić z Siebie kretyna jak Ty...

Dzizus ?? :mur: BIO-REACTOR :mur:  :mur: to pewno będzie komp zasilany gnojem i zgnitymi jabłkami

...a widziałeś go synku chociaż...on już w 7% wyglada ciekawiej niż Twój ten cały pseudo mod....którego notabene brak

No i to by było tyle. Widze, że nie ma się co pytać, tylko trzeba robić. Jak zacznę to ewentualnie o coś zapytam (ale ostrożnie  :? )

....to czasem nie pytaj o uszczelkę....katody...wiatraki i oploty (o ile masz pojęcie co to jest)...tylko skorzystaj z genialnej funkcji SZUKAJ

 

P.S. I nie podnoś głosu na niektórych tu ludzi...mających o modowaniu kompa zdecydowanie większe pojęcie niż Ty....choć jakiekolwiek ich porównywanie do Ciebie mogło by ich obrazić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harner dzieciaku idz na podworko z kolegami w pilke pograc a nie obrazasz ludzi bo widze ze za duzo czasu przed komputerem spedzasz

 

otoz wiocha to jest miejsce z ktorego pochodzisz a takie tematy jak te powinny od razu ladowac na smietniku

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz pisac ze moja buda to wiocha :) mi to wisi i powiewa :lol:

mod to by byl jak bym mial karbonowy panel, :P blachy budy specjalnie wyrabiane z materialow do produkcji wachadłowcow :) i mala elektrownie atomowa za zsilacz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... dobra widze, że to nie ma sensu. Dzięki za pomoc, którą niektórzy mi udzielili, a resztę mam w..... Na przyszłość jeśli macie pisac [ciach!]ły to lepiej nie piszcie nic. Nie chce tu zadnych wojen bo skończyło by się to na wyjerzdżaniu na st... znaczy się rodziców, a nikomu (w szczególności mnie) to nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niektorzy przesadzili. Powinniescie przestac, bo to nie jest w porzadku.

 

A Ty, Harner, powinnenes sie zastanowic czy taki post ma sens. Pamietaj ze my nie jestesmy tu po to, aby kazdemu w polsce pisac co ma robic. nikt nam za to nie płaci, a takie posty są co chwile. Ewentualnie mozesz napisać co chcesz zrobić, a my powiemy czy to dobre i cos doradzimy, ale na prawde warto troche poczytac. Masz cały dział o tym i czytaj tematy, ogladaj zdjecia i czytaj jak to zrobic, a nie piszesz bezsensowne posty.

 

A w budzie mozna zrobic duzo, przedewszystkim odwrc ten wentylator co siedzi na procku, bo jakis duren Ci go zle przykrecił - odwrotnie i na pewno Twoj procek nie jest zadowolony z tego.

 

Przemaluj tą bude na czarny albo srebrny, moze cos innego - jak chcesz, w koncu to Twoja obudowa.

 

pzdr

 

ps, jak cos zrobisz to sie pochwal - nie zrazaj sie przez niektorych ktrzy by tylko wrzucali ;0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo to jest myśl :D . Zrobię sobie takie "brzydkie coś" + ognie z boków- coś jak TU, ale oczywiście w tradycyjnych kolorach zerwony+żółty, a reszta czarna. Pomyślę jeszcze nad wstawieniem z boku pleksy i wycięciem w niej także płomieni :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz pisac ze moja buda to wiocha :) mi to wisi i powiewa :lol:

mod to by byl jak bym mial karbonowy panel, :P blachy budy specjalnie wyrabiane z materialow do produkcji wachadłowcow :) i mala elektrownie atomowa za zsilacz :lol:

1565990[/snapback]

Buahaha, wtedy to bys byl kolunio z falistej teORT: ORT: ORT: ktury... ;] [;

 

Harner pomysl nad jakims projektem, ktorym moglbys nas zaskoczyc (born Boze okienko + blue wiatraczek 'led'). ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguły nieudzielam sie w topicach z typu " jak mam zrobic swojego moda -jak ma wygladac moj mod "ale to przerosło mnie i akurat kolega trafił na mój bardzo zły dzień i widze ze panowie troche tez niewytrzymali , ale niedziwie sie prawdopodobnie mamy podobne podejscie do sprawy , Zas zeby niebylo OT

 

Mozna zawsze pokombinowac i jesli masz duuzzzoo pleksi i narzedzia ,ktore oczywiscie musisz posiadac w jakims stopniu by choć troche pomodowac to proponuje wykrzystac pleksi na front : Chodzi mi tu o wyciecie,zamiane fragmentu przodu na pleksje , co jeszcze, a tak szczerze od siebie to chyba na twoim miejscu zebrałbym kase i kupil porzadna obudowe , albo wział pudełko po MB i wsadzil tam całosc , ładniej sie prezentuja czesci na "żywo" niż w tej budzie . Moze to brzmi niemilo ale takie mam zdanie o tym "czyms" ( no offence ) , wpadlo mi jeszcze ze jesli masz material - plekse , mozesz zrobic cos w stylu obrazu na sciane , widzialem cos takiego , ladnie wyglada ( tzn mi sie podoba ) ale musialbys wlozyc mase roboty , materiałow - kleje ,laczenie pleksji itd itp

 

A i jeszce raz ,pierw poczytaj inne tego typu tematy, nauczysc sie ze tu takie mało kto lubi B)

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...